לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2006, 22:39
צלמית המשתמש של PERE
  PERE PERE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.05
וואפל בלגי

אם תשאלו את עצמכם מה פשר השם של האשכול אני אוכל רק לתת רמזים בשלב זה.
לא קשור לאוכל
קשור למדינה מסויימת במערב אירופה.
התמונות יובילו את הסיפור כולו.
הסיפור שלי מתחיל:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
כשהגעתי למעלה ראיתי אותה עומדת מולי - המלכה היווניה.

מייד אחר כך עליתי למטוס הקטן וטסנו לברינדיזי בדרום איטליה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
אחרי תדלוק ופיצה כמו בסיפרי בישול איטלקיים המראנו לרוטרדם, עברנו את האלפים במזג אויר נהדר
והיה נדמה שהפסגות משיקות לנו - 12000 רגל ואנחנו טסנו 24000 רגל. מראה מלבב -צילמנו כמובן.
כעבור שעתיים נחתנו ברוטרדם ונפטרנו(זמנית) מהאשה והבת.
בשעה 2 אחה"צ המראנו שוב, היעד ZAVENTEM בריסל. מרחק 40 דקות טיסה.
בעודנו מטפסים לגבה שיוט קבלנו הודעה מהבקרה ששני מטוסי F-16 נשלחו ליירט אותנו ועלינו לעשות
כל מה שיורו לנו.
סוף סוף אקשן - לא היה לנו מושג קלוש מה מטרת היירוט.
ביקשתי מהבקר לתת לי כוון וטווח למיירטים ונאמר לי "שעה 11 " 5 מייל.
המידע הנ"ל היה חשוב לי כיוון שמעלינו היתה שכבת עננים שמנעה ראות בכוון המצטרפים וחששתי לתת
להם להצטרף למבנה ללא קשר עין שלי איתם.
חצי דקה ואני מבחין בשני F-16 חמושים בטילי אויר אויר עם סימני טייסת בלגיים בכוון שניתן לי.
סגרתי קצת מצערת "לטובת "התרגול שלהם ביירוט מגזרה קדמית וכמובן שהם נשפכו קדימה, ומייד הקטינו מהירות עם מעצור אויר פתוח. טסתי במהירות של 120 KT - מהירות נמוכה מאוד עבורם.
.כל אחד התישב בצידי המטוס במרחק של 100 מטר .
הקמתי קשר איתם והודעתי להם שאני מאיץ מעט לטובת נוחיות המבנה, והם אישרו ושמחו כמובן.
השמאלי ביקש ממני רשות להתקרב למבנה מכונס ואישרתי לו - כל טייס קרב יודע לטוס מכונס.
עכשיו הודעתי לו שישב יציב יען כי אני מצלם אותו - הוא קיבל וביצע , טייס ממושמע.
ניסיתי לדובב אותו לפשר היירוט אבל נאמר לי ששר הפנים הבלגי נתן הוראה להחזיר את המטוס שלנו
לרוטרדם -הולנד, ולא לאפשר נחיתה בבריסל.
די התרגזנו מכך שעברנו כניסה מסודרת לבנלוקס כולל מכס ברוטרדם ועכשיו איזה פוץ מחליט להחזיר
אותנו להולנד.
היות ולא חומשנו בטילים נצמדנו להוראות של הטייסים הבלגים וטסנו לעבר הגבול ההולנדי לכוון רוטרדם.
לפני שנפרדנו מהטייס השמאלי הוריתי לו לעבור ימינה -צפונית אליי לטובת צילום עם השמש ובקשתי ממנו לבצע גילגול אלכסוני ברגע שיעזוב אותנו, והוא שמח על ההזדמנות להפגין ביצועי מטוס וקצת הצטער שלא קיבל אישור להפיל אותנו באותה הזדמנות.
נחתנו ברוטרדם ומייד הגיחו עשרות רכבים משטרתיים ואזרחיים (מדור) וליוו אותנו לחנייה.
הדממתי את המנוע ופתחתי את כבש המטוס בחיוך רחב של סחבק - כולם היו רציניים מאוד בשלב זה.
לאחר שביקשו רשות עלו למטוס וחיפשו 20 דקות.
אחרי שלא מצאו כלום שאלנו מה קרה ומה מחפשים בדיוק, ואז הסתבר לנו שמנהיג הכורדים - אוצאלאן
נעלם מטורקיה לפני שבוע ונראה בברינדיזי לאחרונה, יש סיכוי שהוא מחפש מקלט מדיני במערב.
את אוצאלאן חיפשו אצלנו בתא הכפפות ובתא מטען קדמי שיכול להכיל אפילו אוצאלאן אבל טחון דק.
המתח התפוגג ובקשנו מהבכירים להודיע לעמיתים הבלגיים שאין לנו אוצאלאן וגם לא ביבי.
המראנו ב-1600 לעבר בריסל - בשנית.
חצינו את הגבול כעבור עשר דקות ואז...
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 07-01-2006 בשעה 17:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר