לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-11-2004, 12:27
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
איום לפגוע בכנס של יוזמת ז'נבה: "אפוצץ אתכם יחד עם הבניין"

אנשי יוזמת ז'נבה על הכוונת: "שמנו פצצה במקום המפגש שלכם והבניין כולו יעוף יחד איתכם", נאמר בהודעה אנונימית שהוקלטה במשיבון האלקטרוני במטה היוזמה בסוף השבוע. האיום כוון למפגש של אנשי היוזמה עם תושבים בראשון-לציון.

בעקבות ההודעה הוגשה תלונה למשטרה ונפתחה חקירה, אך הוחלט שלא לבטל את הפעילות המתוכננת בראשון-לציון חרף האיום.

במסגרת "יום פתוח ביישוב" מקיימים היום אנשי מטה יוזמת ז'נבה סדרת מפגשים בראשון-לציון.. הבוקר נפגשה ח"כ יולי תמיר עם תלמידי תיכון עירוני ה' ופרופ' נסים קלדרון ואלוף-משנה (מיל.) שאול אריאלי נפגשו עם תלמידי הגימנסיה הריאלית בעיר.

מאוחר יותר ייפגשו אנשי ז'נבה עם סטודנטים בקריית המכללה למינהל, עם קשישים בבית אבות ועם קבוצת נשים.

הפעילות תגיע לשיאה ב-7 וחצי בערב במפגש אזרחים עם ראשי התנועה בקפה אפרופו בעיר. נציגי היוזמה יהיו ד"ר יוסי ביילין, ח"כ תמיר, אלוף (מיל.) גדעון שפר, פרופ' נסים קלדרון, אל"מ (מיל.) אריאלי ופרופ' אלי בר-נביא.

האיום הטלפוני שהתקבל במטה כוון לעבר המפגש בערב. "אני מדבר מראשון-לציון ושמעתי על הפגישה. יש לי הזמנה בבית. אני מזהיר אתכם בצורה חמורה שיש שם פצצה וכל הבניין יעוף יחד אתכם", אמר המאיים.

המשטרה מקיימת מאמצים לאתר את המאיים האלמוני, אך המליצה שלא להיכנע לאיום ולקיימו את הכנס כמתוכנן. המפגש הערב יתקיים תחת אבטחה מוגברת של המשטרה.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/828/488.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:54

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר