לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2005, 19:48
  desertowl desertowl אינו מחובר  
מומחה טכנולוגיות צבאיות חיישנים ומערכות תצפית

חבר מתאריך: 18.10.03
לא לבלבל...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי JAVEHN שמתחילה ב "הטיל יפגע בתקיפה עילית"

בין חליפה עילית לתקיפה עילית.

חליפה עילית (TOW 2B ו BILL 2 כדוגמאות):

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בתמונה CROSS SECTION של BIIL 2 - ניתן לראות את הרש"קים מופנים כלפי מטה (עיקרי ב 90 מעלות וקדמי בזוית) - הטיל חולף מעל המטרה, ב LOS וניזום ע"ב משוב מסנסור אופטי ומגנטי - מתקבלת חדירת צריח ב 90 מעלות.
http://www.army-technology.com/projects/bofors/ - עוד מידע על הטיל.
כנ"ל ה TOW 2B, מומלץ לבקר באתר:
http://www.raytheon.com/products/tow_family/

תקיפה עילית - טילי נ"ט חדשים מנצלים מסלול המסתיים בזווית שבין 45-60 מעלות ע"מ להשיג חדירות טובה יותר - הזוית הנ"ל אמורה להביא לפגיעה ניצבת במיגון הטנק ובכך לצמצם את המרחק שאותו הליינר צריך לעבור (הייתה תמונה שמדגימה זאת היטב אך איני מוצא אותה כרגע).
ע"מ להשיג פגיעה בתוך אחד הפתחים כמו שמראים בתערוכות לרוב נדרש MITL.

הטילים הנ"ל מתוכננים כך שבפגיעה כזו כל טנק שקיים כיום בזירה אמור להחדר.
That would be like the splendor of the mighty One…
I am became death,the shatter of Worlds.
.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-11-2005, 22:22
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
צילום לכידות תמונות מתוך הסירטון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NimDod שמתחילה ב "סרטון של euro-spike נורה על T55"

מצטער על הכמות. מאחר והתמונות קטנות נקווה שיהיה בסדר
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
שימו לב לסנפירים הנפתחים
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
^המנוע ניצת והטיל יוצא לדרך.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
לכל הספקנים. ניתן לראות בקלות את התקיפה העילית (להבדיל מחדירה עילית, ראו הודעתו של הינשוף למעלה).
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 07-11-2005, 20:09
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אני משער שלו היתה תחמושת בטנק..."

ולא רק.
כמובן שפיצוץ התחמושת היה מגדיל את האפקט על הטנק.
אבל חדירת הטיל מכניסה לטנק סילון גזים לוהטים שמספיקים להרוג את הצוות ולא משנה באיזו דרך (אם כתוצאה מחריכת הריאות שלהם, מהרעלה חריפה, מרסיסים או מפיצוצים משניים) העעיקר שהטנק כבר לא כשיר ללחימה.
לדוגמא תראה את הT62 שמוצב בחצר בית יד לבנים פ"ת. הטנק כמעט שלם. הטנק נחדר ע"י פגז חלול ברצפתו וזה הספיק.

ישן 09-11-2005, 05:46

חנקן...
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "בדיוק!..."

מערכת התצפית של הטיל היא בחו"ס ואין לה צורך בחנקן.
המערכת שבטיל לעומת זאת היא חו"פ , ובזמן השיגור (כמה רגעים לפניו למעשה) נפרצת בלונית החנקן שבטיל ומתחילה לקרר את המערכת.
במתארי אימון ואחרים ניתן לחבר בלון חיצוני ובכך להפעיל את המערכת שבטיל לזמן ארוך (לא בכל הדגמים זה כך בדיוק).

לגבי הטאו - קיימות 2 בלוניות, אחת מלאה בחנקן ומשמשת לסיבוב הג'ירו והשניה מלאה במימן והיא זו שמשמשת להזזת משטחי ההיגוי.
.

נערך לאחרונה ע"י desertowl בתאריך 09-11-2005 בשעה 05:52.
ישן 09-11-2005, 10:04
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי avifresh שמתחילה ב "תודה. האקמול שלך עזר מאוד. צריך לחשוב על קישוריות בין ראשי התיבות"

לכל ראשי תיבות שאני כותב נתיי כבר פרוש לפחות פעם אחת.
קשה להחליף שפה ולכתוב פרוש בכל פעם
יש ככמה וכמה אתרים/אשכולות (בפורום שלנו ובאחרים) שנותנים פרושים לר"ת, בעיקר לצבאיים.
פשוט ריך למצוא אחד כזה ולהעזר בו בכל פעם מחדש.

ישן 09-11-2005, 16:16

כמה הערות...
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "חוג סגור (קירור עצמי או..."

UNCOOLED הוא לא חו"ס - אין שם שימוש בחנקן כלל - הוא עובד בטמפ' החדר.
רשמת הליום (אני מניח שהתבלבלת מהדיון שלי ושל לבני) , הגז המשמש לקרור הוא חנקן.

ללבני - חילקתי ל 2 סוגי הגאזים כי בהודעה הראשונה שלך כתבת שההיגוי מתבצע באמצעות חנקן.

לגבי מונחים מקצועיים - אני אכן משתמש בהם מתוך הרגל , אבל גם מתוך אמונה שהדבר תורם לשאר הגולשים בפורום וחושף אותם למונחים מקצועיים.
כמובן שאני תמיד אשמח לענות לשאלות והבהרות , באשכול או בפניה פרטית ואם יש העדפה לתרגום למונחים יומיומיים, אני אשתדל להמנע ממונחים מקצועיים.
.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:18

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר