לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2005, 18:43
צלמית המשתמש של itai25.
  itai25. itai25. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
ועוד משהו מתוך האתר רוטר:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי itai25. שמתחילה ב "צעד חדש נגד הקסאמים: "מלשינון" לפלסטינים"

''מלחמת כרוזים'' גם בטול כרם: 'למה חיסלנו את לואי סעדי'

בשעות הבוקר נכנסו כוחות של צה"ל לתוך טול כרם, ופרסמו כרוזים שמסבירים מדוע לואי סעדי, מפקד הזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, נהרג בתחילת השבוע:

אל התושבים הפלסטינים:

בתאריך 23/10/05 נהרג לואי סעדי, מאחר שעסק בפעילות טרור שנועדה לפגוע בישראלים חפים מפשע.

פעילות הטרור שלו גרמה לפגיעה ברגיעה ובאינטרסים הישראלים והפלסטינים המשותפים. לאור כוונותיו של סעדי להמשיך לבצע פיגועים, פעלו כוחות כדי לעצור אותו, והוא נהרג במהלך התנגדות למעצר. על התושבים הפלסטינים להחרים את גורמי הטרור. צבא ההגנה ימשיך לעמוד בנוקשות לדיכוי כל פעולות הטרור. על החתום: מפקדת צה"ל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-10-2005, 21:23
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי itai25. שמתחילה ב "צעד חדש נגד הקסאמים: "מלשינון" לפלסטינים"

ערוץ 10 חושף: נתוני המתקשרים חשופים לכל
כתב חדשות 10, שי חזקני, חשף הערב במהדורה המרכזית כי מי שתכנן את המלשינון לא בשמר על סטנדרטים מינימאליים של אבטחת מידע. המלשינון הוא קו טלפון שבקצהו מענה קולי. הפונים יכולים להשאיר את הודעתם עליו. המתכננים לא טרחו לשנות את הקוד הסודי שמשמש לשמיעת ההודעות במענה הקולי כך שכל אחד יכול היה להקשיב להודעות (ואף להרחיק לכת ולשנות את ההודעה או לנעול את התא כך שאנשי צה"ל לא יוכלו להאזין לו יותר.
חזקני גם הדגים שתי שיחות מתוך המלשינון. האחת של תושב שרוצה למסור מידע והשניה של אנשי אירגוני הטרור שמקללים את הישראלים ומבטיחים להמשיך לבצע פיגועים בישראל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:08

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר