לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2005, 19:51
צלמית המשתמש של noalina
  משתמשת נקבה noalina noalina אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל noalina
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי noalina שמתחילה ב "Wonder"

תודה רבה לכולם על התגובות

הרפרנס: https://2005-uploaded.fresh.co.il/2...08/49227639.jpg

שמרתי בערך 26 מהלכי עבודה, אבל באמת כדאי שלא תראו, כי זה עבר הרבה תיקונים במהלך הצביעה וזה מאוד מבולגן.
אני אסביר בקצרה איך עבדתי: הכנתי סקיצה בעיפרון, סרקתי, עברתי עליה במחשב, עשיתי צבע
בסיס על כל הפנים, אחרי זה התחלתי לצבוע עם מיברשת שהעוצמות לחץ שלה עובדות רק על
השקיפות, וכך גם בחלק של הצוואר, ואז התחלתי להוסיף פרטים קטנים כמו בשפתיים, עיניים,
שיער. את הצבעים דגמתי מהרפרנס, כי אני ממש לא יודעת איך לבחור לבד את הצבעים.

לקח לי בערך שלושה שבועות לגמור את זה (כן..אני ממש איטית) אבל בסה"כ זה בערך 12-14 שעות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2005, 02:14
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי noalina שמתחילה ב "Wonder"

הציור יפה, אם כי הוא מרגיש לי עדיין לא גמור.
מעבר לאלמנטים ציוריים, כצלם חסרים לי מעברי הצבע, והגוונים שלה לא מתאימים לי (לו זה היה צילום, הייתי מאשים את איזון הלובן של המצלמה שלך [WB]).

טישטשתי מעט את הלחי והצוואר, וחידדתי מעט את העין (נקודת הפוקוס).
בגרסאת הצבע חיממתי מעט את התמונה, מה שיצר שני דברים:
1. גרם לתמונה להראות כאילו צולמה בתאורה חמה, בחשיפה ארוכה, דבר שמחמיא מאוד לפורטרטים, ונותן הרגשה יותר רומנטית
2. מעלים את הגוונים הכחולים שקצת נדחפו לך בחוצפניות אופיינית לשיער, ולצל הצוואר.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בגרסאת השחור לבן (המרת ערוץ הירוק) התמונה קיבלה חיזוק קונטרסטי מצד אחד, המבליט את הפרטים בציור, במיוחד באיזור השפתיים, ויחד עם זאת, הטישטוש של הלחי ומעברי הצבע הטובים נותנים תחושה רכה...
מקווה שתאהבי

נערך לאחרונה ע"י Narxx בתאריך 09-11-2005 בשעה 02:19.
ישן 09-11-2005, 14:57
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי noalina שמתחילה ב "[font=Verdana]אני מעדיפה..."

א. כמה שלא תשתמשי במברשת, מעברי הצבע לא יהיו מושלמים אף פעם.
אולי השתמשתי בטישטוש חזק מדי, אבל בכל זאת, לא להשתמש בו, תמיד ישאיר את הציורים שלך עד רמה מסויימת.

ב. בתור צלם אופנה, אני משתמש הרבה (כמו שאר עמיתי) בכלי הזה בשביל להחליק צילומים. פגמים בעור והברקות... תתפלאי כמה מהתמונות של הפרסומות ב"לאשה" או "את" למוצרי קוסמטיקה, עוברים עיבודים מאוד קשים בפוטושופ
השימוש בכלי הטישטוש במקרה שלך היה די אינטנסיבי בגלל שרציתי ליצור מעברי צבע חלקים, ובציור שלך הם היו קשים וחדים מאוד. אני לא חושב שהגעתי לרמה של פלסטיק, אם כי אני מבין לחלוטין את קו המחשבה שלך, ואני מסכים איתך שעיבוד יתר, יגרום לפנים פלסטיות והתמונה תראה מאוד לא אמינה.

ג. בנוגע לצבע - את מציירת את הרפרנס, או שאת מציירת ציור?
לו היית עושה רפרודוקציה לרפרנס, הייתי אומר "מילא" - אבל את מציירת. את משנה את הרפרנס ולא מעתיקה אותו אחד ולאחד, וכן, מותר לנו גם לתקן צבע שברפרנס עצמו הוא לא טוב
אל תגלי לאף אחד, אבל אני מרשה לעצמי לערוך ולתקן (לפי ראות עיני) צילומים של וותיקים וגדולים ממני, ועוד לשלוח להם ולקבל פידבק .

ד. רק בשביל הספורט, החלקתי את הפנים (אגב, המונח הטכני בצילום ליצירת האפקט הזה נקרא "ריכוך") באמצעות Healing Tool ולא ע"י טישטוש (דגמתי את האיזור החלק מהכתף השרופה), וזה איפשר מעברי צבע דומים למה שעשיתי עם הטישטוש (אם כי, אני מעדיף לעבוד עם פילטרים ולא עם מברשות, כי הן פחות מדוייקות וקשה יותר לשלוט בהן).

הציור שלך יפה - אך לדעתי לא מוגש מוכן - אפשר להרים אותו לרמה הרבה יותר גבוהה, בלי יותר מדי מאמץ. יש בך הרבה כישרון, והייתי רוצה לראות אותו מתבטא בצורה יותר מרשימה.

ישן 09-11-2005, 15:43
צלמית המשתמש של noalina
  משתמשת נקבה noalina noalina אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל noalina
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "א. כמה שלא תשתמשי במברשת,..."

תתפלא, אבל בעזרת מיברשות בלבד מגיעים לדברים מדהימים, אין צורך כל כך בכלים אחרים.
צודק, הטכניקה שלי עדיין לא מושלמת, זה רק ציור ראשון שעבדתי עליו ברצינות במחשב ואני מאמינה שעם
האימון אני אשתפר וגם המירקמים שאני אצור יהיו יותר חלקים.
אני מבינה שאתה עובד עם עכבר, ביגלל זה נראה לך שקשה לשלוט במיברשות. אם הייתי מישתדלת יותר עם המיברשות גם הייתי יכולה להגיע למירקם יותר חלק, אבל כבר לא היה לי כוח והרגשתי שמיציתי את הציור הזה כבר.
לא העתקתי את הרפרנס אחד לאחד, אבל מכיוון שאין לי ניסיון ביכלל עם צבע אז העדפתי לדגום מהרפרנס,
ככל שאני אתקדם אני אדע גם להתאים לבד את הגוונים.
בכל אופן, תודה על ההסבר ועל העריכה, פעם הבאה אשתדל ליצור מירקם יותר אחיד.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר