לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2005, 17:01
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
לפחות אצלכם הם עמדו מרחוק....
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "חחח"

בהדגמה בגולן בסוף קורס קצינים, הם התערבבו ביננו - עמדו מטר מאחורי קו יורים.... אחד כמעט התבשל מירי RPG...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-01-2006, 21:52
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "הקפצה..."

לרוח יש השפעה שולית של סטיה ימינה או שמאלה. כמו כן, יש לה השפעה על הטווח (יחד עם טעות בהכנסת מטענים).

תהיה בטוח שהייתם מחוץ למשפך הירי של המרגמה.

מעבר לכך, לא הייתי ממהר למתוח ביקורת בכזו קלות.
אתה לא יודע כמה תחמושת הייתה מוקצת לתרגיל, ואתה לא יודע כמה מטרות נפגעו בתרגיל.

יש הבדל בין תרגיל שרואים לפני ואחרי שעברת הכשרת חי"ר ויש לך כלים לנתח אותו.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 02-01-2006, 22:37
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "תגובה..."

נגעת בנקודה הכואבת.

במשך הזמן בו הייתי בחי"ר, ירו בנוכחותי מאות תת"קים לאו שמדמים איכשהו לאו חי, אבל אף לא לאו חי אחד.
ירו גם מאות תת"קים RPG שלא מדמים כלום, וכמעט ולא ירו RPG חי.
תמיד יש חסר בתחמושת.
תמיד אין מספיק מיילס וח"קים.
תמיד אין מספיק הקצאות לנסיעות בנגמ"ש...

ואז הגעתי למילואים, והבנתי שמה שהיה לי עד אז היה מתנה.
ביחידה שלי אנחנו גונבים. הקצאות מילואים, אנשי מילואים, תחמושת ומה לא. אין אימונים, אין ציוד ואין הכשרה.
זהו פרצופו של צה"ל.

ישן 02-01-2006, 23:05
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תגובה...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "מזל שלא הזכרת מטולים"

אתה אמרת תת"ק של RPG?

אני חשבתי שאר פי ג'י יורים חי כל הזמן...

אבל אם אין הקצאות זה בגלל הבעיה שהטילים מגיעים למשפחות הפשע,יום בהיר אחד נעלם לו ארגז של רקטות לאו.

אם בצה"ל היו מקפידים בטוחני שהיום היו נשארים יותר וגם מה יקרה אם לאוויסט יירה טיל אחד חי במשך כל המסלול.

זה כמו שאני אהיה צלף אבל אני לא אקבל הכשרה כמעט על הנשק,משמע אחוזי הפגיעה שלי נמוכים ואחוזי הפגיעה בי גבוהים יותר.

אז נשאלת השאלה האם לא עדיף לצה"ל להשקיע ולו במעט יותר משאבים בשביל לשפר את יכולות הדיוק של החייל?.

ולגבי המחסור לחיילי מילואים אל תספר הפעם האחרונה שהשכן שלי היה במילואים לפני חצי שנה והוא בחרמ"ש הם קיבלו גליל חלק עם מתפסי עץ ואני שאלתי את עצמי אם הוא שפוי.

כנראה שאין גבול לאילתור ולדמיון.

ישן 02-01-2006, 23:17
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "תגובה..."

תאמין לי שהבעיה היא לא בגנבת תחמושת. הבעיה היא בתעדוף של הצבא, והעובדה שהוא מנסה לתחזק צבא גדול על תקציב קטן.
עזוב, "רחוק מהעין, רחוק מהלב" ואם איזה חייל או שניים יהרגו בגלל חוסר מיומנות (נהרגו יותר, אבל מי סופר), זה לא נורא. יותר יקר לאמן את כולם בצורה טובה, ואז לא ישאר כסף לדברים החשובים באמת, כמו לבנות 3 מנגנונים שונים לאותו תפקיד בדיוק, או לרכוש כמויות עצומות של ציוד שישכב במחסן, או לבנות בניין חדש למפקדת ח"א בקריה וגשר בין עזריאלי לקריה.

ישן 02-01-2006, 23:17
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "תגובה..."

RPG יורים המון, בעיקר חי. ארפיג'יסט ממוצע יורה רק במהלך האימון מתקדם לפחות 5-7 רקטות אם לא יותר, בלא מעט תרגילים שעשיתי חייל אחד ירה ארבע רקטות RPG בתרגיל אחד.

בנוגע ל-LAW : זה פשוט עניין כספי, כל רקטה עולה כמו אלפים טובים, ובניגוד ל-RPG שיש לנו הרבה מאוד שלל, LAW יש לנו רק את מה שקנינו.
ולירות תת"ק זה ממש לא דומה, יצא לי לירות אחד ואין שום תחושה, אין שום משמעות לאיפה אתה מכוון.

האם שווה להשקיע יותר כסף באימונים כדי שכל אחד ירה לפחות את המינימום? לדעתי כן. אבל כנראה שהאנשים שיושבים למעלה ומקבלים את ההחלטות האלה חושבים אחרת...
עריכה: לא רציתי לתת דוגמאות לאן הולך הכסף כי אז עוד יאשימו אותי שאני לא מכיר את צרכי הצבא, אבל אני מחזק את דברי ביטיס בנושא.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:48

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר