לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2005, 17:28
צלמית המשתמש של ךופה
  ךופה ךופה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.03
מחפש שאלה על נשירה מאסיבית (כן, קראתי אשכולות אחרים אחרי חיפוש, אבל אני צריך תשובה אישית)

אז ככה...

החלטתי להאריך שיער, אחרי שכבר היה לי שיער ארוך וזה התאים לי מאוד.
היה לי קרחת-גלח-על-סכין, ולאט לאט השיער צמח שוב, וכמו שכבר ציינתי - החלטתי לא לספר אותו עד לתוצאה הרצויה, השיער הארוך.
בשלב ביניים, עוד לפני שיכלתי לעשות בכלל קוקו קטן (שיער יותר ארוך מבינוני, אבל לא "ארוך") - צבעתי את כל השיער בצבע שחור-פחם (השיער שלי שטני).
אני מציין את זה כי אולי פה קבור הכלב, ואולי פה זו הסיבה לנשירה העכשווית, אבל אני לא בטוח...
השיער גדל לו וארך, שורשים שטניים טבעיים צמחו וארכו - וכיום אני יכול לעשות קוקו קטן (קוקו תחתון) ולסדר את השאר מאחורי האוזניים.

בקיצור,
בחפיפה עם שמפו הכל בסדר ותקין (חפיפה פעמיים)
לאחר החפיפה אני שם מרכך ופה מתחילה הבעייה :
השיער נשאר לי בידיים ! ממש שכבה של שיער על כל יד...
כשזה נשטף זה סותם ממש את החור של האמבטיה וגורם לסתימות !
מה לעשות ?!

אני מאמין שתבואו ותגידו מספר אפשרויות :
1) לא להשתמש במרכך
שאלה : איך לא יווצרו לי קשרים אחרי החפיפה (או "פעמיים" אם זה משמעותי...) ?!
יש לי קרם סיליקון, זה יעשה את אותה פעולה של "התרה" כמו אם הייתי משתמש במרכך ?!
ואם התשובה שלכם חיובית, כבר נגיע לבעיה הזו...
2) ללכת לרופא עור
שאלה : בתור אחד שאין לו כל כך הרבה זמן פנוי מסיבות של עבודה וסיבות אישיות אחרות, מה האלטרנטיבה ? אני פשוט מעדיף שמישהו יתן לי שם של תרופה/חומר/כדורים או ווטאוור - ואני אקנה וזהו.

עכשיו, לגבי הקרם-סיליקון, שכמו שהבנתם יש לי גם פה בעייה חמורה...
אם אני לא משתמש במרכך - אבל שם את הקרם-סיליקון, זה קורה באותו אופן ואותה כמות... נשירה מאסיבית על הידיים !

נ.ב - הייתי משתמש במסיכה לשיער אחרי ה-2 חפיפות ולא במרכך, אבל זה עשה לי גם את אותה התוצאה... ולכן הפסקתי לשים מסיכות...

חזרה לפורום
ישן 04-10-2005, 20:08
צלמית המשתמש של Tip Tip
  Tip Tip Tip Tip אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.05
אמממ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ךופה שמתחילה ב "שאלה על נשירה מאסיבית (כן, קראתי אשכולות אחרים אחרי חיפוש, אבל אני צריך תשובה אישית)"

כל כמה זמן אתה חופף?
זה רלוונטי, כי בממוצע אם אני לא טועה - אמורות לנשור בסביבות ה80 שערות ביום, אז אם אתה חופף לעתים קצת יותר רחוקות מפעם ביום אז ה80 שערות שנשרו לך מצטברות, ומכיוון שיש לך כבר שיער ארוך אז הכמות ניראת יותר גדולה...

כמה אפשרויות לנשירה או תופעה מאוד נפוצה - קרחות תורשתיות
או שאתה לא אוכל בריא (ובעצם חסרים לך ויטמנים או משהו )
או שהקרקפת שלך עדינה, והמרכך מרכך את השורשים כל כך עד שמגיע המצב שנושרות השיערות והפתרון לזה הוא פשוט לא לשים את המרכך על הקרקפת.. רק בסוף של השיער...

וללכת לרופא, אממ.. תכלס זה הפתרון הכי טוב להכל, הוא הכי מבין בעניין וסיבה כמו : "אין לי זמן" לא הכי תקפות כי יתנו לך מהעבודה או כל דבר אחר חופש בשביל זה, הבריאות מעל הכל... וזה גם עניין של כולה שעה גג.. אפשר למצוא את הזמן
חזרה לפורום
ישן 04-10-2005, 22:37
  Gretzky99 Gretzky99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.04
שלום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ךופה שמתחילה ב "שאלה על נשירה מאסיבית (כן, קראתי אשכולות אחרים אחרי חיפוש, אבל אני צריך תשובה אישית)"

לבן אדם שהשיער שלו בריא אמור לנשור במומצע 100-150 שיערות ביום.
באופן טבעי שחופפים נושר יותר ושמים לב לזה, עכשיו אתה אומר לא להעיר לך על זה שלא להשתמש במרכך אבל זה נכון מרכך מרכך את השיער ועושה אותו קל לנשירה אם אתה רוצה שהשיער שלך יפסיק לנשור אז תפסיק להשתמש במרכך.
אני גם סובל מהתקרחות ובגלל שומני אני משתמש בשמפו ג'ונסון לתינוק אני חופף כל 3 ימים והוא מרכך את השיער גם כן.
עכשיו תן פרטים למה עשית גלח על סכין כי היה לך שיער דליל תחילתה של התקרחות ומה המצב המשפחתי שלך מבחינת התקרחות אבא סבא?
אם הם קירחים סביר להניח שגם אתה נושא את הגן התורשתי וזה לא קשור לקרמים או למרככים למיניהם, ניתן לטפל בהתקרחות על רקע גנטי אני יוכל לפרט בהמשך אם אכן מדובר בבעיה מסוג הזה.
חזרה לפורום
ישן 05-10-2005, 10:46
צלמית המשתמש של ךופה
  ךופה ךופה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.03
תודה לכם על התגובות...

לגבי תורשתיות העניין - לא בזה מדובר.
לאף אדם במשפחה שלי לא היו בעיות שיער.
אני אנסה את הג'ונסון לתינוק... רעיון טוב... (יש לך סוג מסוים להמליץ ? או פשוט "שמפו" של ג'ונסון לתינוק ?)
לגבי כמות החפיפות... אני חופף פעם ביומיים-3
לגבי הגלח-סכין, עשיתי את זה סתם איזה יום משיעמום... פשוט גם קרחת מתאימה לי
מה כן, שכחתי לציין, שלפני הצביעה בשחור-פחם, עשיתי פסים עם כובע - פסים מאוד צפופים ("כל חור"), וזה גם יכולה להיות סיבה לשיער חלש מאוד כיום, אני מאמין...
אבל שוב, השיער גדל וצמח, ואחרי כל פעולת ריכוך מאיזשהי צורה - אני נשאר עם המון שערות בידיים.
עכשיו עוד שאלה, לגבי הג'ונסון... אני לא מחפש שיער "רך" כמו שאני מחפש משהו שימנע קשרים אחרי החפיפה... (ולא שימוש במרכך או לא שימוש בסיליקון... - מה נשאר לי כאלטרנטיבה ?!)
פעם אחת ויחידה ניסיתי לא לשים כלום על השיער מלבד שמפו, וככה להסתרק...
זה היה פשוט סיוט ! הכל היה קשור וזה היה מאוד כואב להחליק את השיער אחרי המקלחת/אמבטיה !

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר