לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2004, 08:40
  illi illi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
אדון נכבד ..
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי עמיחי שמתחילה ב "סליחה אתה מבלבל במוח זה שהוא קיבל חנינה לפני משפט לא"

אם מקומו של יתום בכנסת הביאה אותך למסקנה כזו על הכנסת , אתה באמת מוכה גורל, וסלח נא לי .
אם תחדד את ראייתך טוב יותר תבחין בגרועים רבים ממנו, אם הגדרתך ליתום היא גרוע.
הגרועים נמצאים בכל הקשת הפוליטית .
תציין מפלגה ותמצא בה לפחות 99% שכישוריהם וטוהר מידותיהם תלויים בספק.
לידיעתך אדוני הנכבד, הם לא רואים את עבודתם בכנסת כמקום עבודה רציני ביותר כגון קביעת מדיניות אלא כמקום עבודה פשוט ורגיל אשר גם המשאבים בו "קלים ונזילים" מאד. הם עושים בכנסת "למשפחתם" ולהכנסתם האישית. שים נא לב ידידי הנכבד, גם דעות נוגדות את האידיאולוגיה המפלגתית נקנות שם בכסף.
כך שמר יתום עדיין בחזקת "ילד טוב " במקום הזה .
ומעל לכל, מי שנמנע מהנאות התפקיד הרם והנישא של חבר כנסת אינו אלא בחזקת אהבל .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2004, 10:16
  illi illi אינו מחובר  

תלמד להפריד חביבי....
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי עמיחי שמתחילה ב "עם כנסת כזאת אנחנו באמת מוכי גורל"

אתה חייב ללמוד להפריד בין רגשות לבין ביצוע עבודה המוטלת עליך.
כן ילד טוב לא ילד טוב, לא זה העניין.
הוא ביצע את המוטל עליו בדרך הטובה ביותר. כל חייל היורה לכיוון אויב הוא בעינייך ילד רע ?
אגב, זו בעיה רצינית לצהל ולכוחות הביטחון בכלל. המעורבות של העיתונאים בנעשה בחזיתות השונות רק מפריע . צהל לא יכול לפעול במצב כזה.
צהל וכוחות הביטחון בכלל חייבים לעבוד ולדעת להתמודד במצבים קשים מאד וברגע שיש מעורבות חיצונית זה רק מפריע לקבלת ההחלטות. נכון שלקחת חיי אדם זה לא עסק של מה בכך אבל תסכים איתי שיש מצבים כאלה והמבצעים הם אנשים טובים כמוך וגם כמוני :-)
זה המקצוע שהם בחרו והם חייבים לבצע זאת . קשה אבל חיוני לא רק פעם . זו מלחמה חביבי . אלו כלי המלחמה וזה מה שעושים במלחמה . אתה יכול להגיד : די למלחמות ודי לשפיכות הדמים. וזה יהיה נהדר . אני איתך בהכרזה כזו.
ישן 02-12-2004, 12:58
  illi illi אינו מחובר  

ידידי הנכבד
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי עמיחי שמתחילה ב "אני מפריד כי יש לי כנראה סיבה טובה שכנראה אין לך"

אתה מגיב באשכול העוסק בדברי ח"כ מסויים לחבר כנסת מסויים אחר.
האשכול הזה אינו דן באיכות מפלגה זה או אחרת, שאגב חוות דעתי על מפלגה זו זהה לחלוטין לחוות דעתך. אבל לא באשכול זה מדובר.
בקשר לוותק המבצעי שלך, אני מסיר בפנייך את הכובע למרות היותך "קטן" לידי. אבל גם בזאת לא נדון כאן.
ואני חוזר ואומר : למרות היותו משוייך למפלגה לא כל כך אהודה על שנינו, תרשה לי לצרפך לדעתי זו, לא צריך לערבב את התפקיד של מר יתום המקום עבודתו הקודם לתפקידו או לנוכחותו בכנסת.
ו ל י ד ע ת ך , היו לנו מספר ראשי ממשלה שהם היו לא פחות טובים ממר יתום לפני היותם ראשי ממשלה, ודי לחכימא ברמיזא . אז אנא ממך, תנוח דעתך ותרגע מהעניין.
אגב, מה דעתך על איך קוראים לו? רוני בר און ?
ישן 02-12-2004, 13:34
  illi illi אינו מחובר  

מר ג'ו הגדול והנכבד עד למאד
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "איזה מין קשקוש זה?"

כפי שאני מתרשם מתגובתך אינך מבין גם בקישקושים.
אתה מכיר את מר אריק שרון ? להזכירך, הוא ראש ממשלתנו היום. פעם רצה ליהיות רמטכ"ל ולא אישרו לו . מה קרה אתה יודע ? הוא חזא לנו כשר הביטחון. ולימים כראש ממשלה . זוכר ? או שהיתה לי הזכות הגדולה להזכיר לך? ויש עוד הרבה דוגמאות מסוג זה.
לצערי, ואני מקווה שגם לצערך ולצערם של רבים מאיתנו ג ם כאן , המדינאים שלנו אינם ידועים כל כך בניקיון כפיים או ביושר ציבורי. אבל רבים מם בהחלט שרתו את המדינה ואפשר אפילו לומר כי הם היו אלה אשר בזכותם המדינה הגיעה לאן שהגיעה, לטוב ולרע. ומתוך החיים בתוך המיץ הזה הנקרא צבא וביטחון בטרור ובטרוריסטים נוצרים משקעים חבל מאד שכך אבל זה המצב . כאשר אתה חי במתח ענק ובטרור מלוכלך את כל חייך, קשה לך לגדל פרפרים ו/או ליהיות "שוויצרי" למופת. אתה חושב שהישראלים סתם כך נחשבים כעצבנים ?
אחוז גבוה מאד בעם היקר ללבי כל כך שרת או משרת בכוחות הביטחון וזו עבודתם , חבל רק שלא מעיפים מזירות האירועים את העיתונאים. כמו שעושים האמריקאים אבות הדמוקרטיה .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:28

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר