לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-11-2004, 12:22
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
הילדים של פינק פלויד דורשים תמלוגים

קבוצה של ילדים-לשעבר שהשתתפו בשיר הקלאסי של פינק פלויד "עוד לבנה בחומה" ב-1979, טוענים כי חייבים להם כסף.

23 תלמידי בית ספר נתנו את קולם לשיר שהפך להמנון עם השורה "We don't need no education". מנהלת בית הספר אסרה על התלמידים להופיע בטלוויזיה ובקליפ וכך הותירה אותם בלי ראייה ממשית להשתתפותם, מה שהקשה עוד יותר על דרישת התמלוגים. האלבום נמכר במיליוני עותקים והסינגל הגיע למקום הראשון בבריטניה ובאמריקה.

פיטר רוואן, מומחה לזכויות יוצרים, המייצג את התלמידים לשעבר, אמר כי הוא עדיין מנסה ליצור קשר עם רוב חברי הקבוצה. "מגיע להם שיקבלו את הכסף, הגשנו את התביעה הראשונה בשבוע שעבר", אמר רוואן לרויטרס. "אני עובד על זה כמעט שנתיים". בסופו של דבר המנהלת נרתמה לטובת העניין. "היינו זקוקים לראיות שהם נטלו חלק בשיר והיא עזרה לנו", אמר רוואן.

בית הספר קיבל 1000 ליש"ט ותקליט פלטינה, אבל התלמידים לא קיבלו דבר. לדברי רוואן, הכסף יגיע מחברה לזכויות יוצרים ולא מהלהקה עצמה. להערכתו, כל אחד מהתלמידים יקבל כ-200 ליש"ט.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3010452,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-11-2004, 12:38
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
הררמממ....
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "הלוואי שהיו מתרבים!"

זה לא שלא אהבתי את another brick, אבל הם נשמעים לי מאוד-מאוד-מאוד אנטי-סוציאליים.
לא שאני לא אנארכיסט במקצת(hack, שפינוזה אפילו אמר לי שבסתר לבי אני איש מרץ), אבל הגישה שלהם לא נכונה לדעתי.
אם ניקח את השיר המדובר...
We don't need no education
We don't need no thoughts control
אלא שמה לעשות, ילד לא נולד עם כל הידע שבעולם. מישהו חייב ללמד אותו משהו, איזשהו בסיס, שממנו הוא יוכל להמשיך וללמוד לבד. ומה לעשות? שהצורה שבה ילמדו אותו את הבסיס הזה תקבע, או תשפיע לפחות, על צורת המחשבה שלו לעתיד.
מה לעשות?
לקח לנו עשרות אלפי שנים להתפתח לתרבות שיש לנו כיום - וכל זאת בזכות תיעוד המידע. בלי זה, הילד יצא טרזן. יכול לשרוד, ושום דבר מעבר לכך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר