לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2005, 23:11
  ga02 ga02 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.05
אתה נוגד את עצמך
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "אני אמרתי שזה אקדח זיקוקין?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי טל ענבר
הערתי שהתחמושת דומה לתחמושת זיקוקין. ויש דגמים רבים מאוד של אקדחי זיקוקין, כולל ה"עיפרון זיקוקין" שיש בצה"ל במספר וריאציות - עם תחמושת דומה. אז, נא לא להכניס מילים לפי.

תראה בול מה כתבת ואז תבין איך אני הגבתי
ותאמין לי שכמה שיש לי כבוד אלייך שאתה יותר מבוגר ממני ובטוח מבין הרבה יותר טוב ממני אני מכיר 95% מהאקדחי זיזוקין העפרונות זיקוקין וכל החרטות האלה
כמו שיש אפרונות ואקדחים צבאיים יש גם בשפע אזרחיים שהם ציוד בטיחות ימי.
הכדורים שכאן מעט דומים לתחמושת של אקדח זיקוקין רק שהתחמושת של אקדח הרבה יותר עבה.
ואל תשכח שעל תחמושת של עפרונות זיקוקים יש הברגה למטה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2005, 14:06
  דן 137 דן 137 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.04
כיום בחיל הים
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "סוף סוף!"

בתקופה האחרונה נמצא בשימוש חיל הים אקדח זיקוקים תוצרת "הקלר& קוך -יצירת פאר שנראית כמו קת של אקדח שלתוכה מכניסים מחסנית זיקוקים{לא זוכר את הקוטר אבל מהמר על 12-15 מ"מ}.-אין לי תמונה,נו למי יש?

ממה שזכור לי הסיבה שבחיל הים "עבדו"עם הזיקוקים המתברגים היה קשור לאטימות וחיי מדף בסביבה רטובה.
בשאר הצבא "היבש" היה מגוון של אמצעים- עפרונות {פקל"ונים" -בפי החבר'ה} אקדחים שונים {מהימים שפיראטים שרתו..}- 25מ"מ 40מ"מ וכמובן האילתור שהזכיר טל- שהיה מפרק את כף היד..
אם זיכרוני אינו מטעה הרי שכרכוב הכדורים היה חרוץ באופן שונה על מנת להקל באיתור הצבע המתאים כשדוחפים את היד לתא הזיקוקים בלילה.

"על היעד אני יורה באקדח זיקוקים. טען עשן מיידי.."
ישן 04-10-2005, 10:52
צלמית המשתמש של noam17c
  משתמש זכר noam17c noam17c אינו מחובר  
מדריך ירי, מדריך ירי מעשי

חבר מתאריך: 12.04.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מוסטרו שמתחילה ב "אקדח ציד?"

בועז,

על הקת - סמלה של חברת "פקמאייר" המייצרת קתות גומי. (מוצרים נהדרים)

בכדור נחשים - הקפסולה מכוונת לכיוון הקנה - ראש הקליע הפלסטי נע קדימה ומאפשר ירי גם מאקדח תופי, ברובה כדוריות (תחמושת "צייד") הכוסית יושבת הפוך על מנת לאפשר פיזור הכדוריות (לעיתים תוך כדי שימוש ב צ'וק - המאפשר סגירת / פתיחת הזווית) בצורה מסויימת. בכדור "נחשים" המיועד לטווח קצר בלבד אין חשיבות לפיזור הכדוריות לעומת ברובה כדוריות שבו יש גם מהירות לוע גבוהה מאוד (יכול להגיע ל 400 מטר / שנייה) ומראש יורים לטווחים של עד כ 200 מטר.

לטל,

התחמושת המופיעה בתמונה - תוצרת "ווינצ'סטר" (סדרת "סופר X" ) המתאימים לרובה כדוריות בקוטר קטן (20GA)

אבל...

באומנות , כמו באומנות...

יכול להיות שיש מנגנון מעניין שטרם נראה.. למרות שאני סקפטי לחלוטין בעניין - נעילת התוף לכיוון הקנה בירי של כל כדור ושחרורו לאחר הירי על מנת לאפשר סיבוב התוף.

נערך לאחרונה ע"י noam17c בתאריך 04-10-2005 בשעה 11:00.
ישן 06-10-2005, 12:39
  Yoni K Yoni K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
לנועם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מוסטרו שמתחילה ב "אקדח ציד?"

אחרי שחזרת בך מעבודת הפוטושופ, במקום לרדת למחתרת, המשכת להפליא בנו מתבונתך:

ציטוט:

התחמושת המופיעה בתמונה - תוצרת "ווינצ'סטר" (סדרת "סופר X" ) המתאימים לרובה כדוריות בקוטר קטן (20GA)

אם איני טועה, יש לך ולמאיר רוט קירבה מסויימת. בקש ממנו בהזדמנות, שיראה לך איך נראה כדור 20gauge. אפילו בעבודת פוטושופ רצינית לא תוכל להפוך אותו ל 410.

אבל, הדברים לעיל לא התקרבו להומור הבריא הבא:

ציטוט:

בכדור "נחשים" המיועד לטווח קצר בלבד אין חשיבות לפיזור הכדוריות לעומת ברובה כדוריות שבו יש גם מהירות לוע גבוהה מאוד (יכול להגיע ל 400 מטר / שנייה) ומראש יורים לטווחים של עד כ 200 מטר.

אז לידיעתך, כד' צייד מגיעים בניחותא למהירויות של 500מ"ש, אבל שום כד' צייד עם מטען כדוריות לא מתקרב ל 200מ'. חזור למאיר רוט ובקש הסבר בנדון. לפני שנים רבות קניתי ממנו רובה צייד, והוא אנציקלופדיה מהלכת בתחום.

והרשה לי לקנח בהמלצה ידידותית
זו לא בושה לא לדעת. זו בהחלט בושה לכתוב שטויות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:05

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר