לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2006, 10:33
צלמית המשתמש של stealth
  stealth stealth אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
ומה בדיוק לא ייאמן בזה?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "פשוט לא ייאמן. השוטרים..."

יצא לי לראות את המשטרה ב"פעולה" הרבה פעמים בתור מאבטח במקום שהיו בו הרבה תקריות אלימות, הדבר הסתכם בד"כ בהגעה של ניידת (לפעמים עם מתנדב משא"ז מבוגר) כחצי שעה לאחר סיום הארוע, גם אם החשודים היו טפשים מספיק כדי להשאר באזור, הם בד"כ היו מקבלים זימון מנומס להגיע לחקירה כמה ימים מאוחר יותר, כדי שיהיה ניתן לשחרר אותם עקב חוסר עניין ציבורי.

אחת הפעמים היחידות שראיתי את המשטרה בשיא תפארתה הייתה שבחור צעיר ולא מבריק במיוחד, עצר בדאבל פארק בבית ממולי וחסם רכב שבמקרה היה שייך לרפ"ק שגר באותו בניין. תוך 10 דקות 3 ניידות כולל רכב חבלן הפכו את הרחוב לדיסקוטק, את הרכב של הצעיר האומלל לפאזל ואת הצעיר עצמו לחשוד בפח"ע...

עניין של סדרי עדיפויות כנראה.
So be it
Settle the score
Touch me again for the words that you'll hear evermore

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-04-2006, 10:36
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
אח.. כמה מעולה...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "פשוט לא ייאמן. השוטרים..."

היתה תקופה ארוכה, כשלא עבדתי ולא למדתי, שישבתי במקום שפתוח 24 שעות על הכביש הראשי מתחת ליקנעם. מדהים לראות כמה ניידות היו נאספות שם כדי לשתות קפה. האבסורד ההיסטרי הוא, שגם כשהם כבר קיבלו קריאה הם היו מעבירים את זה לניידת אחת שלא היתה שם. מחזה מרהיב- חמש-שש ניידות, שזה בערך 10-12 שוטרים, כולם יושבים ושותים קפה, במקום לסייר.

ובשעת הזריחה של יום מסויים, ירדתי למאפייה כדי לקנות לחם, ופתאום אני רואה ליד חנות מערכות סטריאו לרכב, GMC שחונה עם ה"טוסיק" לכיוון החנות, ושלושה אנשים מעמיסים סחורה, והאזעקה פועלת....
(צריכה לציין שדי פחדתי שישלפו עלי אקדח, ולכן כל שעשיתי הוא להתקשר למשטרה ולנסות לזכור מה שיותר פרטים)
שוב- אני רואה את הפריצה בפועל, וניידת מגיעה כ-20 דקות אחרי שהגנבים נסעו!!!!!!

בזיון למשטרה כזו.

ישן 08-04-2006, 18:52
  טנדם טנדם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
איזה כיף שיש סיבה להשתלח במשטרה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "מערכת תמונת נו"ף לשליטה ובקרה על ניידות המשטרה הופעלה, ולשוטרים כבר יש תלונות"

מתוך הנחה שרובכם לא מכירים את הפרוייקט את היתרונות והחסרונות אתם סתם נתפסיפ לאיזה ברווז עיתונאי מטופש וחסר משמעות ויוצאים בהתקפות.
מערכת המיחשוב בניידות משדרגת את היכולות של ניידות המשטרה במגזרים השונים הן בפן האופרטיבי והן בפן הלוגיסטי, עיקר חשיבותה בהבאת "תמונת קרב" כמעט מלאה לשוטר שמגיע לארוע ובנוסף מאפשרת לשוטר לבצע פעולות מיידיות וחשובות כמו בדיקות מול המסוף המישטרתי וזימון כוחות עזר וכן קבלת ידיעות ומידע און ליין וכל זאת מבלי להשתמש ברשת הקשר.
נכון יש גם את נושא של יכולת השליטה ואיכון הניידות און ליין אך אין זאת המטרה לשמה הובאה המערכת ואין התעסקות יתרה של המפקדים בעיניין.
ולכל ציידי השוטרים שאוכלים אני בטוח שגם לכם יש זמן שמוגדר לאכילה בעבודה ובכלל מה ההבדל בין לגלוש באתר פרש בזמן העבודה לבין לשבת בתחנת דלק......
ישן 08-04-2006, 19:16
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי טנדם שמתחילה ב "איזה כיף שיש סיבה להשתלח במשטרה"

הדבר הזה מאוד דומה לפרוייקט הצי"ח (צבא יבשה חכם) בצבא.

אני יכול להגיד לך מניסיון טוב שלמרות שהמפקדים רואים בו יתרון עצום בניהול ארוע, הסיורים הרגילים רואים בו מטרד מאוד גדול. (במיוחד עכשיו שנעלו את הפירצה שאיפשרה לשחק סוליטר )

אני השתמשתי בו גם כלוחם בחפ"ק וגם כחלק מניהול ארוע בחמ"ל והמסקנות שלי הם שאנשים שמסיירים באופן קבוע (החיילים הרגילים) לא מתייחסים למכשיר כי הם מכירים את השטח בעל פה, למפקדים זה כלי מצויין לשליטה, הבעיה שהמפקד צריך להיות מאוד קשוח בעיניין הזה כדי שהוא יוכל להבטיח שבשעת ארוע המכשירים באמת יעבדו (כמו שכתבתי, הרבה אנשים מכבים את המכשיר וטוענים שיש תקלה בחיבורים)
ישן 23-04-2006, 17:01
  לוחםהמחץ לוחםהמחץ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.06
כתבה שיקרית ביותר
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ג'ון מקליין שמתחילה ב "שטויות"

קודם אני יציג את עצמי
אני שוטר שבמקרה משרת לא בסיור אלא בימ"ר.
אבל בכל מקרה אף אחד בכלל לא מודע לקיום של המערכת הזאת , אף אחד גם לא התלונן עליה
תאמינו לי שאף שוטר לא בוכה ולא מתלונן על המערכת כפי שהכותב מציג את זה , תאמינו שלשוטרים
יש בעיות אחרות בחיים להתעסק בהם .
חוץ מזה שבכל מקרה לכל ניידת יש מספר ויש ראש משמרת שמנווט את האירועים , כמישהו יוצא לאכול
הוא מודיע על כך שהוא הולך "להתכלכל" ואז לא מופנים אליו אירועים .
הייתרון במערכת כזאת היא שיש תצוגה ויזואלית של פיזור הניידות בשטח ומטרתה לא למנוע מכפי שהכותב אומר למנוע "הסתלבטויות" וחוסר עבודה של שוטרים.
בוא נסכם ונגיד שקל לעמוד מהצד ולזרוק שטויות וביקורות ...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:58

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר