לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2006, 15:36
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
שאלה האם תחום השמדת התחמושת (חבלה) במשטרה עובר הפרטה?

מתוך אתר הפירסום הממשלתי
בקשה לקבלת מידע (RFI) / והצגת יכולות (RFD) בנושא השמדת/נטרול נפלים (תחמושת)
מאפייני המכרז נושא/ים : נשק/ לוחמה/ חימוש מפרסם : משטרת ישראל תאריך פרסום : 26/12/2005 תאריך הגשה : 08/01/2006 סטטוס : סגור

משטרת ישראל

מחלקת חבלה

בקשה לקבלת מידע (RFI) / והצגת יכולות (RFD)
בנושא השמדת/נטרול נפלים (תחמושת).
1. משטרת ישראל מעוניינת בקבלת מידע והצגת יכולות בנושא השמדת/נטרול נפלים (תחמושת).

2. הנוסח מלא של ה - RFD/RFI ניתן להוריד באתר המשטרה www.police.gov.il. ב"שירות ומידע", "תחום מכרזים".

3. המציעים המעוניינים להשתתף בתהליך דלעיל מתבקשים להעביר את המענה /מידע לכתובת מדור פיתוח מחלקת חבלה מטא"ר ירושלים 91906 או בפקס 5308993 - 02, לא יאוחר מתאריך 8/1/2006 .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-01-2006, 19:35
  gilke gilke אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.05
הכל בגלל הסינים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "האם תחום השמדת התחמושת (חבלה) במשטרה עובר הפרטה?"

בגלל שהסינים בתנופת בנייה בלתי נתפסת, ישנו מחסור עולמי בברזל. המחסור הורגש גם אצלנו, מה שהעלה את מחירי הברזל. עליית מחירי הברזל משכה "רבים וטובים" לגנוב ברזל משטחי אש, מכסים של פתחי ניקוז וכד'. מאז שהתופעה התחילה לצבור תנופה, נתגלו מקרים רבים של שליחת מתכות (ביניהן נפלי תחמושת) בספינות למדינות בהן ממחזרים את הברזל, ושם נוצרת הבעיה כאשר המדינה (קרה כמה פעמים עם תורכיה) מסרבת להכניס את האוניה לשטחה. מצב נוסף שנוצר הוא הצטברות של נפלים (כאשר חלקם במצב מסוכן) במפעלים לעיבוד מתכות בארץ, כאשר האחריות לטיפול בהם עוברת לס"פ (שפשוט לא מגיעים לטפל). עד כמה שידוע לי המכרז הוצע לצורך הטיפול בנפלים שלא נמצאים בסמכות מחלקת החבלה של משטרת ישראל, ובנוסף טיפול בארועים כמו "ספינת הנפלים".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:50

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר