לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2006, 16:13
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תגובה...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Soloavia שמתחילה ב "אם זה אינו מנוגד לחוק - צריך פשוט לחיות עם זה."

אני אינני מבין מדוע גולש כזה או אחר צריך לתת לך דין וחשבון בדבר חתימתו לאדון ענבר.

אני בעד שאיש באמונתו יחיה ואם מחר אני אשים חתימה של ברוך מרזל או אביגדור ליברמן מישהו יוכל להגיד לי משהו?

זוהי מדינה דמוקרטית וכל אחד רשאי לעשות ככל העולה על רוחו כל עוד זה לא נוגד את חוקי המדינה והפורום כאן.

עד היום כפי שידוע לי אף גולש בפורום לא עירב את דעתו הפוליטית במהלך הדיונים הצבאיים פה.

אז עם כל הכבוד לאדון ענבר ולשאר גולשי הפורום המחאה שלכם היא לא במקום.

לרועי ולשאר אנשי הפורום שהיו בעלי חתימה פוליטית כזאת או אחרת אני קורא לכם לא להיכנע לגולשים כאלו או אחרים ולהחזיר את חתימתכם לאלתר.

שבת שלום!.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2006, 16:21
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
מדיניות הפורום בנושא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "תעמולת בחירות בפורום"

פורום צבא וביטחון מהווה מקלט נדיר למדי לכל שוחרי התחום הצבאי, שיכולים לעסוק בנושא בצורה טהורה ללא התעסקות בפוליטיקה הנלווית - שלצערנו רבים רואים בה חלק אינטגרלי של הנושא. הגדרנו בעבר בצורה מפורשת שאיננו מתירים להכניס פוליטיקה, בין אם בתכני האשכול ובין אם זה בחתימות וצלמיות. למרות שלאתר פרש יש מערכת חוקים כללית, כל פורום רשאי ולפעמים חייב להגדיר מסגרת פנימית של חוקים כדי לאפשר פעילות תקינה. לאור זאת, ולאחר מקרים רבים שגולשים פנו בתלונות על תוכן פוליטי (מוחצן או מוסווה) בתגובות ובחתימות - החלטנו שלא להתיר כל מקום לביטוי פוליטי. מסיבה זו תגובות פוליטיות נמחקות ועל הגולש מופעלים צעדי המשמעת הרגילים (אלא אם הגולש השכיל להסיר את התוכן הבעייתי בזמן). חתימות בעייתיות מטופלות בצורה פרטנית מול הגולש שכנגדו הועלו מספר תלונות - חשוב לציין שלמעט מקרים חריגים (עלבונות עקיצות כו') איננו מטפלים בסוגיית חתימות כאשר התלונה הינה של גולש בודד.

אנו לא באים לסתום פיות או לשלול דיעה פוליטית כלשהיא, אלא להגן על הפורום מתכנים שפוגעים בפועל בפעילותו. גולש שאינו יכול לעמוד בחוקים אלה יתבקש להפסיק את פעילותו בפורום עד שיתקן את הבעייה.

ישן 04-03-2006, 16:30
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אני חולק על כך!
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "מדיניות הפורום בנושא"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סירפד
פורום צבא וביטחון מהווה מקלט נדיר למדי לכל שוחרי התחום הצבאי, שיכולים לעסוק בנושא בצורה טהורה ללא התעסקות בפוליטיקה הנלווית - שלצערנו רבים רואים בה חלק אינטגרלי של הנושא. הגדרנו בעבר בצורה מפורשת שאיננו מתירים להכניס פוליטיקה, בין אם בתכני האשכול ובין אם זה בחתימות וצלמיות. למרות שלאתר פרש יש מערכת חוקים כללית, כל פורום רשאי ולפעמים חייב להגדיר מסגרת פנימית של חוקים כדי לאפשר פעילות תקינה. לאור זאת, ולאחר מקרים רבים שגולשים פנו בתלונות על תוכן פוליטי (מוחצן או מוסווה) בתגובות ובחתימות - החלטנו שלא להתיר כל מקום לביטוי פוליטי. מסיבה זו תגובות פוליטיות נמחקות ועל הגולש מופעלים צעדי המשמעת הרגילים (אלא אם הגולש השכיל להסיר את התוכן הבעייתי בזמן). חתימות בעייתיות מטופלות בצורה פרטנית מול הגולש שכנגדו הועלו מספר תלונות - חשוב לציין שלמעט מקרים חריגים (עלבונות עקיצות כו') איננו מטפלים בסוגיית חתימות כאשר התלונה הינה של גולש בודד.

אנו לא באים לסתום פיות או לשלול דיעה פוליטית כלשהיא, אלא להגן על הפורום מתכנים שפוגעים בפועל בפעילותו. גולש שאינו יכול לעמוד בחוקים אלה יתבקש להפסיק את פעילותו בפורום עד שיתקן את הבעייה.

כל עוד לא עירבתי בתגובותי, את נושא הפוליטיקה, הרי שלא עברתי על חוקי הפורום ופעילותו אינה נפגעת...יש גם חוקים יבשים למניעת סתימת פיות. אחרי הכל אנו חיים במדינה דמוקרטית והפורום פועל ברוח זו!

אך היות ויש מי שזה מפריע לו (ומטבעי - אטפס על קירות בשביל לא להפריע לאדם זה או אחר), החלטתי להסיר את חתימתי...

ישן 04-03-2006, 17:37
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
סירפד היקר
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "וכאן אתה טועה"

חופש ההתבטאות הוא חוק מדינה לא פחות מן החוק האוסר עליך להעלות תמונות או מידע שלא אושר בידי הצנזורה.

מטבע הדברים הוא חל גם על הפורום הזה - אם זה מקובל עליך וגם אם לא.

לגבי התכנים - אין מחלוקת בינינו.

באשר לחתימות - כל עוד זו אינה פוגעת ברגשות הציבור ואינה עומדת בניגוד לחוק - יאלצו אנשים להבליג, להפגין סובלנות ולזכור שהמקום הזה שבו אנו חיים - עודנו דמוקרטיה.

ואם יש מי שמתקשה להפנים זאת - צר לי עליו - אך איני מתכוון להתחשב בו - אלא להיאבק עד חורמה בזכותי להביע את דעתי בתחומי כללי המשחק הדמוקרטיים (למרות שאין לי חתימה פוליטית).

סילחו לי רבותי - אבל הגזמתם.

ישן 04-03-2006, 17:44
  טל ענבר טל ענבר מחובר עכשיו  
מומחה לתעופה, תעופה צבאית, חלל ולווינות. חוקר בכיר במכון פישר

חבר מתאריך: 02.07.05
אתה רשאי להאבק עד חורמה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Soloavia שמתחילה ב "סירפד היקר"

ומצידי תגיש בג"ץ נגד מנהלי הפורום.

הפורום הזה על גולשיו הוא התאגדות וולונטרית של החברים, ואלה רשאים להגדיר כללי משחק המקובלים עליהם, גם אם הם שונים מכללי העל של פרש. איש אינו כופה עליך (או עלי ) להשתתף בפורום.

בפורום חלל של תפוז לדוגמא, אותו אני מנהל, אין דריסת רגל למפיצי האסטרולוגיה למשל, והודעותיהם נמחקות מיידית (כמו גם מפיצי "תאוריות" על עב"מים). זה בוודאי אינו דמוקרטי, אבל אלה הם כללי המקום. מי שלא מתאים לו - ילך מהפורום הנ"ל.

לגבי הפורום הנוכחי - הוגדרו כללי משחק על ידי מנהליו - ומי שלא מעוניין לכבדם יוכל "להאבק עד חורמה", או לקבל את כללי המשחק הפורומיים.

אם תהיה מעוניין להגיש בג"ץ אני מוכן להשתתף בדמי האגרה.
ישן 04-03-2006, 18:09
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
תשובות לטל וסולו
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "אתה רשאי להאבק עד חורמה"

טל - אני חושב שלבג"צ יש מספיק תעסוקה, וכולנו אנשים מספיק עסוקים בשביל לפנות אליהם.

סולו - עם כל הכבוד, אין לנו כוונה לפגוע בהתנהלות הפורום רק בגלל הרצון להחצין העדפות פוליטיות כאלה ואחרות. בוא לא ניתמם - כולנו יודעים שברגע שנותנים פה פתח הכי קטן לפוליטיקה, יש כבר מספיק גולשים שינצלו אותו ובדרך יהרסו את האשכול ללא כל נקיפות מצפון שהן. אם היית רואה כמה תלונות מגיעות לדואר הפרטי שלי על תכנים פוליטיים בחתימות, היית מבין שהעניין אכן פוגע בפועל בגולשים. אנחנו לא סותמים פיות, אנחנו כן מגינים על מה שבנינו ויצרנו - הן הגולשים והן המנהלים.

ישן 04-03-2006, 18:10
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
אדון ענבר היקר...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "אתה רשאי להאבק עד חורמה"

בתור חבר בפורום זה ובשאר הפורומים של קבוצת פרש אני לא רואה מחובתי להסיר את החתימה הפוליטית בגלל בקשה של בן אדם אחד.

אתה צריך להבין שלא הכל יעשה תחת פקודה שלך.

נמאס כבר מכל הנסיונות הללו לעשות רפורמות שבשום שלב לא יועילו לרמתו או לתוכנו של הפורום.

אם אתה מכבד את עצמך תפסיק להטיף בנושאים שהם לא רלוונטיים לפורום זה.

זה נראה כמו נסיון להוציא את השד מן הבקבוק ולא יותר מזה,הרי שאם היה אדם זה או אחר מתלונן דרך תא הדואר של המנהלים הייתי מניח שזה לא היה מעורר התקוממות כזו.

זה שאתה מנהל בצורה כזו או אחרת את הפורום שלך תוך פגיעה בחלק מזכויות האדם זאת בחירה שלך ואל לנו ללמוד מהדרך שלך וליישם אותך כאן.

ולאנשים שהחתימה פוגעת בהם,יש דברים מיני רבים שפגעו בי כאשר פורסמו מה לעשות הבלגתי אז גלו גם אתם בגרות ותנו לבן אדם להביע את דעתו ותפיסת עולמו.

ישן 04-03-2006, 22:33
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי האור מציון!! שמתחילה ב "************* לשלטון."

לא פה. אתה חסום כרגע לתקופה בלתי מוגבלת (ועוד אחרי ששחררו אותך....)

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 05-03-2006, 15:07
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
ההכרזה המסוימת אליה התכוונתי
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Pshahar שמתחילה ב "משהו צורם מן הסתם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pshahar
זה דבר אינדיווידואלי - מה שיצרום לך לא חייב לצרום לי , וכך להיפך .
ולשורש העניין , לדעתי האישית (כפי שכתבתי קודם בהודעה אליה הגבת) תמונות של פצועים מפינויים שונים (מה שאחרים מכנים גירוש) שעליהם יש שם של מפלגה מסויימת - זוהי לא תעמולת בחירות , אלא הסתה לפי החוק הישראלי .
תמונה של מנהיג ישראלי שעליה יש כיתוב המתיר את דמו ("הכרזה מסויימת" כדבריך ..) יש למנוע - לדעתי האישית שוב - מלהופיע באתר זה.

אינה מתירה דמו של איש...ראה, אני כבר פניתי בנושא הגזענות הפרועה שמשתוללת ברחבי האינדקס. נעניתי ע"י אחד האדמינים בנעילת אשכולי, לאחר שהוא ראה בכך חירחור מריבה וסרב להתייחס לתלונתי כראוי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:14

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר