לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2005, 11:22
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
הנה הקישור
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי מורן ח שמתחילה ב "האמת שגם אני לא הבנתי על מה..."

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=105226
כשמילה מופעה בצבע תכלת או אפור ככה. זה בגלל שהיא קישור. תכלת הוא קישור שעוד לא נכנסתם אליו ואפור קישור שכבר ביקרתם בו.

הבעיה היא לא שהם השתמשו בתמונות מסירטון שמופץ ברשת (כי הם לא הם רכשו את הזכויות לתמונות מהמפיצים שלהם בסונויות הידיעות, כנראה מרויטרס), אלא שהם מדווחים על חדשות כמעט חודש אחרי שהן קרו. אנחנו קונים עיתון כדי לקבל חדשות לא כדי לקבל תמונת ארכיון בתור משהו שקרה אתמול.

אני יכול להניח כיצד זה קרה: כשארוע חשוב מקבל תפנית סוכנויות הידיעות מצרפות לידיעה גם תמונות ארכיון הקשורות לארוע עצמו. למשל: כשעוצרים מבצע של פיגוע מסויים אז מצרפים לידיעה ולתמונות המעצר גם תמונת ארכיון של העצור ותמונות ארכיון של הפיגוע.
עורך חדשות (וגם עורך תמונות) אמור להיות מסוגל להבחין בין תמונות ארכיון של ארוע שקרה לפני חודש לתמונה של חדשה מאתמול. אם הוא לא הוא מועל בתפקידו ואנחנו קונים מוצר פגום!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:28

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר