לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2006, 08:15
  מצוק מצוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.05
גילוי דעת מרגש אודות פורום פרש

שלום לכולם ,

בהמשך לתחקיר שבצעתי " אני ופורום פרש - יחסינו לאן? , סיכום חצי שנתי "
הגעתי למסקנה ש:
  • הפורום הזה העשיר את חיי בצורה משמעותית
  • כמות העובדות / פרטים /"דברים" החדשים שלמדתי כאן בחצי השנה האחרונה - פשוט מדהימה
  • הפורום אינו "מרגיש" כמו קהילה וירטואלית טיפוסית (הממ... האמת שאני לא שותף או מכיר קהילות אינטרנטיות אחרות...), יש כאן מעין הרגשה חמימה של בית ואף נוצרו קשרים חזקים עם חלק (קטנטן..) מהחברים בפורום.
  • הפורום הזה הוא מאגר מידע נפלא ומרתק ביותר . יעידו על כך הוריי הזועמים והמודאגים שלפתע פתאום ולראשונה בחייו , הפך בנם הצעיר והמלש"ב לתולעת אינטרנט חסרת מנוח...
  • למרות לא מעט ביקורת שיש לי על קברניטי הפורום ועל החברים הבכירים/מומחים - אני בהחלט חושב שהם עושים עבודה נפלאה ומצליחים לשמור את הפורום נקי , מקצועי , מרתק ולא פחות חשוב - מקום שכיף לחזור אליו שוב ושוב , ערב ערב .
  • תודה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2006, 11:22
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
סחה מצוקינו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מצוק שמתחילה ב "גילוי דעת מרגש אודות פורום פרש"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצוק
שלום לכולם ,

בהמשך לתחקיר שבצעתי " אני ופורום פרש - יחסינו לאן? , סיכום חצי שנתי "
הגעתי למסקנה ש:
  • הפורום הזה העשיר את חיי בצורה משמעותית
  • כמות העובדות / פרטים /"דברים" החדשים שלמדתי כאן בחצי השנה האחרונה - פשוט מדהימה
  • הפורום אינו "מרגיש" כמו קהילה וירטואלית טיפוסית (הממ... האמת שאני לא שותף או מכיר קהילות אינטרנטיות אחרות...), יש כאן מעין הרגשה חמימה של בית ואף נוצרו קשרים חזקים עם חלק (קטנטן..) מהחברים בפורום.
  • הפורום הזה הוא מאגר מידע נפלא ומרתק ביותר . יעידו על כך הוריי הזועמים והמודאגים שלפתע פתאום ולראשונה בחייו , הפך בנם הצעיר והמלש"ב לתולעת אינטרנט חסרת מנוח...
  • למרות לא מעט ביקורת שיש לי על קברניטי הפורום ועל החברים הבכירים/מומחים - אני בהחלט חושב שהם עושים עבודה נפלאה ומצליחים לשמור את הפורום נקי , מקצועי , מרתק ולא פחות חשוב - מקום שכיף לחזור אליו שוב ושוב , ערב ערב .
  • תודה.

פעם ראשונה שאתה יוצר קונצנזוס סביבך...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:07

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר