לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2005, 16:19
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
צילום תמונות-גולני תחילת שנות ה60, מגוון :D-הצלחתי להעלות, עלול להיות כבד

"פרוייקט" שרציתי לבצע מזמן, אולי בגלל שאני שבוע לפני הגיוס לגולני בעצמי החלטתי סופסוף לקום מהתחת ולעשות את זה, יש עוד המון תמונות אלה רק נבחרות היות ולי אין סורק ולשכנע את אחד החברים שלי לעשות את זה כשהוא סופסוף לא בצבא זה משימה לא קלה.

בכל מקרה, הנה הן, כ-20 תמונות, אימון מוסק, זחלמי"ם, פשיטה מהים+תמונות של כמה כלים סודיים בזמנו (לפחות ע"פ אבא שלי), קורס מ"כים בג'וערה, "תעסוקה מבצעית" בזמן בניית מוביל המים הארצי ועד כמה סתם בשביל ההרגשה (שימו לב למדים המנומרים )
תהנו, בעתיד הקרוב אני מקווה שאצליח להעלות עוד כמה תמונות...
כל התמונות צולמו בין 1962-1965.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 13-11-2005 בשעה 16:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-11-2005, 08:23
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי SPYKER שמתחילה ב "מרשים במיוחד :) בתמונה..."

בוקר טוב ושוב תודה רבה לכולם

לבני-בנוגע לתמונות הסודיות-הראשונה שנכנסת להגדרה היא הצוללת, אותה הוא צילם באותו אימון נחיתה מהים שרואים בתמונות במפרץ חיפה בנוסף לסטי"ל (?). הצוללת ע"פ אבא שלי היא או ה"תנין" או ה"רהב"-מראשוני הצוללות בארץ.

התמונה השנייה שנכנסת תחת "מעטה הסודיות" היא התמונה במוביל הארצי, כידוע אחד מהפרוייקטים החשובים והסודיים ביותר של המדינה אז. אני יודע שלא רואים את המוביל טוב כ"כ בתמונה (כשארבעה ישובים, אחד יחף) אבל יש לי כמה תמונות מוצלחות ביותר-ננסה להעלותן.

בנוגע ל"סופר בזוקה"-תגובתו של אבא שלי: "מה סופר? היה לנו סופר נראה לך? כמעט נלחמנו בסורים עם אבנים ומקלות אז נראה לך שהיה לנו משהו 'סופר'? חוץ מזה בבזוקה תמיד השתמשנו כדי להשתין מחוץ לאוהל בלילה קר ולא יותר מזה."

מה שכן-הוא הסביר שיטה שנשמע לי מוזרה קצת לירי הבזוקה, משהו שכלל השלמת מעגל חשמלי לצורך השיגור...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר