לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2005, 17:21
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "[size=3]דורון לידיעתך שאיפת..."

הכוונה היא שאת העשן רואים טוב יותר מאשר הגז, את הגז רואים רק בתחילת הקילוח.
מטרת האימון היא שהחיילים ילמדו להתחשב ברוח. אני משער שאחרי האימון על העשן הם עברו לזריקת רימוני גז.
(אגב, גם שיריונרים עוברים אוהל אב"כ)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-11-2005, 18:33
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
קצת מידע על עשן ורימוני עשן ...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי אומי 5 שמתחילה ב "עשן"

כידוע קיימים שני סוגים של רימוני עשן, רימון עשן אפור ורימוני העשן ה"צבעוניים" ובכוונה חילקתי אותם לשתי קבוצות באוםן שכזה מהסיבה שאת אפקט העשן האפור יוצרים באמצעות חומר אחד ואילו את כל ה"צבעוניים" למיניהם (ולא חשוב כרגע אם זה עשן צהוב, ירוק, כחול או אחר) יוצרים מחמרים אחרים.

באופן עקרוני הן העשן האפור והן סוגי העשן האחרים נחשבים כרעילים לנשימה וחשיפה ממושכת אליהם בתדירות גבוהה (וכמובן בריכוז גבוה) עלולים לגרום לנזקים לטווח הארוך.

עשן אפור - (פגזי עשן הפלטה/רימוני עשן/מרגמות/וכו'...) נוצר מחומר הנקרא "אקסאכלוריתן" אשר לו מוספת תחמוצת אבץ וחומרים נוספים, שאיפה ממושכת של החומר בריכוז גבוה עלולה לגרום לכוויות ובצקות בדרכי הנשימה !

עשן "צבעוני" - (בעיקר רימוני עשן) מופק מאמוניום כלוריד ושאיפתו בריכוז גבוה ולאורך זמן עלולה לגרום בטווח הארוך לנזק לתאים על כל המשתמע מכך !

מכאן שכפי שכתב "צנחן1" אמנם מגע עם גז מדמיע הוא אינו נעים אך הנזק שעלול להגרם מרימוני העשן עלול להיות במקרים מסויימים חמור אף יותר !

אלו היו שישים שניות על הנזקים העלולים להגרם משאיפת עשן...

תזהרו !

לבני.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר