לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2006, 20:35
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "בבקשה"

רועי כל המקורות שהבאת מתבססים על שמועות.
המקור המוסמך היחיד ברשימה, סגן שר הביטחון לשעבר, חה"כ זאב בוים, עונה לשאילתה האם השמועות נכונות כך:
ציטוט:
אין בידינו כל מידע המאושש פרסומים בדבר גיחות מזל"טים מסוג זה מעל נחל שורק או מעל פלמ"חים במהלך השבועות האחרונים, ולהערכתנו המידע אינו נכון.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-04-2006, 21:06
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Prime Sinister שמתחילה ב "לא הייתי מצפה מצה"ל לתגובה שונה מאשר"

מגובה 40000 רגל, אתה יכול לצלם או לסרוק במכ"ם טווח לא רע בכלל.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 07-04-2006, 00:01
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
משרד החוץ מכחיש!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mastulator שמתחילה ב "פלישה לתחום האווירי של ישראל ע"י מסוקים מצריים."

http://news.walla.co.il/?w=//887574

דובר צה"ל ומשרד החוץ מכחישים ידיעה שפורסמה הערב בחדשות ערוץ 2, לפיה מסוקים מצריים חדרו למרחב האווירי של ישראל, וכי הוזנקו לעברם מטוסים של ישראל. דובר צה"ל מבהיר, כי הידיעה שגוייה ומשוללת כל יסוד. דוברת משרד החוץ מסרה, כי האירוע לא היה ולא נברא. "הקשרים עם מצרים כשירים ותקינים ואין שום מתיחות בין שתי המדינות". כך דווח בקול ישראל.

ישן 07-04-2006, 08:54
  yanivib3 yanivib3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
המציאות קצת יותר מורכבת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mastulator שמתחילה ב "פלישה לתחום האווירי של ישראל ע"י מסוקים מצריים."

המצרים ידועים בצעדים הפרובוקטיביים שהם מבצעים מידי פעם - הם מזמן מפירים את הסכמי השלום
וישראל לא עושה כלום בנדון ויש לה סיבות טובות.
1. המצרים,למרות על המשחקים שלהם (לחץ על ישראל לפירוק מנשק גרעיני ודומה) הם
מעצמה ערבית שיש לה שלום עם ישראל.
2. ישראל זקוקה למצרים כדי שאלו יעשו משהו כנגד הברחות הפלסטינים ברצועה - אני לא יודע
מה הם עושים ועד כמה הם משתדלים,אבל ברור שהפלה של מסוק מצרי לא תעודד את המאמצים
שלהם נגד המבריחים הפלסטינים.
3. בשנים האחרונות החל פועל הגיהאד העולמי בסיני, מדובר באיום על המצרים ולכן הם פועלים
נגדו נחרצות - יותר מאשר נגד המבריחים הפלסטינים. א ב ל , אם ישראל תעצבן את המצרים
הם בהחלט יכולים להעלים עין מפעילות הגיהאד העולמי נגד ישראל.
4. לישראל ומצרים שורת הסכמים כלכליים (גז וכדומה).

השורה התחתונה היא שהמצרים לא מפחדים מישראל ומאחר והם יודעים שאנחנו מפחדים מהם
ורוצים נירמול יחסים יותר מהם - הם מרשים לעצמם לעשות כל מיני דברים - כגון מזלטי"ם מעל פלמחים. וישראל ? ישראל נמצאת במילכוד בעניין הזה.
ישן 07-04-2006, 10:43
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי yanivib3 שמתחילה ב "המציאות קצת יותר מורכבת"

המצרים לא מפרים בצורה בוטה את הסכם השלום. בטח שלא יותר מאיתנו או מכל מדינה במצב כזה.
מה הם כן עושים?
א. צמד החטיבות המשוריינות שמותר להם להחזיק בין התעלה למעברים אינן חטיבות בט"ש אלא חטיבות קדומניות של דיביזיות שמתחלפות כל הזמן כדי להכיר את השטח. זה לגיטימי לגמרי, גם אנחנו היינו נוהגים כך.
ב. ה"שוטרים" שהם מחזיקים באיזור הסמוך לגבול כוללים בתוכם אנשי מודיעין ובטחון. עדיין בגבולות הנורמה.
ג. טיסת הגאזל ה"משטרתי" השבועית שלהם (הזכורה לי מכל סיכום מודיעין מתחילת-אמצע שנות התשעים) לא עוסקת בהכוונת התנועה על ציר פילדלפי, ולפעמים טועה בניווט כדי לבדוק אם אנחנו לא ישנים.
ד. מזל"טים וגיח"צ? הם עוד רחוקים מאוד מרמת ההפרות שלנו בתחום הזה...

עד כאן - לא נראה לי נורא.
ישן 08-04-2006, 21:09
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
סרט קישור

אל הכתבה המקורית של ניר דבורי בחדשות ערוץ 2 שהתחילה את הבלאגן

חשוב לציין כי כל הגורמים המוסמכים מכחישים את הסיפור מכל וכל ועד כמה שידיעתי מגעת הדברים לא קרו.
ראו גם כתבה בNRG

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:35

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר