לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2004, 14:22
צלמית המשתמש של תוהו ובוהו
  תוהו ובוהו תוהו ובוהו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
אני לסבית דתיה. אני הומו דתי

אני לסבית דתיה. אני הומו דתי

גייז דתיים - יש או אין? זאב, הומו דתי, ורות, לסבית דתיה, משיבים לרב אבינר שקבע: "אין דבר כזה הומו דתי"

הרב אבינר הנכבד, אני דתיה ולסבית (זה לא כל כך מפחיד לומר, אחרי כמה ניסיונות זה אפילו ממש מצליח). כן, אני קיימת בדיוק כמוך וכמו כל אחד אחר. עמדנו יחד למרגלות הר סיני, וקיבלנו שם את אותה התורה ששייכת לך ולי במידה שווה. אני אדם בדיוק כמוך, כמו ילדיך וכמו אהוביך.

גם אני רוצה לאהוב ולהיות נאהבת, גם אני רוצה משפחה, גם אני רוצה שולחן שבת עם נרות דולקים, ניגון של קידוש וזמירות בקולות ילדותיים. גם אני רוצה חתונה עם חברות, עם מנגינות שמחות ועם התרגשות בלב. גם אני מתפללת, צמה, מנקה לפסח, מחפשת תעודת כשרות וכותבת "בס"ד" בראש העמוד.

כן, אני בדיוק כמו עשרות אלפי נערות ונשים צעירות שהתחנכו במוסדות הלימוד הדתיים הטובים ביותר, ששמעו את ההרצאות המאלפות ביותר מפי הרבנים המוכרים ביותר. ואני לסבית.

אני לא לסבית בגלל "היצר". אין בי שום "יצר לסביות", ולא היה בי מעולם. יש בי רצון אנושי וכל כך פשוט לאהבה, לזוגיות, לאינטימיות, לחום, לקרבה, לשיתוף, לרגש, לחיבוק, ל"ביחד", לחברות נפש... לרגע של פקיחת העיניים בבוקר מול אהבת חיי כשהאושר מציף אותי וה"מודה אני" נאמר בכוונה הגדולה ביותר.

האם אני עוברת על האיסור המסוים מהתורה או מדרבנן? אולי בכלל לא? אולי כן? האם זה משנה? הרי אדם לא מחויב, ואפילו נאסר עליו להתוודות בפני אדם על דברים שבינו לבין אלוהיו.

האם ניתן לשלול את עצם קיומי רק על סמך ההנחה שאני עוברת על עבירה כלשהי? האם אין במעשה זה כדי לשלול את עצם קיומם של כל יושבי תבל? הרי אפילו צדיק אין בארץ, אשר לא יחטא. איני חיה בניגוד לטבע. בוודאי לא יותר מזוג של גבר ואישה אשר אינם יכולים להביא בכוחות עצמו ילדים מסיבות פיזיולוגיות שונות.

האם גם לזוג כזה, אוהב ונפלא ככל שיהיה, ייקרא "עיוות" או "סטייה" של הטבע? האם גם הם יישלחו לסדנה להקהיית הרגשות האנושיים הבסיסיים והטהורים ביותר? האם גם הם יגונו אם יבחרו לאמץ ילד בתואנה כי הם מגדלים אותו בניגוד לדרך הטבע, או שאולי דווקא יזכו להערכה רבה מצד כל הסובבים אותם? מה ההבדל בינם לביני? אני חיה "חיים טבעיים, נורמאליים, מאושרים בשמחה" בדיוק כמו שאני. בלי שום טיפולים שעשויים לאבד יותר מנפש אחת בישראל. אני חיה חיים יהודיים של קודש וחול, של שבת ומועד, של אמונה ושל תפילה. חיים ללא שקר, ללא הרס עצמי וללא עצבות שמקהה כל ניצוץ של קדושה. ואני חיה אותם עם אישה. כן, אני לסבית, דתיה וקיימת.

אני הומו דתי

בגיליון האחרון של העלון "מעייני הישועה" שמופץ בבתי הכנסת ברחבי הארץ התפרסם לאחרונה מאמר של הרב שלמה אבינר בנושא של "נטיות הפוכות" כלומר הומוסקסואליות בחברה הדתית. ושוב כמו בעבר הרב אבינר בחר לדון בו באופן לא אנושי, בוטה, אכזרי ומנוכר.

העניין הוא שעד עכשיו הומואים ולסביות דתיים לא עזרו אומץ להגיב על דבריו באופן ישיר, מתוך פחד מתמיד מחשיפה ונידוי חברתי. אלא שהמאמר הנוכחי בעיניי שבר שיא מסוים שאחריו כבר אי אפשר להתעלם מהדברים.

אקדים ואומר מהי זיקתי לנושא. אני בעל תשובה דתי לאומי בן 28 שלומד מקצוע טיפולי בבר אילן. אני אדם הומוסקסואלי ששנים רבות (כ-13 שנה) ניסה להילחם בנטייתו, לבד ובאמצעות מטפלים, כולל מרכז "עצת נפש" . נאלצתי לסיים את המאבק כאשר היה לי ברור שהבטחות של שינוי הנטייה הן הבטחות שווא ועלולות להרוס אותי נפשית. חשוב גם לציין שאני מנהל פורום "גייז דתיים" בוואלה שהוקם לשמש במה לאנשים שמתמודדים עם הנושא הסבוך של שילוב בין נטייה הומולסבית וחיים דתיים. אנו נפגשים עם רבים מרבני הציונות הדתית והם מפתחים את המודעות לנושא בקרבם.

כתוצאה מכל זה הגענו למסקנה שדבריו של הרב אבינר הם חסרי שחר הן ברובד התורני והן ברובד הטיפולי. וחשוב לציין כי דבריי בנושא אינם "שליפות חסרות בסיס" אלא פרי של מחקר יסודי ומדוקדק.

ובכן, אמירה של הרב אבינר על פטנט כלשהו שיש בו 100% הצלחה היא שקר גס. טיפולים לשינוי נטייה מינית - כולל אלו שנוקטים בהם במרכז "עצת נפש" יעילים גם לדעת המטפלים הללו עצמם במיעוט המקרים בלבד וגם זאת רק לאחר תקופה מאד ארוכה בטיפול שנמשכת בין חמש שנים לכל החיים.

מטפלי ההמרה עצמם מעריכים את הצלחתם כלא יותר מ-30% כאשר חוקרים עצמאיים מעריכים אותה בכ-1% ומציינים שבמקרים רבים טיפולים אלו גורמים נזקים רבים, כגון חרדות, דכאונות, התמכרויות, משברים דתיים ורוחניים וגם נסיונות אובדניים.

לפורום שאני מנהל פנו פעמים רבות אנשים שניזוקו כתוצאה מטיפולים ב"עצת נפש" שהיו זקוקים לטיפול רק בכדי להתגבר על נזקים מהטיפול. המידע הזה ידוע גם לכל איש מקצוע דתי וחרדי, ורבים מהם כבר יצאו בגינוי של טיפולי המרה בארץ ובחו"ל.

כמי ששוחח עם מתנדבים של "עצת נפש" אני יכול להגיד שמדובר באנשים שחפים מכל הבנה מקצועית ויודעים בעיקר לשנן את הסיסמה "צריך להאמין שניתן להשתנות". זה לא פלא - מה עוד הם יכולים ללמוד בשלושה חודשי הכשרה פעם בשבוע? שום קו מצוקה מקצועי לא מוכשר בזמן כה קצר. מה בן אדם שעבר 12 מפגשים יודע להגיד לנער דתי הומו ששרוי במצוקה?

הרב אבינר אומר לנו שבעצם, אנו לא קיימים. אני אאכזב אותו - אנו קיימים! והרב לא יוכל יותר להדחיק את הבעיה הזאת על ידי תשובות דמיוניות שגורמות לכולנו הרבה "עגמת נפש".

אנו זקוקים להדרכה אמיתית במצוקה הקשה בה אנו שרויים. אני קורא לרב אבינר להתייחס לדבריי באופן ענייני, לחזור בו מדרכו השקרית והמסוכנת שרק מעצימה סבל ומצוקה של רבים ולהתחיל לחשוב כיצד לתת לאנשים דתיים הומולסביים הדרכה ראויה לשמה.

nrg

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2004, 17:04
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.03
התנהגותם, אמירותיהם ומעשיהם של כלל רבני המגזר הדתי ראויה לכל מילת גנאי!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תוהו ובוהו שמתחילה ב "אני לסבית דתיה. אני הומו דתי"

פחדו של הרב אבינר כמו גם פחדם של של רבנים אחרים מכל עניין החד מיניות בארץ בכלל ובמגזר הדתי בפרט, מהווה תעודת עניות הזועקת בראש כל חוצות ובושה גדולה להיותם דתיים וראשי מחנה ומנהיגים.
מה פשר הדמוניזציה המתבצעת כנגד הלסביות וההומואים(???), למה אנחנו לא שומעים אותם יוצאים חוצץ ובכל תרועה רמה כנגד הגנבים, האנסים, הרוצחים, העוני, הגניבה, הגזילה וכן הלאה וכן הלאה.
מה פשר העיסוק המוטרף שלהם בכל עניין המיניות של האדם-מה זהבכלל עניינם???
הם כל כך נהנים לעסוק במיניות להגיד את המילים הומו או לסבית שזה בכלל מעורר חשדות.
בחור דתי או בחורה דתיה שליבם וגופם נמשך דווקא לבני אותו המין, שיערב להם, זו זכותם הטבעית והלגיטימית. הם יכולים להתכחש, להסתיר להחביא "להסתתר בארון" ולסבול כל חייהם, וכמעט להשתגע, או ללכת אחרי הלב, לתת דרור אמיתי לרגשותיהם ועדיין לבחור לנהוג לחיות אם לא לפי תרי"ג מצוות אזיי לכל הפחות לקיים את מה שהם בוחרים.
אם הקב"ה היה חושב שזה כזה איסור חמור,זה בטח היה נכנס לעשרת המצוות, כמצוות לא תעשה.
אז זהו שזה לא נכנס!!!
גם הרמב"ם גדול הפוסקים לא אמר בספר המצוות מילה וחצי מילה כנגד הלסביות....
אני קורא לרבנים די תפסיקו, הציבור לא נכנס לכם לתחתונים, ו/או לחדר המיטות, קחו את עצמכם בידיים(...) וצאו מחדר המיטות של הציבור
ויפה שעה אחת קודם
והיה ואתם נשאלים "שאלת רב", תענו בצניעות, ברוגע ובנועם הליכות, ציינו אם זו דעתכם, שקיימים איסורים כאלה ואחרים
אבל שזה רחוק מאוד מאוד, מלהיות הדבר החמור ביותר ביהדות הרווי איסורים חמורים ועוד הרבה בלבלבלבלבבלבלב
ולמתעניינים להלן קישור לפורום איכותי להורים הנתקלים בשאלות ללא מענה לילדיהם,הבוחרים ללכת אחר הלב....
המשך חנוכה שמח....
http://forums.nana.co.il/Forum/?ForumID=2310

ישן 14-12-2004, 17:29
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
ערבבת כאן מין בשאינו מינו :)
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "התנהגותם, אמירותיהם ומעשיהם של כלל רבני המגזר הדתי ראויה לכל מילת גנאי!!!"

מה יצא קצפך על אבינר ? הוא ענה למכתב ששלח לו בחור דתי. פרט לזה אני לא זוכר ששמעתי רבנים גדולים עוסקים בנושא החד-מיניות, יותר ממה שעוסקים, נניח, בפתיחת מטרייה בשבת.
ההלכה אינה מקבלת משכב זכר, כפי שאינה מקבלת אכילת בשר חזיר (שגם אינה נמצאת כאיסור "אל תעשה" ב-10 הדיברות). אם אתה לא אוהב את זה - אתה לא חייב להיות דתי. אני לא חושב שהרב עשה דמוניזציה, הוא רק התעלם מהנושא, והכריז שהבחור "אינו יכול להיות דתי"... הוא רק יצא טיפש, לא רשע.

מטרת הרבנים היא בהחלט להיכנס לציבור לתחתונים, ולכל מקום שבו הציבור נמצא. אם יש לך בעיה במיניות - אתה פונה לרב. זו הסיבה שאתה עושה לך רב, וזו הסיבה שאני ואתה לא עשינו לנו רב - לא רוצים שיכנסו לנו לתחתונים. מי שעשה לעצמו רב מעוניין בדבר זה ממש (בין היתר) - הדרכה רוחנית ומעשית בכל תחומי החיים.

בכלל - מה זה מפריע לך ? זה עניין דתי פנימי, שלא אמור להשפיע על חייך. זה שקול לרב שיצא קצפו על הצגה שטופת זימה ב"הבימה". אז שלא ילך ל"הבימה" !
ישן 15-12-2004, 10:34
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

הכיפה (הסרוגה) יושבת לי על הראש טוב מאוד, גם ה4 כנפות שמתחת לחולצה כשרות נכון להבוקר
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "אבל בתור חילוני המכתבים האלה צריכים לעודד אותך"

אל תכניס לזוג הזה מילים לפה ובטח שלא בקונטציה של "משתינים עלייך", כי זה ממש לא מה שהם אמרו.
גם עבדך הנאמן לא רק שלא משתין על רבנים נהפוך הוא, את רובם, אני מכבד ואת חלקם אני מכבד מאוד.
מה שלי מפריע בכל הסוגייה הזו, זה מתן הכשר לדמוניזציה כנגד זוגות הנמשכים לבני מינם.
אני סבור שהעבירה הזו (וגם על זה אפשר להתווכח) לא רק שהיא לא חמורה יותר מכל עבירה אחרת, היא אף פחותה מרוב-רובן של העבירות, כי זו אחת העבירות היחידות שלא מזיקה לאיש בשום צורה ואופן (ואל לכם למתחסדים לומר, שעבירה שיהודי/ה עושים פוגעת בקדושת העם כולו, גם אם זה נכון, במקרה שלנו זה ממש לא רלבנטי...)
מכאן אני קורא לכל אותם רבנים ו/או משפחות או אנשים המכירים גבר או אשה הרואים את עצמם כמשתייכים למגזר הדתי ו/או שמשפחותיהם דתיות, שבשום פנים ואופן לא ינדו/ינתקו מגע, או יעשו כל פעולה שעלולה לפגוע בבן משפחתם, שימשיכו לאהוב אותו (או אותה) , לכבד אותו(או אותה) , להוקיר אותו(או אותה) , לחזק אותו(או אותה) ולתמוך בו (או בה) בדרך שבחר/ה - גם אם אתם חושבים שזו טעות...
תאמינו או לא, הנה לכם סקופ (:אתם המנדים) גם ללסבית או להומו יש רגשות (ועפ"י רוב, הרבה יותר מאשר לסטייט ממוצע (או סטרייטית...), אבל זה בכלל לא משנה)
אז די, פשוט די!!!
וזהו ונראה לי ככאן אפשר לחתום , לקוות ביחד לשינוי המיוחל
ולאחל לכל עמישראל, המשך חנוכה שמח

ישן 15-12-2004, 11:26
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
אני מקבל את דעתך שצריך להמשיך ולקרב אדם כזה בדיוק כמו דתי המחלל שבת :-)
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "הכיפה (הסרוגה) יושבת לי על הראש טוב מאוד, גם ה4 כנפות שמתחת לחולצה כשרות נכון להבוקר"

רק הפריע לי קצת המשפט הבא:
"אם הקב"ה היה חושב שזה כזה איסור חמור,זה בטח היה נכנס לעשרת המצוות, כמצוות לא תעשה."

זאת אומרת שאתה ממש מהרהר/מערער על מהות האיסור.
פה לדעתי אתה טועה טעות חמורה - הרב לא ממציא דברים חדשים ואף אחד לא ממציא דבר חדש בהקשר לנושא.
ולכך כל מה שהרב עושה הוא להעמיד אדם כזה החושב שאפשר "גם וגם" על טעותו - שידע שהוא חי בצורה לא נכונה ומתישהו יעשה על זה תשובה.

בקשר לזה שהרבנים כביכול נכנסים למקומות לא להם -
הרי זו מהות היהדות "לית אתר פנוי מינה" אין מקום פנוי מהקב"ה - לכן אי אפשר לדחוק את הוראותיו של הקב"ה לצד ולהשתמש רק במה שמתאים. במובן זה שונה היהדות משאר הדתות - כל מעשה שיהודי עושה צריך להעלות אצלו את השאלה "האם אני עושה זאת כרצון הקב"ה?".
כל מעשה
(בשלב הבא גם המחשבה אבל זה לדוסים מתקדמים...)

ישן 15-12-2004, 12:31
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

המסר המרכזי שלי היה נגד הדומניזציה והנידוי ואני מקווה שהוא הובן.
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "אני מקבל את דעתך שצריך להמשיך ולקרב אדם כזה בדיוק כמו דתי המחלל שבת :-)"

לגופו של עניין (לצערי) כולנו חוטאים, מלאכים ו/או צדיקים יש רק בשמיים....
חלק חוטאים יום יום, חלק ע"ב שבועי, וחלק רק פעם בשנה.
גם אלה שייצרם המיני (באשר הוא שם..) והתנהגותם נוגדת את ההלכה, אזי זו "רק" עוד עבירה לא יותר ולא פחות.
ועוד לגופו האיסור המפורש הוא "להכניסו כמכחול בשפופרת" והוא דן אך ורק לעניין החדירה המינית במערכת היחסים ההומוסקסואלית, הוא בכלל לא דן במשכב אשה עם אשה ולא הוא דן בגיפופים, נשיקות, חיבוקים ו/או כל מעשה "אהבה מקדים" אחר.
גם להרוהור עבירה יש מחיר
אבל אין דומה הגונב לרוצה לגנוב (וכגנב כשקוראים לו בא...)...
וכך הוא יצר הרע אתה מגרשו מהדלת והוא חוזר מהחלון
זהו מאבק עולמי אינסופי.......
וכן אני יודע שהרבנים נכנסים לנו לצלחות,,, אבל אל לנו לעצום עיניים, יש "משום מה" נושאים שיותר "כייף" להם לעסוק בהם ולדבר עליהם, כמו בינו לבינה ואידך זיל גמור....

ישן 14-12-2004, 18:30
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

אני לא מחפש לשנות כלום, כל מי שמזמין את הרבנים לחדר המיטות שלו שיערב לו
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "גם דיני כשרות או טהרה לא נכנסו לעשרת הדברות"

אני יוצא כנגד האמירות הקשות של הרבנים, שהנן חסרות כל פרופורציה.
ואני קורא לכל אותם רבנים שבליבם הגיון ומעט רגש יהודי וחמלה, הרי ידוע שהיהודים הם רחמנים בני רחמנים. ושיגידו לכל אותם רבנים שתקו והרגעו, ובמקום להרחיק את אותם אלה שבחרו "בדרך אחרת"
אמצו אותם לליבכם קרבו אותם, חבקו אותם.
ולא לחרם, ולא לנידוי ולא לשום דבר שנוגד את רוח ישראל סבא בכל מה שנוגע לכל ישראל חברים...
גם אם לדעת הרבנים טועים, אזי ש"טעות" תתפס כטעות כמו כל טעות אחרת, לא יותר ולא פחות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:59

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר