לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2006, 15:45
  cream1 cream1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל cream1 שלח הודעה דרך MSN אל cream1
אני לא יודע אם אפשר להשוות את היחידה ליחידות בארץ.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "בזמן האחרון לא כ"כ שמעתי עליהם (לאו דווקא פעולות, אלא בכלל)"

אבל אם כבר מדברים על זה, אני לא יודע עד כמה היחידה הזאת טובה, טובה בשל עצמה וטובה בהשוואה ליחידות בארץ אבל בטוח שיש תחומים כמו קרב מגע שאין מה להשוות ליחידות בארץ. יחידת הספיצנאז כמו כול הצבא הרוסי מאופיינת במשמעת קשה, דביקות מטורפת במשימה וחוסר רחמים מוגזם לדעתי, מה שעושה את הלוחמים לחזקים יותר- פיזית ונפשית. בניגוד ליחידות התנדבות בארץ אני לא חושב שיש ביחידות הרוסיות כזה דבר חתימת ויתור, לא חושבים על זה אפילו, ובמיוחד כשהיציאות בצבא הרוסי הן פעם בשנתיים חד פעמית בערך, כול אלה עושים את השירות קשה פי כמה אך בסופו של דבר רואים תוצאות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2006, 11:11
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי caliber45 שמתחילה ב "פששש איזה יופי"

אין זמן. יש חשיבות להכשרה קצרה כפי שניתן, בשביל שיוכלו להשתמש בהם ללחימה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 28-02-2006, 14:16
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי vodka4us שמתחילה ב "הכשרה קצרה?? ברוסיה ההכשרה..."

מה אתה רוצה לומר בזה? הכשרת החי"ר הרגילה בארץ היא לפחות 6 חודשים. אז? זה מספיק?
וזה שהטיפול בפרט בצבא הרוסי כושל - כולם יודעים.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 01-03-2006, 10:48
  ^Praetorian^ ^Praetorian^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שולה מוקשים שמתחילה ב "סרטון של הספצנאצ"

בואו נגיד ככה, שגם מי ששירת בצבא הישראלי, בכלל לא יודע מה זה שירות בצבא הרוסי. ואני מקווה ששלא יוצאים מנקודת הנחה שהכוחות עילית הישראלים טובים בהרבה יותר ן הרוסים,כי חבר'ה,בואו לא נשכח,ישראל נלחמה תמיד ובנתה את המוניטין שלה כנגד מדינות ערב,שאף כי היו עמוסות לעייפה בחימוש סובייטי, אף פעם לא למדו סופית טקטיקה , או לחימה כמו שצריך, לעומת זאת האויבים של רוסיה ובריה''מ,יותר מתוחכמים, כמו למשל ארה''ב ומדינות נאטו. לכן בהתחשב בכך שהאויב העיקרי של ישראל זה הערבים,שלא ידועים ביכולת לחימה מרשימה, אני לא חושב שכדאי לצאת בהערות מטומטמות למדי כמו "ישראלים יודעים לירות,ורוסים יודעים לריב", זה רק מראה על בורות. ד''א יש אנשים ששירתו כצלפים בצבא הרוסי , וכיום מדריכי צליפה כאן.(כלומר בצבא).

בכל מקרה, הספצנאז היא יחידה מיוחדת,אבל לא כמו במערב, היא לא בידיוק רב תכליתית, המטרה שלה,היא לבצע בד''כ חיסולים ממוקדים, ופגיעה מדוייקת באדם או במתקן, לכן האימונים הם כאלה, הסביבה באימונים היא מאוד קשה(ודוגרי רוב החבר'ה הישראלים,לא שורדים טירונות בצבא הרוסי ), פי כמה מיחידות רגילות,כגון שיריון(כולנו שמענו מה קרה שם....לפחות מי שצופה שערוצים רוסיים)
אתם יכולים לתאר לעצמכם לאיזה חוסן פיזי הם מגיעים(דודי סיפר שהיה אימון שבהם פשוט שברו עליהם כיסאות), בכל מקרה, הספצנאז היא יחידה שיודעת בהחלט לעשות את העבודה שלה,לא פחות מסיירת מטכ''ל או השייטת 13, אבל היא שונה מיחידות אלה,כמו שצרכי הצבא הרוסי,והמצב הגיאופוליטי שלה שונים מן המצב בארץ.

נערך לאחרונה ע"י ^Praetorian^ בתאריך 01-03-2006 בשעה 11:15.
ישן 02-03-2006, 16:05
  apolo269 apolo269 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.05
אתה מגזים...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי cream1 שמתחילה ב "אף אחד לא אמר שזה טוב"

אתה מדבר על חברה מהמחזור שלי... לא שברו להם שדריות על הראש ולא הכניסו להם את הראש לדלי עם חרקים... זה פשוט ניפוח של העובדות... כן הרס"פ שלהם שבר מדי פעם(ולא באופן קבוע) שדריות על הזרועות, ובעיני החיילים זה די נחשב לסוג של... טוב לא בדיוק צ'ופר אבל כאילו מעין הוכחה שהרס"פ שלהם מעריך אותם. החיילים אהבו את הרס"פ הזה ומאוד הצטערו כשהוא הועזב... ובקשר לדלי עם החרקים... די מגוכך... לקח לי כמה שניות להבין על מה אתה מדבר, אני מניח שאתה מתכוון לזה שאם חייל התעפץ בשיעור היו מוציאים אותו החוצה ואומרים לו לטבול את הראש בתוך חופית עם מים וקרח כדי שיתעורר(לפעמים בימים חמים חיילים עשו את זה בכוונה...) אז אם היו בתוך החופית 2-3 זבובים מתים אני לא חושב שזה תופס כ:"לדחוף את הראש לדלי מלא חרקים"...

אז בבקשה אל תשמיץ לי סתם את החטיבה ואת היחס"ר שלנו אם אתה לא יודע בדיוק את העובדות ומסתמך על מה שפורסם בתקשורת...
ישן 02-03-2006, 09:24
  משתמש זכר Black Mammmba Black Mammmba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Black Mammmba Facebook profile

עזוב לראות שהצבא שלנו לא קיבל ביידים פתוחות אנשים שהיו בפזפצנז הרוסי שעלו ארצה.

הם יכלו לנצל אותם לטובה בצבא, לא דווקא כלוחמים אלה דווקא כמדריכי קרב מגע/ לוט"ר.

וגם אפשר לאמן אותם לדברים מיוחדים. עדין זאת היחידה המובחרת של ברית המועצות, הם יכולים ללמד את אגוז כמה דברים בהסוואה ולוחמת גרילה בשטחים פתוחים.

גם יש לא מעט יוצאי ספצנזז שהם עדין ב"רעל" של לחימה ללא שום קשר לגיל שלהם, אבל הרמת הידע שלהם היא אדירה.

נ.ב אני זוכר שקראתי איפשהו כי הצבא משתמש בעולי חבר המדינות מהיחידות המיוחדת למשימות בעזה. כאשר רמת הסיכון היא גבוהה.

"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם,,-גנרל ג'ורג' סמית' פטון

ישן 04-03-2006, 16:46
  משתמש זכר פבל7 פבל7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.06

רוב הלחימה באפגאניסטן וצ'צ'ניה תפסו ספצנאז...

אם אתם אומרים שהחבר'ה האלה יודעים רק קרב מגע אתם טועים בגדול...

קרב מגע אצלהם זה פשוט כמו מד"ס אצלינו, החבר'ה שם לומדים צליפה, הישרדות, קרב מגע, הסוואה, נוהגים על כל כלי אפשרי...
כשאומרים קומנדו הכוונה אליהם זה אשכרה עונה על השם הזה.

חוץ מזה שהם נבחרים לשם ספציפית ולא אקראית...
ביחידות המובחרות בצה"ל דורשים קב"א וכ"ד, שם זה ההיפך... שם בוחרים את החבר'ה הכי קשוחים והכי קשי יום-וזה סוד ההצלחה שלהם.

ככה הם שורדים כי הם לא באים מכל מיני בתים של מנכל"ים וכ"ד אלא ההיפך...

חוץ מזה שבצבא הרוסי יש עוד יחידות חוץ מהספצנאז שלא נופלות מהם.

הם לא היו שורדים באפגאניסטן אם הם היו "לומדים רק קרב מגע"...

ובקשר למי ששאל אם מותר להם לשתות... אז כן יש מיקרים שמרשים להם לשתות...

הרבה פעמים שתיה היא תחליף מצוין ברגע מסוים... למשל סבא שלי במלחמת העולם השניה קרטו לו רגל ולא היה סם הרדמה או משהו אז פשוט נתנו לו כוס ספירט ומקל בין השיניים... סתם דוגמא...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:06

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר