לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-10-2005, 15:53
  odedy odedy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.05
משעשע לגלות שאותו אחד שמצא את עצמו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי desertowl שמתחילה ב "אתר ה FCS."

עיוור בשטח מול דיוויזיה עיראקית מדבר בהתחלה של הפרסומת (הסרט הראשון). משהו קולונל/גנרל רוק מארקון שמספר על החוויות שלו מעיראק - הוא משמיט את המקרה בו לא היה להם מושג שהם נכנסים לתוך מערך אדיר של טנקים עיראקים.

אם כי יש שם נקודה חשובה - ה-backbone, אם הרוחב פס ישתפר ויהיו מערכות שיוכלו להתמודד עם זה (יש היום ראוטרים לשוק האזרחי שיכולים לפעול על רכב נוסע במהירות של מאה מגה בייט לשנייה), אז חלק מהבעיות שהרעיונות סבלו מהם בפריצה בעיראק יפתרו.

עוד שאלה, איפה הרשת הזאת עומדת בנושא עימות (לא זוכר את הביטוי המדויק) לא מאוזן, מול אויב כמו ארגוני טרור ואחיהם?

אני יודע שהשימוש במזל"טים, אמצעיםן אופטיים וכו' הניב תוצאות יפות, אבל הפעולה בתוך אוכלוסיה אזרחית עויינת נראית לי עדיין כמו אלמנט שקשה לפצח אותו ללא יומינט ראוי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-10-2005, 20:24
  YGH YGH אינו מחובר  
יגיל הנקין. ד"ר להיסטוריה צבאית, חוקר במחלקת היסטוריה של צה"ל

חבר מתאריך: 16.02.04
אני לא מאמין שיש טכנולוגיה, טובה ככל שתהיה,
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי odedy שמתחילה ב "משעשע לגלות שאותו אחד שמצא את עצמו"

שתפתור לחלוטין את בעיית החיכוך בשדה הקרב. מדובר בחלק אינטגרלי מן המלחמה, ולמרות חלק מנביאי ה-Netwar, אני מתקשה להאמיו ששאיפה אנושית בת המון שנים נכשלה כי כל פעם היה חסר רק מעט, טיפ טיפה, מידע (ובדרך כלל רטרואקטיבית, כמובן).
וכשהרשת שלך קורסת, והמפענח טועה בהבנת התמונה, והגורם האנושי עושה את שלו וגם מי שממול לא אידיוט ולא טומן את ידו בצלחת (עובדה שלעיתים קרובות שוכחים), אתה צריך גם כל מיני דברים אחרים לפצות עליה. אבטחה, שריון, זריזות תגובה ועוד דברים שכל טכנולוגיית המידע שבעולם לא תוכל להבטיח לך אותם, אם כי היא תוכל לסייע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר