לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2006, 13:55
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
גם וגם...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי wise grip שמתחילה ב "סמל כומתה מצרי או סורי?"

הכיתוב הוא:

لجمهورية العربية المتحدة

כלומר: הרפובליקה הערבית המאוחדת - התאחדות פוליטית שקמה בין השנים 1958-1961 וכללה את מצרים, סוריה ותימן.
הרפובליקה הערבית כללה מחוז דרומי (מצרים) ומחוז צפוני (סוריה) כשבירתה קאהיר ונשיאה - גמאל עבד אל-נאצר. זה נועד להיות הצעד הראשון בהקמת איחוד פאן-ערבי.
תושבי הרפובליקה כבר לא החזיקו באזרחות מצרית או סורית ונקראו "ערבים".

לאחר ההפיכה הצבאית בסוריה - פרשה סוריה מן הרפובליקה, וזמן קצר לאחר מכן גם תימן. מצרים המשיכה לשאת את השם הזה עד לשנת 1971.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-04-2006, 22:54
צלמית המשתמש של Ingsoc
  Ingsoc Ingsoc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "כולה סמל של כומתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
אבל "כולה" גם פריט אספנות שיוצר לפני כ 40 שנה ו"כולה" פריט שיוצר עבור איחוד של מדינות שלא קיים יותר (עיין ערך מחיריהם של פריטים מזרח גרמניים שרק עולה כל הזמן מאז שמז' גרמנייה לא קיימת) ו"כולה" מדובר גם בפריט אותנטי שקשור לעבר של איזורינו...

תצרף את כל הכולות האלו ותגיע לפחות ל 100 ש"ח...

יכול להיות, אינני מתמצה בפריטים של מדינות ערב, אבל בתור אספן מיליטריה גרמנית, אחרי שביקרתי בשוק בדיזינגוף, אני יכול להגיד לכם שכמה מהמחירים הם ממש שערוריתים לדוגמא תמורת מדליית KVM גרמנית, אחת המדליות הנפוצות והזולות ביותר של הרייך השלישי מישהו דרש 60$ (ועוד המדליה הייתה בלי סרט) ושתבין מדליה כזאת במצב טוב מחירה הוא מקסימום 15$ ולהוסיף חטא על פשע הבנאדם ברוב עוזו טען שזה המחיר של המדליה באינטרנט.

ובקשר למדליות של מזרח גרמניה, בהשוואה למדליות מתקופות אחרות הם די זולות (וגם ביחס למדליות הסובייטיות).

וגם אני רוצה להוסיף מילת אזהרה בקשר לשוק בדיזינגוף, הם שם ביום שישי מוכר אחד שמוכר אבזמי חגורה של הלופטוואפה ומגן של דמיינאנק ועוד מדליות גרמניות, בשום אופן על תיקנו ממנו! הסחורה שלו (לפחות הגרמנית שזה מה שאני מבין בו) היא מזויפת!.
ישן 11-04-2006, 23:15
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אם כבר פתחת את הנושא...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Ingsoc שמתחילה ב "[QUOTE=לבני]אבל "כולה" גם..."

קנייה בכל שוק פשפשים או דיזינגוף של פריט מקורי/אותנטי משולה להימור !
אין (ולא צריכה להיות) אמונה באף אחד !

אני אישית רוכש את הפריטים ממספר מצומצם ביותר של מוכרים שאותם אני מכיר כבר שנים וסומך עליהם אפשר להגיד "בעיינים עצומות" !

בעניין מדליות גרמניות - מבלי להמעיט כלל מרמת ידיעותיך והבנתך בתחום מעניין זה הייתי אני מאוד "חושד" בפריט גרמני אשר מוצע לי כפריט אותנטי בסכום של 15 דולר !
לי זה נשמע מאוד מאוד לא סביר.

פריט גרמני (נאצי) מקורי זול אמור לעלות החל מ 40 - 50 דולר ומעלה למיטב ידיעתי כשכמובן זה תלוי באיכות הפריט /מצבו אך איני בא כאן לעורר ויכוח.

בעניין מז' גרמנייה - איני טוען שפריטים מז' גרמניים הם כל כך יקרים אך לפי מה שנראה מחירם רק יעלה עם הזמן וזה נכון לא רק למדליות וסמלים אלא גם לפריטי אספנות אחרים כגון ביונטים (שאת המגמה של עליית מחיריהם ניתן לראות כבר היום) כששוב - תלוי כמובן באיזה פריט מדובר ומה מצבו.

בברכה.

לבני.

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 11-04-2006 בשעה 23:17.
ישן 11-04-2006, 23:38
צלמית המשתמש של Ingsoc
  Ingsoc Ingsoc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אם כבר פתחת את הנושא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
קנייה בכל שוק פשפשים או דיזינגוף של פריט מקורי/אותנטי משולה להימור !
אין (ולא צריכה להיות) אמונה באף אחד !

אני אישית רוכש את הפריטים ממספר מצומצם ביותר של מוכרים שאותם אני מכיר כבר שנים וסומך עליהם אפשר להגיד "בעיינים עצומות" !

בעניין מדליות גרמניות - מבלי להמעיט כלל מרמת ידיעותיך והבנתך בתחום מעניין זה הייתי אני מאוד "חושד" בפריט גרמני אשר מוצע לי כפריט אותנטי בסכום של 15 דולר !
לי זה נשמע מאוד מאוד לא סביר.

פריט גרמני (נאצי) מקורי זול אמור לעלות החל מ 40 - 50 דולר ומעלה למיטב ידיעתי כשכמובן זה תלוי באיכות הפריט /מצבו אך איני בא כאן לעורר ויכוח.

בעניין מז' גרמנייה - איני טוען שפריטים מז' גרמניים הם כל כך יקרים אך לפי מה שנראה מחירם רק יעלה עם הזמן וזה נכון לא רק למדליות וסמלים אלא גם לפריטי אספנות אחרים כגון ביונטים (שאת המגמה של עליית מחיריהם ניתן לראות כבר היום) כששוב - תלוי כמובן באיזה פריט מדובר ומה מצבו.

בברכה.

לבני.

לבני, יש פריטים של גרמניה הנאצית שיוצרו וחולקו במיליונים לדוגמא צלב הינדנבורג הוענק ל6 וחצי מיליון גרמנים ולכן המחיר שלו בשוק נע בין 10-20 דולר וזה אותו דבר למדלית הKVM וסיכות של האחד במאי (ד"א הפריטים האלה לא זויפו בגלל שלא משתלם לזייף פריטים זולים.

ועכשיו שחשבתי יותר לעומק בקשר לסיכת הכומתה זה נראה לי יותר כמו מחיר מוגזם, תחשוב שסיכה שיוצרו לכומתה שהייתה בשימוש צבאות סוריה, מצרים ותימן יוצרה לפחות בכמה מיליוני עותקים ולכן לדעתי כל מחיר מעל 50 ש"ח יהיה מוגזם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר