לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2006, 14:19
  d_essasin d_essasin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.06
איך להכיר בנות? (שאלה שונה מהשאר שראיתי פה בפורום)

ראיתי את האשכול של private ואחרים אבל זה משהו קצת אחר..
השאלה שלי היא כזאת: אני בן 17 ולא היתה לי חברה רצינית עד עכשיו. אני נראה טוב. אני רוצה כבר חברה שתהיה לי זה כבר נהיה מאוחר מדי בלי חברה בגיל 17, זה מאוחר ואני די מתבייש בזה, גם בשביל עצמי אני רוצה חברה לא בשביל מה שיגידו, אני פשוט רוצה. עכשיו, אתם בטח תגידו "אל תחכה לאהבה היא תבוא לבד" אבל בואו נהיה ריאלים, היא לא תבוא לי באוטובוס (כמו שלא באה עד עכשיו) ולא תבוא לי כשאני יושב בבית ומשחק במחשב, ולא תבוא כשאני הולך לסופר לקנות משהו. צריך איזשהו מעגל חברתי של בנים ובנות (כמו בית ספר, רק עוד אחד) ששם אני אוכל להכיר... אז אם יש לכם עצות לגבי איך להכיר עוד בנות בהצעות טובות, אשמח לשמוע!! תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-01-2006, 14:35
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
קודם כול יש מישהי ספציפית שאתה רוצה ?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי d_essasin שמתחילה ב "איך להכיר בנות? (שאלה שונה מהשאר שראיתי פה בפורום)"

זה דבר אחד להגיד אני רוצה חברה אבל דבר אחר אהבה
אתה רוצה חברה שלא תאהב אותה ? כאילו סטוץ
אני חושב שזה לא שווה אם אני מבין אותך נכון
כי לא הבנתי אם אתה אוהב מישהי או לא
במקרה שאתה סתם רוצה לבלות אם בנות זה הרבה יותר קל
מי מה שזה נראה פשוט תתחיל לדבר אם בנות בכיתה שלך
בהתחלה תיהיה בלחץ ואחרי זה הכול ישתחרר ותתחיל להכיר יותר בנות
במקרה שאתה אוהב מישהי באמת זה כבר קצת יותר קשה
דרוש הרבה הרבה אומץ כי שאתה אוהב מישהי זה
לא שאתה משוחח אם בת שאתה בקשר איתה
כאן אתה רוצה לבנות יחסים של זוגיות
במקרה כזה אם ראית מישהי שאתה אוהב אותה
אני מציע שלאט לאט תיגש אליה בשבלים פעם אחת שאל אותה מה שלומה
ואחרי זה מה היה היום בלימודים ואחרי זה תדבר איתה על מה שתימצא לנכון
אבל הכי חשוב זה הרבה אומץ ביטחון
ואחי אין מה להתבייש מי בנות גם אני הייתי ככה
אפילו יותר גרוע נכון בהתחלה זה קשה ואחרי זה הכול זורם
ההבדל היחיד בין בנים לבנות זה מה שמתחת אם אתה מבין למה אני מתכוון
מקווה שעזרתי אני גם השמח לשמוע עוד עצות ואולי גם קצת להשכיל בעצמי
ישן 27-01-2006, 14:46
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי d_essasin שמתחילה ב "איך להכיר בנות? (שאלה שונה מהשאר שראיתי פה בפורום)"

ציטוט:
"אל תחכה לאהבה היא תבוא לבד" אבל בואו נהיה ריאלים, היא לא תבוא לי באוטובוס (כמו שלא באה עד עכשיו) ולא תבוא לי כשאני יושב בבית ומשחק במחשב, ולא תבוא כשאני הולך לסופר לקנות משהו.

שום דבר לא יבוא לבד..אתה צריך ליזום, להיות יותר חברותי..להיכנס למעגלים חברתיים שונים... ותתפלא..אבל היא יכולה לבוא בסופר כשאתה הולך לקנות משהו...או באוטובוס... כל מה שאתה צריך זה טיפה אומץ לגשת לבנות ולהתחיל לדבר איתן...ברגע שתשיג את האומץ הזה הכל כבר יהיה לך הרבה יותר קל....
אתה צריך להיות יותר חברותי עם בנות...אבל לא מנוצל על ידיהן...
בבית ספר אתה צריך מדי פעם לדבר עם בנות ולזרוק להן משהו....
אם אתה רואה בת עצובה תתעניין לשלומה... אם אתה רואה מישהי קוראת ספר תתעניין בספר...תשאל איזה ספרים היא קוראת...אם אתה שומע חבורת בנות שמדברות על נושאים שמעניינים אותך או שיש לך מה להגיד בנושא אז תדבר ותגיד את דעתך... אם יש לך ידידות אז דרכן אתה גם יכול להכיר בנות.... ואם קראת את האשכול שלי אתה יודע שאתה צריך ליזום כדי לא להגיע רק לידידות איתן.... תיזום פגישות רק עם ידידות לבד... אחד על אחד..מדי פעם תחייך לבנות..תהיה חברותי....וכו'
מקווה שהבנת את הראש שלי..
Private

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 27-01-2006 בשעה 14:51.
ישן 27-01-2006, 15:36
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
אל תשכח את האינטרנט

אם אתה לא טיפוס שמתחיל חופשי עם בנות בפאבים דיסקוטקים וכו
להכיר בנות דרך האינטרנט (צטים אייס יקיו מסנגר למינהם וכו) זו אחלה דרך
וכמובן יש את הקטע של חברים שלך שיש להם חברות שיוכלו לסדר לך את החברה שלהן או ידידות שלך שמכירות מישהי
זה בגדול הדרכים להכיר רק תבחר וכמו שפרייבט אומר תיזום לבד זה בטוח לא יבוא (או רוב הסיכויים שלא יקרה כלום)
אני מניח שאתה רוצה מישהי רצינית ולא בתור סטוץ נכון?
וגיל 17 הוא גיל נהדר להכיר בנות אל תתבאס מזה שעוד לא היתה כך את זה בתור תמריץ לזה שתהיה לך למשל עד גיל 18

אני למשל היו לי 2 חברות בגילאים האלו ולאחר מכן בצבא 3 שנים לא היה אלא רק ידידות
והכרתי פה ושם אבל לא משהו רציני, בכל מקרה אמרתי לעצמי שעד גיל 25 תהיה לי מישהי רצינית ובגיל 24 ו11 חודשים הכרתי את אישתי כיום ואם לילדיי (אפשר סוף סוף להגיד את זה ) , כך שברגע שאתה עושה לעצמך תוכנית וקובע דברים לחיים יש דרך לרוב ללכת בכיוון הזה
בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 28-01-2006, 01:17
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "אל תשכח את האינטרנט"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm
אם אתה לא טיפוס שמתחיל חופשי עם בנות בפאבים דיסקוטקים וכו
להכיר בנות דרך האינטרנט (צטים אייס יקיו מסנגר למינהם וכו) זו אחלה דרך
וכמובן יש את הקטע של חברים שלך שיש להם חברות שיוכלו לסדר לך את החברה שלהן או ידידות שלך שמכירות מישהי
זה בגדול הדרכים להכיר רק תבחר וכמו שפרייבט אומר תיזום לבד זה בטוח לא יבוא (או רוב הסיכויים שלא יקרה כלום)
אני מניח שאתה רוצה מישהי רצינית ולא בתור סטוץ נכון?
וגיל 17 הוא גיל נהדר להכיר בנות אל תתבאס מזה שעוד לא היתה כך את זה בתור תמריץ לזה שתהיה לך למשל עד גיל 18

אני למשל היו לי 2 חברות בגילאים האלו ולאחר מכן בצבא 3 שנים לא היה אלא רק ידידות
והכרתי פה ושם אבל לא משהו רציני, בכל מקרה אמרתי לעצמי שעד גיל 25 תהיה לי מישהי רצינית ובגיל 24 ו11 חודשים הכרתי את אישתי כיום ואם לילדיי (אפשר סוף סוף להגיד את זה ) , כך שברגע שאתה עושה לעצמך תוכנית וקובע דברים לחיים יש דרך לרוב ללכת בכיוון הזה
בהצלחה ותעדכן

אני קצת חולק על דברי CHARM למרות שאני מאוד מכבד אותו בתור בנאדם.

מנסיוני דרך האינטרנט אין "מציאות" הייתה לי חברה שהכרתי בICQ.. אך לרוב אלו בנות שלא מצאו את החצי השני בחברה או בין האנשים שמסתובבות בינהם ואז מקום המפלט זה האינטרנט.

יצא לי להכיר בנות דרך האינטרנט.

תוצאות מוצלחות לטווח ארוך לא היו!

מקסימום שנה גג וזה גם בגלל שהקשר לא היה משהו..

אין כמו להתחיל לדבר עם משהי שרואים בעיניים ושומעים את צורת הדיבור שלה ובאיזו רמה היא?!

מאשר שבאינטרנט אתה רואה תמונה של משהי וכאשר אתה נפגש איתה .. שמיים וארץ..

שאתה מת לפעמים לברוח.

לכן אני קצת חולק על דברי CHARM

יש אתרי היכרויות שאפשר לבקש מבחורות לדבר איתך.. אם הטעם הדדי תקבל גם תשובה מהצד השני והסכמה לדבר גם במסנג'ר.

אני אישית הגעתי למסקנה שרק מציאות..

ולהכיר בנות זה יכול להתחיל מלדבר עם בחורה על נושא כל שהוא ומפה אתה אפילו לא תבין איך נסחפתם לשיחה ממושכת..

לי למשל קרה.. שמשהי זמנית הגיע למשרדי החברה שאני עובד בה.. בת 24 ונראת טוב..
חצי חברה (הבחורים) השתגעו כאשר היא עברה במסדרונות.. נכנסתי לחדר שבו היא עבדה ושאלתי האם תרצה קפה כיוון שגם אני מכין לעצמי.. אז על הדרך.. נענתה בחיוב ואח"כ חזרתי והתחלנו כזה לדבר...

וזה התחיל מאיך קוראים לי והמשיך מה אני עושה פה וגלש אחרי שעה לחיים הפרטיים של שנינו .

אז הדברים יכולים להתחיל מדברים כ"כ פעוטים שאתה לא יכול להבין איך זה קורה...

מלהציע לה קפה יום שלם היינו ביחד.. אכלנו ביחד עבדנו ביחד

ועד היום (חודשיים) בקשר

אז אל תתיאש.. ולדבר עם בחורה על מה שבא לך ובלי להתבייש

בחורה זה אומנם המין ההפוך מאיתנו הבחורים אבל אפשר לדבר איתם כמובן על דברים שידברו עלייהם

BOSS11

ישן 28-01-2006, 18:19
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ואני מחליק להנאתי :-P
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "אני חולק עליך.."

אני מסכים עם סטארדסט אבל לא הייתי משתמש בבוטאות כזאת כמו מדבר שטויות כי כל אחד ודעותיו ודעות של מישהו הן לא שטויות

סיכוי טוב שהיה לך ניסיון לא טוב
אני יכול להגיד לך שגם גיסתי וגם גיסי הכירו את בני זוגם מהאינטרנט (אומנם שניהם ללא הבני זוג האלו אבל זה לא קשור להכרותם מהאינטרנט)
ובעיקר ציינתי את האינטרנט לא כמשהו עדיף או זה ה-דבר אלא פשוט כאמצעי בעיקר לביישנים בינינו כמו שכתבתי בהודעה למעלה, אלו שלא הולכים לפאב / דיסקוטק ויוצאים עם לפחות 10 מספרי טלפון
לאלו האינטרנט והמיסתורים משמש כמסווה אשר דרכו הם יכולים לפרוח, וכיום בעידן המצלמות התמונות וכו אפשר לדעת יופי עם מי מדברים ולא חייבים להפגש בפגישה עיוורת
שבת שלום ושבוע מקסים לכם

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 24-02-2006, 00:23
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
גם אני נוטה להסכים עם BOSS11
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "[QUOTE=charm]אם אתה לא טיפוס..."

לק"י

לא מכיוון שהיו לי כל-כך הרבה פגישות רעות,אלא פשוט משום שאני חושבת שהדרך הטבעית והכי נכונה להתחיל קשר היא בחיים.והאינטרנט יוצר לך כל-כך הבדלים.על עצמי אני יודעת שאם אני מכירה באינטרנט בנים בשביל קשר זה בגלל שנורא קשה לי לחשוף את עצמי במציאות,המסווה הזה נורא עוזר,וגם כי אני פשוט לא מהבנות שמכירות 2,500 בנים או משהו בסגנון.בקיצור תצא למעדונים,תרקוד,תהנה ותכיר בחורות.תחשוב שלאנשים שהם דתיים-אין אופציות כמו שלך.אם אני רוצה להכיר בנים אני מקסימום יכולה בשבתות בנ"ע ושבתות נוער ופינויים.חח,סטיגמתי לחלוטין נכון?-בכוונה.בכל מקרה דרך הטבע לדעתי נכונה יותר.כל אחד ושיקוליו הוא.

נערך לאחרונה ע"י peach the bitch בתאריך 24-02-2006 בשעה 00:26.
ישן 28-01-2006, 06:20
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
במקרה שאין לך אומץ פשוט ללכת למישהי במכולת/רחוב ולהתחיל איתה

תרשם לאיזה חוג או משהו בסגנון, שיש בו בנים ובנות, ותצמד למישהי, תפלרטט קצת, תתחיל לצאת עם בנות משם (אחרי הכרות של חודש ככה או אפילו פחות) ותזרום משם.

כולם רוצים קשר ואינטימיות, בעצם מגיעים לשלב של רצון כזה להתחייב למישהו (רוב האנשים לפחות).

אין כמו להתחיל עם תחביב משותף.

וצודק אף אחד לא פשוט תבוא אם אתה רק בבה"ס (מקום שכולם מכירים שנים ושום דבר חדש לא קורה) ובטח שלא כשאתה בבית, צריך לצאת יותר וליזום.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 28-01-2006 בשעה 06:25.
ישן 11-10-2006, 12:59
  XeNo XeNo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
הסוד הוא להיות חברותי בכל מקום

תהיה מוכן להתחיל לדבר עם בנות בכל מקום. אם זה בתחנת אוטובוס, מועדון או לא יודע מה.
תתלבש יפה לכל מקום - יפה לטעמך, בגדים שאתה מרגיש איתם נוח, עוד אמצעי לביטחון עצמי.
אישיתי יוצא לי להכיר בנות הכי טוב כשזה קורה בטעות. זה עניין של מזל, אבל אתה צריך להיות מוכן לטפל במצבים כאלה. תהיה ערני לסביבה ז'תומרת איפה אתה נמצא אם זה מסיבה או סוג אחר של ארוע ותתנהג בהתאם. אם אתה מגיע למסיבה לדוג' תשתדל לבוא עם מצב רוח טוב וחייכני ולהציג את עצמך בפני כמה שיותר אנשים/ות.

דבר חשוב נוסף זה למצוא את חוג האנשים איתם נוח לך, דרכם תוכל להכיר עוד ועוד אנשים חדשים עד שתמצא מישהי.
בהצלחה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:18

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר