לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2004, 18:49
צלמית המשתמש של המוח
  המוח המוח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
עוזי כהן יפרסם את סנו

בלעדי: סגן ראש עיריית רעננה מנהל משא ומתן מתקדם כדי להשתתף בפרסומת לשלושה מוצרים חדשים של החברה

אחרי שסידר מינויים של שרים, צלח את מרכז הליכוד, עמד בהבטחתו לראש הממשלה והפך לכוכב "ארץ נהדרת", עוזי כהן פונה לעולם הפרסום.

סגן ראש עיריית רעננה, עוזי כהן, יתחיל בקרוב לפרסם את מוצרי "סנו" בטלוויזיה ובעיתונים. כך נודע ל-NRG מעריב.

כהן נועד הערב (ד') עם סמנכ"ל סנו, מיכאל לובוביץ', בלשכתו, שהציע לו לככב בסדרת פרסומות, בהן ייראה כהן כשהוא מחזיק את מוצרי החברה, ואומר את המשפט "אתה חמוד אתה".

"אכן עכשיו סיימתי פגישה עם סמנכ"ל סנו", אומר עוזי כהן ל-NRG מעריב. "דיברנו על האפשרות לפרסם שלושה מוצרים חדשים שלהם וגם סוג של תמרוקים. נתתי את הסכמתי, ואם הכל יסתדר גם מבחינה כספית, נוכל לרוץ עם הפרסומת".

כמה כסף תקבל?
"אני מדבר על סדר גודל של כמה מיליונים, אם סנו ירצו שנפרסם את המוצרים לאורך זמן".

מה תעשה בכסף?
"בחלק מהכסף אני אקים קרן, וחלק מהכסף אני ארוויח לעצמי".

לובוביץ' מאשר את קיומו של משא ומתן עם כהן. "הוא הפך לכוכב, ואנחנו רוצים להכניס אותו לפרסומות שלנו", הוא אומר.

זו לא תהיה הופעתו הראשונה של עוזי כהן כשחקן. כזכור, סגן ראש עיריית רעננה גילם בצעירותו את דמותו של אידי אמין בסרט "מבצע יהונתן".

http://www.nrg.co.il/online/4/ART/838/410.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר