לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2006, 13:00
  Zazo Zazo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.03.06
נזכיר גם את סופה במדבר 1 אם כבר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "במלאות שלוש שנים למלחמת המפרץ השניה - מס' תמונות מעניינות"

כרגע ראיתי תכנית מורחבת על האבראמס בערוץ ההיסוטריה, ( ערוץ שידוע כשולט בתחום התכניות על נושאי צבא למיניהם ), וסופר בו נתון מעניין, אם רציתם לדעת אי פעם כמה טנקי אויב עירקיים חוסלו לעומת טנקי האבראמס של האמריקאים (במלחמת המפרץ הראשונה אני מדבר), המספר עומד בכ3000 ומשהו טנקים עיראקיים מושמדים לעומת כ18 טנקי אבראמס בלבד, כשחצי מה18 האלו נפגעו מאש ידידותית מהאוויר, ובכלל הדבר הכי מצחיק זה שהיו קרבות שריון בשריון כלאמריקאים 0 טנקים נפגעים באותו קרב ספציפי ואילו לעיראקיים כ120 מושמדים ויותר, זה קרה גם בגלל הטווח הגדול שהאבראמס מסוגל לתקוף ממנו שכן תקפו את העיראקיים ממרחק של 4 ק"מ כשלעיראקים אין את האמצעים לראות לכזה טווח, וגם הטנק שלהם לא מסוגל להגיע לטווח כזה של ירי, לכן הפסידו בעיקר בגלל היתרון הטכנולוגי שהיה לאמריקאים שעבר פי 3 אולי את טכנולוגיה המיושנת יחסית של העיראקים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-03-2006, 13:06
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
המס' איננו מדויק
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Zazo שמתחילה ב "נזכיר גם את סופה במדבר 1 אם כבר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Zazo
כרגע ראיתי תכנית מורחבת על האבראמס בערוץ ההיסוטריה, ( ערוץ שידוע כשולט בתחום התכניות על נושאי צבא למיניהם ), וסופר בו נתון מעניין, אם רציתם לדעת אי פעם כמה טנקי אויב עירקיים חוסלו לעומת טנקי האבראמס של האמריקאים (במלחמת המפרץ הראשונה אני מדבר), המספר עומד בכ3000 ומשהו טנקים עיראקיים מושמדים לעומת כ18 טנקי אבראמס בלבד, כשחצי מה18 האלו נפגעו מאש ידידותית מהאוויר, ובכלל הדבר הכי מצחיק זה שהיו קרבות שריון בשריון כלאמריקאים 0 טנקים נפגעים באותו קרב ספציפי ואילו לעיראקיים כ120 מושמדים ויותר, זה קרה גם בגלל הטווח הגדול שהאבראמס מסוגל לתקוף ממנו שכן תקפו את העיראקיים ממרחק של 4 ק"מ כשלעיראקים אין את האמצעים לראות לכזה טווח, וגם הטנק שלהם לא מסוגל להגיע לטווח כזה של ירי, לכן הפסידו בעיקר בגלל היתרון הטכנולוגי שהיה לאמריקאים שעבר פי 3 אולי את טכנולוגיה המיושנת יחסית של העיראקים.

מס' הטנקים שהושמדו היה פחות מ 3000...(אולי זה מס' המתייחס גם לרק"מ אך לחלוטין לא לטנקים)

ישן 21-03-2006, 13:11
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אני מחזיק בספר (מתומצת) על סקר מיוחד
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Zazo שמתחילה ב "לדעתי המספר מאוד מדויק כי הוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Zazo
לדעתי המספר מאוד מדויק כי הוא נאמר ממקור ראשון שהוצג בתכנית, השאלה מאיזה מקור אתה אומר לי שהושמדו פחות מ3000?

שנעשה ע"י צוות ייעודי מייד בתום המלחמה - הבוחן את הישגי המערכה והיקף הפעילות והפגיעות. ממה שאני זוכר המס' נמוך מ 3000 (בתקווה שאחד המומחים למלחמה ההיא יענה לנו בקרוב, אם לא כן, רק בערב אוכל להעלות מס' מדוייקים)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר