לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-11-2004, 08:41
  שין - ים שין - ים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
תעשה טיול בפנימית ג' ותגיד לי מי נבזה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "ישראל במקום ה-8 בעולם בתוכלת החיים"

מישהו אמר "לא חשוב כמה שנים אתה חי אלא איך אתה חי אותן" ,העוני המנוול שגורם לזקנים להפגע מקור לחסוך בתרופות ולעיתים אף במזון הוא האשמה הישירה של שר האוצר ונעריו.
האסקמואים שולחים את הזקנים שלהם לשדות השלג שלא יהיו למעמסה ,אצל היהודים התפיסה לפחות עד לפני 30 שנה היא והדרת פני זקן.
דווקא על רקע פרסום דוחות הרווח החזירי של בנק הפועלים ,מצנחי זהב ופלטינה ליונס המקצץ והמפטר בולט חוסר האכפתיות והאכזריות החברתית , חברה מתוקנת (ויש לנו מה לתקן) לא נמדדת במופעי בידור והתרמה לאנשים שנדרסו בדרך לעושר של אנשים אחרים.
הסכנה האמיתית לשלום המדינה היא דווקא הקיצוניות הכלכלית ולא הבטחונית ולכן שר האוצר אשם.
גם אתה תתפלא יום אחד ותהייה זקן ואני מקווה בשבילך שלא תקלע חס וחלילה להיות נזקק ונעזב ע"י המדינה שאותה הקמת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-11-2004, 09:35

שר האוצר אשם בקיצוץ קצבאות הזיקנה נקודה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "אתה מקשקש ומסית. תכל'ס - אין לך מושג על מה אתה מדבר"

עם הכנסו של ביבי לתפקיד הוא הכריז מלחמת חורמה במקבלי הקיצבאות דבר נכון כשלעצמו.
הבעיה היא שבדרך הוא פגע במי שלא צריך ,בשם איזה מודל כלכלי מותר להביא זקנים לחוסר יכולת לחמם עצמם בחורף ולהפצע מכוויות קור?

אתה כנראה ממדושני העונג שבטוחים שהם מוגנים מכל רע והכסף שלהם יציל אותם מהכל אז יש לי חדשות בשבילך ,לא הכל מספרים וסטטיסטיקה יש אנשים פגועים ונעזבים ע"י המדינה אותה שירתו בנאמנות ותרמו כאשר היו מסוגלים.
אתה לא חי בבועה אלה בחברה שמכילה אנשים ממנים שונים ובעלי יכולות שונות מנטליות וכלכליות ,יום אחד אתה ושכמותך המנותקים תתעוררו למצב של כאוס והפיכה של כל אותם שדרסתם בדרך למעלה.

הקשר ליונס המקצץ ולרווחים האדירים הוא שקוף ותענה אתה בכנות ,מה היה מזיק לבנק הפועלים להרוויח פחות 300 מליון ולהשאיר עור 1000 משפחות עם מקור הכנסה וכבוד?

אתה כנראה לא רואה שהקיטוב החברתי המעמיק והפיכת מעמד העובדים למעמד עבדים ירסק את כל הסביבה המוגנת בה אתה חי ומפנטז שסטטיסטית הכל בסדר.
ישן 28-11-2004, 10:03

מה אתה סח
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "אוסף של שקרים, בדותות וקשקושים סתם"

א. הקצבאות קוצצו ועוד איך חלק בקיצוץ ישיר וחלק בקיצוץ עקיף ,האוצר הבטיח (ועדיין לא מימש) להחזיר חלק ממה שקוצץ לזקנים בתקציב 2005 שעדיין דרך אגב לא אושר.
שים לב לביטול סובסידיות והעלאת מחירי מוצרי היסוד וקיצוץ סל התרופות והעלאת מחירי החשמל והסולר לחימום שמהווים שחיקה מהותית ביכולת הרכישה של הזקנים.
ב. הקשר בין קצבאות לבתי החולים : זקן שיש לו כסף לאכול כמו שצריך ולחמם את הבית כמו בנאדם לא נפגע ממכת קור ונזקק לאישפוז. חלק מהקשישים מוותרים על תרופות יקרות יחסית שלא כלולות בסל ויכלו לשפר מהותית את תוחלת ואיכות חייהם.
ג.בנק הפועלים הובא כדוגמא לאיך לא צריך לנהל ,מיקסום רווחים יכל להעשות ביושר ולא ע"י פיטוי עובדים וקליטתם בתנאים גרועים של עבדות.
ד. יש לי עוד הרבה שטויות אבל מי שמנותק ולא בא מהשטח לא יבין...
ישן 28-11-2004, 11:54

עובדה
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "זה לא שאני צודק - זה אתה שטועה"

ציטוט מהכתבה המקורית.

"למרות שאנחנו לא ארץ חורפית במיוחד, קיים אצלנו עומס גדול מהרגיל", מספר הערב (שבת) מנהל החטיבה הפנימית במרכז הרפואי "סורוקה" בבאר שבע, פרופ' פרנציסק שלפר. "בחורף, מצב החולים הכרוניים והקשישים, כמו אלו שסובלים ממחלות ריאה כרוניות כתוצאה מעישון – מאוד מחמיר. גם אלו עם מחלות לב וכלי דם סובלים יותר בעונה הקרה. דבר נוסף שאופייני לחורף - הרבה יותר דלקות ריאה ושפעות בקשישים, שיכולות להיות קשות כשלעצמן, וגם מחמירות מצבים כרוניים אחרים. עוד דבר שאנחנו רואים, במיוחד בדרום – מכות קור, בעיקר אצל קשישים ובודדים שאין להם חימום בבית".
בתי התמחוי זו גם לא עובדה זה הכל מדע בדיוני..
אני מניח שאתה איש טוב ,בטח תורם ליום טוב ולשירותרום ,אבל תחשוב למה אנשים שיכלו לחיות בכבוד הפכו פתאום לנצרכים לפסטיבלי התרמה ?
קורה כאן משהוא לא טוב ומי שאחראי נרדם בשמירה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר