לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2005, 07:34
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
בוקר טוב :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DCD שמתחילה ב "יומולדת של אמא....מה אפשר להביא?"

אני רוצה להמליץ על מתנה שקניתי לאמא שלי לחג והיא מאוד אהבה : פיג'מה + צפרדע שקופה מלאה בסבון .
ישנה רשת חנויות שנקראת "Intima" (אינטימה), מבית " Golf& co" ויש להם פיג'מות מדליקות לחורף ואביזרים נלווים
אני קניתי לאמא פיג'מה סגולה בשני חלקים כאשר המכנס הוא עם עיגולים מדליקים בצבעים ממש יפים והחלק העליון הוא חולצת מעטפת . הפיג'מה כמובן עשויה מכותנה והיא מאוד נעימה .
הקאטש היחיד שגילינו הוא שכל המכנסיים של הפיג'מות של אינטימה ממש ארוכים (אבל שווים מכפלת) .
מחיר : 120-140 ש"ח .
אפשר לסכם את זה בשתי מילים : אישי ושימושי

עוד רעיונות - המממ... תראה, ביום שישי האחרון עשיתי סיבוב ב"משביר לצרכן" וגיליתי המון מבצעים אטרקטיביים לחגים בכל המחלקות (באמת ששווה קפיצה לבדוק מה יש שם) ויש 50% על כל הבשמים שזה יוצא אפילו יותר זול מהדיוטי פרי ! (כמובן שהכל בהתחשב בתקציב שלך) ועוד פרמטר - אף פעם אל תקנה בושם לאדם בלי שאתה מכיר את הטעם שלו .

שיהיה לך בהצלחה בחיפוש והמון מזל טוב !
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-10-2005, 11:42
  הקטנה עם הצמה הקטנה עם הצמה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.05
רעיון למתנות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DCD שמתחילה ב "יומולדת של אמא....מה אפשר להביא?"

אז ככה, קודם כל, אני רוצה שתדע (במקרה ואתה לא יודע עדיין...) שלא משנה מה תביא לאמא שלך, היא תמיד תאהב את זה... למה? כי זה ממך! ורק עצם המחשבה שחשבת לקנות לה משהו כבר יחמם לה את הלב ולכןןןןן, ההצעות שלי למתנות הן במעט שונות מאלה שכבר קיבלת...

אני אומרת, לך על מקוריות. ותמיד תזכור שלאמא לא אכפת כמה כסף הוצאת, אכפת לה שאכפת לך.
יש לי כמה רעיונות...
1. יש תוכנה שנקראת "איחולן" (במידה ואתה רוצה אותה, צור איתי קשר בפרטי, אני אשלח לך, היא לא שוקלת הרבה בכלל...), בתוכנה הזאת אתה יוצר דף של עיתון ידיעות (או מעריב, לא זוכרת...), אתה יכול לצרף תמונות, ברכות משלך וכדומה.
למשל, אני עשיתי דף כזה להורים שלי ביום הנישואין שלהם, וזה יצא ממש יפה ומושקע... (אם תרצה לראות, אני אשלח לך...).
2. עוד רעיון שעלה לי זה לעשות לה אלבום תמונות. תקנה לה אלבום תמונות שאפשר לכתוב בו מצידי התמונות ותמלא אותו בתמונות שלה ושל כל המשפחה ובצד אתה יכול לכתוב הערות מצחיקות (זה מה שעשיתי להורים שלי לפני כמה שנים בתור מתנה ליום נישואין...).
3. אני יודעת שזה נשמע לא משהו אבל... אתה יכול להכין לה עוגה!!!! אבל לא לקנות! להכין... עוגה ממש מושקעת (לא חסרים מתכונים.. שוב, אם תרצה, אני יכולה לשלוח לך כמה מתכונים ממש טובים שאני בד"כ משתמשת בהם).
4. או לחילופין, ארוחה! תכין לה אוכל שהיא אוהבת, אבל לא להזמין או משהו, להכין לה! תסדר את הבית, שהכל יראה מדהים, תסדר שולחן, תכין לה דברים טעימים ותכתוב ברכה ממש יפה (יש לציין שחשוב עם כל הדברים שאמרתי עד עכשיו שתוסיף ברכה משלך..)
5. יש פרחים (לא אמיתיים...) שהגבעול הוא מברזל מלופף בנייר ירוק כזה והראש (כאילו, הפרח עצמו) הוא מזכוכית ובפנים יש בושם, זה מקסים ומיוחד...
6. צלם לה סרט, תמצא מצלמת וידיאו ותלך לאנשים שהיא מכירה ותצלם אותם מברכים אותה, תערוך את זה עם מוזיקה טובה, זה מקסים... (עשיתי את זה לחברה שלי, זה יצא מעולה )
7. עלה לי עוד רעיון (charm קצת עזר לי עם זה... תודה ), לפני 3 שנים, נראה לי, היה להורים שלי יום נישואין (ולאמא שלי יש יומולדת יום אחרי היום נישואין שלהם, ככה שזה שתי ציפורים במכה אחת ) אז החלטנו (האחים... אנחנו חמישה) שאנחנו לוקחים אותם למסעדה מעולה שנפתחה... אכלנו, שתינו, היה כיף, צחקנו מלא, עשה להורים שלי טוב, והחלק הכי טוב היה שכשהמסעדה שמעה שיש להם יום נישואין אז הם הביאו קינוחים בתור מתנה ליום נישואין (אז זה יצא שווה לאללה, ותזכור שהמקומות האלה אוהבים כשיש ימי הולדת או חגיגות והם בד"כ מפנקים בקינוחים או שתיה וכדומה).
8. בעיקרון, יש לי עוד מלאאאאא רעיונות (יש לי דמיון פורה...), אז אם אתה עדיין נתקע ורוצה עזרה, אתה יכול לפנות אליי מתי שתרצה ואשמח לנסות לעזור...

בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י הקטנה עם הצמה בתאריך 04-10-2005 בשעה 12:02.
ישן 04-10-2005, 11:52
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
אחלה רעיונות שיחקת אותה...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי הקטנה עם הצמה שמתחילה ב "רעיון למתנות..."

ולא רק לאמא אלא בכלל לאנשים (צריך לזכור את זה לשאלות הבאות שישאלו פה על ימי הולדת )

תראה בקשר למתנה לאמא כמו שנאמר פה עצם המחשבה והאיחול באותו יום זה עושה לאמהות את היום שזוכרים אותן וחושבים עליהן
אמא שלי למשל לא רוצה שיוציאו עליה כסף אלא בעיקר שיזכרו אותה אז להוציא אותה למסעדה עם כל המשפחה זה המתנה הכי טובה מבחינתה (בעבר נתנו מכל הילדים שלה מתנה להצגה יקרה והיא אהבה אותה אבל לא יותר מאשר לצאת שנה אחרי זה למסעדה כולם ולכן אמרנו למה להשקיע כל כך הרבה אם אפשר לשמח באותה מידה במחיר זול יותר )
לכן זה בעיקר תלוי באופי שלה האם היא פולניה קלאסית או לא
בכל מקרה אני חושב שקיבלת פה הרבה רעיונות וכמובן אין כמו זר פרחים קלאסי כדי לשמח אם לא בתור מתנה אז בתור הסיפתח
שיהיה בהצלחה ונשמח לשמוע מה החלטת בסוף?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 08-10-2005, 11:53
  noa1414 noa1414 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.05
לי יש רעיונות..

גם לאמא שלי יש יומולדת עוד מעט..ואני ואחים שלי ואבא שלי אולי נשלם לה על מסאז'..שהיא תילך למסאז' של שעה כככה..זה יכול להיותמאוד נחמד..
ואני יתן לך רעיונות מה עשינו לה בעבר:
שנה שעבר אז אחותי קנתה כל מיני חרוזים והיא עשתה כזה משהו יפה מחרוזים,לתלות על הקיר ואמא שלי ממש אהבה..
לפני זה קנינו לה קופסא כזו,רגילה שיש באמצע זכוכית..וצבענו את הקופסא בצבעי עץ,ושמנו בתוכו את הפרחים המיובשים האלה..את הדברים שעושים ריח טוב.. ועל הקופסא אז קנינו אותיות עץ והדבקנו: לאמא באהבה וכתבנו מסביב לזכוכית מזל טוב וכאלה..
ולפני זה אז היה לה יומולדת מס' עגול..וכמה ימים אחרי זה יש לאמא שלי ולאבא שלי יום נישואים..אז אניתי לה סט של : צלחת,צלחת לסלט, כוס קפה,צלחת לקפה..ככה 8 סטים כאלה..מאותו סוג.והם ממש אהבו את זה..

ואפשר לקנות גם כל מיני דברים כאלה..בהצלחה :]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://tinypic.com/21y3xf]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:47

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר