לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2005, 20:26
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
מידע חסימות בצרורות!

די!
נמאס!
בימים האחרונים התרבו פה ההדיוטות שכותבים שטויות ורק מפריעים לניהולו התקין של הפורום. אנחנו נחסום את אותם גולשים שלי להודיע להם על החסימה.
החסימה המינימאלית תהיה לשלושה ימים (מהיום עד יום ראשון). חסימה מירבית תהיה לצמיתות.

כמה סיבות לחסימות כדוגמא:
agent_amos בתגובה הזאת, מישהו שואל מה מחובר למתפס בתמונה, והוא עונה: אחי אל המתפס מחוברת ידית הסתערות.
אם אתה שואל לסוג המתפס אז אי אפשר לזהות בוודאות התמונה באיכות לא הכי גבוהה וגם הפצוע מושך יותר את העין.
עמוס אם אתה לא יודע אז אל תענה.

דג עם מאג הוא כוכב אמיתי. הוא חוזר הביתה בערב, פותח את הפורום, ומגיב ברצף על 5-6 אשכולות בצורה לא עניינית כמו: "גם לדוד שלי יש כזה", "שמעתי שזה ממש מגניב" וכו'.
באשכול אחד הוא הגיב (בלי קשר לתוכן האשכול) הערה גיזענית ומיותרת: איך אומרים...אין ערבים אין דאגות
והיום בא השיא, הוא הקפיץ את האשכול על הF14 שהתגובה האחרונה בו הייתה לפני 32 יום. רק בשביל לומר:
סקירה פשוט מעולה על הF1 נהנתי מאוד מאוד מאוד לקרוא אותה!!! האם יש סקירות גם על מטוסים אחרים ?

אני כבר לא מדבר על גולשים שנותנים לנו הערות מינהליות, או מעירים לי על החוצפה שלי ושאני מוריד את רמת הפורום.
גולש שטוען שאני טועה בגלל שיש כלב בסירטון אז יחידת עוקץ מצולמת בו. אותו גולש לא יודע כלום על היחידה וטוען שהוא לא מוצא את האשכול שכתבתי עליה (אם הוא רק היה מחפש בפורום הוא היה מוצא בשניה, ואם הוא היה מחפש בגוגל הוא היה מוצא תוך שלוש שניות)
מרוב שטויות עוזבים אותנו גולשים איכותיים ואפילו לי כבר לא נעים לקרוא ולהגיב פה.
אנחנו מבינים שאין ברירה ומעכשיו כל שטות כזו תזכה את הכותב בחסימה מיידית.

אנחנו מבקשים בכל לשון של בקשה:
תקראו! אם אתם לא יודעים אל תכתבו.
אם אתם רוצים לדעת תחפשו.
אם אין לכם משהו חכם להגיד פשוט אל תגידו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2005, 20:50
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "שאלה מינהלית עניינית"

הנצל"ש אכן מבורך, אם הוא קשור לאשכול.
אני משתדל לערוך ולהחליף כותרת לאשכולות שמקבלים תפנית בגלל נצל"ש לכותרת שתעיד על תוכן האשכול.

אשכולות SPAM (לא היה לי נעים לכתוב זבל) שננעלים נשארים כדי שמי שכתב אותם יראה שהאשכול ננעל ולא יציף את הפורום והת.ד. הפרטיות שלנו בשאלות להיכן נעלם האשכול שלו.
אחרי מספר שעות האשכולות הללו נמחקים.

ישן 05-10-2005, 22:31
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
בטחון מידע!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "חסימות בצרורות!"

רבותי: ככל הנראה רוח החג עלתה לכמה מכם לראש, ובימים האחרונים מתפרסמים כאן פרטים מסווגים בכמות בלתי מתקבלת על הדעת! אלו מכם שעשו זאת קיבלו הודעה לפרטי, וברוח החג גם הזדמנות שניה לתקן את שגיאתם. הסובלנות הזאת לא תאריך ימים, ואנו מודיעים בזאת בצורה הכי חד משמעית:

גולש המפרסם מידע מסווג ייחסם, ולפי חומרת המקרה גם יתן את הדין בפני הרשויות!

כולנו כאן ילדים גדולים, ומי שלא יכול לעמוד בפיתוי ישלם על כך את המחיר כמו כל עבריין אחר. קחו את הנושא לתשומת לבכם, ובכל מקרה של ספק - קטן ככל שיהיה - פנו אלינו לעזרה והכוונה. גולשים שיפעלו בניגוד לחוק ביודעין ייענשו במלוא החומרה, ללא התראה וללא רחמים.

ישן 07-10-2005, 22:12
  סתם מבין סתם מבין אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 13.05.05
קשה להתעלם מהמנהג "יד קלה על המקלדת"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "חסימות בצרורות!"

אני זה שביקשתי ממכם בכל לשון של בקשה לחזור לפורום - והחזרתם אותי ושוב תודה !

אך אין להתעלם מהמנהג של כל מנהלי הפורומים באינטרנט כגון "תפוז" ו-"פרש", לכם המנהלים לא נדרש להפגין סבלנות אלא אם כן נדרש כושר מחשבה איכותי, כאשר פתחתם את הפורום האם ציפיתם לאשכול עם אנשים רציניים בלבד, תפתחו פורום סגור שאין גישה לכל "מורידי הרמה בפורום".
או שפשוט אתם חוסמים את כל מי שלא עונה על דעתכם מיני או מקצתיי.

עוד דבר שמפריע להרבה, שאתם חוסמים גולשים, אתם אומרים את דעתכם ולא נותנים לו להגיב >>> אפילו עבריין שנשפט על עונש יש לו זכות להגיב ולהגיד את דעתו שיכולה להיות יותר משכנעת משלכם.

וסיפור מעניין לסיום: לפני שבוע בארה"ב גולש באינטרנט תבע את מנהל פורום "פוטבול" ברשת האינטרנט בטענה כי הוא נחסם מפני שאינו תומך בקבוצת הפוטבול שבה תומך מנהל הפורום, השופט או מה שלא יהיה (לא יודע איך זה הולך בארה"ב) קבע כי יש לחסום את הנתבע משרתי\ספקי האינטרנט למשך שנה שירגיש איך זה שבחור שאינו מקלל\מפיץ חומר אסור ומשלם לשרתי\ספקי אינטרנט כנדרש נחסם בעוד שהוא משלם ויש לו הזכות לגלוש לכל אתר שירצה כל עוד הוא אינו עובר על החוקים והאתר לא בתשלום !

שנה טובה
ישן 07-10-2005, 22:33
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי סתם מבין שמתחילה ב "לא אמרתי שלא הבנתי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סתם מבין
ולך "יוסיפון" אתה אמרת את זה
"דג עם מאג הוא כוכב אמיתי. הוא חוזר הביתה בערב, פותח את הפורום"
מאיפה אתה יודע שהוא בא בערב אולי הוא יכול להתחבר רק בערב, אותו דבר = אתה לא יודע אל תאשים סתם.
שנה טובה

תמשיך לקרוא:
ציטוט:

פותח את הפורום, ומגיב ברצף על 5-6 אשכולות בצורה לא עניינית כמו: "גם לדוד שלי יש כזה", "שמעתי שזה ממש מגניב" וכו'.
באשכול אחד הוא הגיב (בלי קשר לתוכן האשכול) הערה גיזענית ומיותרת: איך אומרים...אין ערבים אין דאגות
והיום בא השיא, הוא הקפיץ את האשכול על הF14 שהתגובה האחרונה בו הייתה לפני 32 יום. רק בשביל לומר:
סקירה פשוט מעולה על הF1 נהנתי מאוד מאוד מאוד לקרוא אותה!!! האם יש סקירות גם על מטוסים אחרים ?

ישן 08-10-2005, 19:37
צלמית המשתמש של יוסיפון

אני מבטיח שאם תענה בצורה רצינית בלי להטיח השמצות לא תחסם
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי סתם מבין שמתחילה ב "אני חושב שאם אני אענה לך - אני ייחסם שוב"

הבחור הפריע מאד להתנהלות של הפורום.
הוא הקפיץ אשכולות לחינם, שוב ושוב רק כדי לתת את דעתו על האשכול במשפט אחד שלא הוסיף לקוראים כלום.
כשהוא העיר את הערה המטופשת שלו על הערבים לא חסמתי אותו אלא רק מחקתי את ההערה. זו עוד אחת מתוך עשרות הערות שלו שמחקתי.
אנחנו לא נמצאים פה בשביל לתת לכל אדיוט במה להשמיע את דעתו. יש מקום בעולם שבו כל אחד יכול להביע את דעתו, הוא נמצא בלונדון וקוראים לו הייד פארק. יש גם אתר פורמים כזה, אפילו בעברית, בו כל אחד יכול לפתוח פורום ולכתוב את כל השטויות שעולות על דעתו. יש שם גם כמה פורומים בנושאים ביטחוניים. ישנם עוד פורמי צו"ב ברשת בעברית שבהם כל אחד יכול להתבטא.
אצלנו לא.
אנחנו מנסים לשמור על רמת דיון ראויה. המטרה שלנו היא להוסיף ידע ולא לכתוב: "תודה גבר!". אם יש למישהו מה להוסיף, או שאלה שהוא לא מוצא לה תשובה נשמח לשמוע ממנו, כל זמן שהוא עומד בחוקי הפורום כפי שנכתבו בדבר המנהל. אם הוא רוצה לדון על פוליטיקה שיתכבד ויעבור לפורום הרלוונטי. אם הוא רוצה לכתוב "תראו איזה נשק פ33תי אחושלוקי קיבל אח שלי הג2ר!!!!11" שילך לפורום אחר.
לא פה.

ישן 07-10-2005, 22:41
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
הסיפור בסוף דוקא חמוד...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי סתם מבין שמתחילה ב "קשה להתעלם מהמנהג "יד קלה על המקלדת""

אז בוא נעשה את זה פשוט:
פורומים אינם דמוקרטיה. יש מישהו - במקרה זה הבעלים - שמשלם את החשבונות ומאפשר למקום הזה להתקיים ומאפשר לכולנו לנהל כאן דיונים. בעלי האתר ממנים מנהלים המתאימים לצרכים ולדרישות (ההליך עצמו דוקא כן דמוקרטי, אבל זה לא משנה). מאיתנו המנהלים הממונים מצפים להביא את הפורום לרמה הגבוהה ביותר, ולהשאיר אותו שם. וכשגולשים כותבים שטויות, או מבריחים גולשים אחרים - אנחנו מתערבים ועושים את מה שצריך לעשות כדי שרמת הפורום לא תרד.

גולשים רבים בעבר ובהווה כתבו/אמרו לנו בצורה ישירה שדוקא העובדה שהפורום מנוהל בצורה קפדנית (וכשצריך גם "עם שרירים") מבדילה אותו מפורומים פחות רציניים. באשר לטענתך ש"צריך לתת לצד השני את זכות הדיבור" - זה רעיון יפה ונחמד, ולחלוטין לא מעשי. אם כל אשכול שטותי או תגובה מיותרת לא יטופלו, אלא יהפכו לזירת ויכוחים - אפשר לסגור את העסק וללכת הביתה. כל מנהלי הפורומים באתר פרש עושים זאת כתחביב, ואין לנו אפשרות להפנות עוד זמן לטובת דמוקרטיה.

לאחרונה קיבלנו מספר פניות על כך שפעולות מבוצעות כנגד גולשים (נעילה, מחיקה, חסימה) ללא הסבר - לקחנו את הנושא לתשומת לבנו ואנו מקפידים ככל האפשר ליידע בצורה אישית את הגולשים על מהות וסיבת הפעולה.

אם יש למי הגולשים תלונה נגדנו - הוא מוזמן לפנות אלינו. אם תשובתנו אינה מספקת אותו, הוא יכול לפנות להנהלת האתר, על ידי לחיצה על הקישור "צור קשר" שבראש כל דף באתר, ובחירה באפשרות "תלונה" בטופס. יש לציין שם את הכינוי שלכם, את הכינוי של המנהל שאיתו יש לכם דין ודברים, ואת פירוט המקרה, בצירוף קישורים (אם יש), אפילו אם ההודעות שמאחורי הקישורים נמחקו.

נערך לאחרונה ע"י סירפד בתאריך 07-10-2005 בשעה 22:43.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר