לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2004, 15:39
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
השירותים כבר לא חשאיים...

עינו של האח הגדול תמיד פקוחה, מעתה - גם במועדוני לילה. סדרת המלצות חדשות שנידונו בכנסת עשויה לחזק את תחושת הביטחון האישי בדיסקוטקים ובפאבים, אך עלולה לפגוע קשות בפרטיות המבלים. ייתכן שדלתות שלא מגיעות עד לרצפה ומצלמות טלוויזיה במעגל סגור יהפכו בקרוב לחלק בלתי נפרד מהמציאות בתאי השירותים.

בעקבות ריבוי התלונות בתקופה האחרונה על מעשי אונס בתאי שירותים של מועדוני לילה, התכנסה אתמול לדיון מיוחד ועדת הכנסת למעמד האישה. בישיבה השתתפה צעירה שהתלוננה כי נאנסה בשירותי מועדון ה-TLV בתל-אביב, שבו היא עובדת. נציגי הוועדה שמעו ממנה על מסכת ההשפלות שעברה במהלך החקירה, ובעת העימות המשטרתי שנערך בינה לבין החשוד באונס.

"פחדתי לבוא לוועדה והייתי בהיסטריה", סיפרה המתלוננת. "אני הקורבן כאן ואני לא עומדת על דוכן הנאשמים. שאלו אותי למה לא מנעתי את המקרה, כאילו אני אשמה בכך שהוא אנס אותי. נכון שחיי לא התנהלו כמו בת כפר לפי כל הכללים, אבל חיי הם כמו אלה של הרבה בנות תל-אביביות".

לדברי הצעירה, "נכון שהשתכרתי ושנכנסתי עם גבר זר לתא השירותים, אבל לא מגיע לי להיאנס באכזריות. אתם מנסים להשקיט את מצפונכם. רק לפני שבוע ראיתי את היצור הזה שאנס אותי בתמונה בעיתון, מחובק עם שתי בחורות, והיכן? במועדון ה-TLV. ממש באותו מקום, כאילו כלום לא קרה. הביקורת שלי מתחילה בניהול החקירה. במקום להרגיש מוגנת נשאלתי שאלות קשות מצד חוקרים חסרי רגישות".

כשהיא על סף דמעות שחזרה המתלוננת את הסיוט שחוותה במהלך העימות עם החשוד. "אני הקורבן אבל בשיא חוצפתו אמר לי החשוד: 'את לא יודעת מה עובר עליי בגללך'. היצור הזה צועק עליי ומתרוצץ בחדר, והשוטר שיושב איתנו בקושי מעיר לו. בכיתי וברחתי מהחדר. לפני חודשיים קיבלתי מכתב מהפרקליטות שהתיק נסגר מחוסר ראיות. לא ידעתי אם לצחוק או לבכות. הרי בתיק הזה יש את כל התשובות שבעולם כדי למנוע מהיצור הזה לעשות שוב אותו הדבר לבחורה אחרת".

יושבת ראש הוועדה, חברת הכנסת אתי לבני, דרשה תשובות באשר להתנהלות החקירה וסגירת התיק. "זכותה של כל מתלוננת להגיש ערעור ליועץ המשפטי לממשלה. זה באמת מקרה מזעזע", אמרו נציגי המשטרה, שסיפרו על ארבעה מקרי אונס במועדונים בתל-אביב. בשלב זה התערבה הצעירה בדיון ושאלה: "האיש שאנס אותי כבר הורשע באונס ויש לו הרשעות, אז איך זה שהפרקליטות החליטה שלא להגיש כתב אישום?". נציגת הפרקליטות, עורכת הדין ענת אסיף, השיבה בתגובה כי לא היה בסיס להרשעה.

"המשטרה צריכה להציב שוטר סמוי בכל מועדון. עלותו זניחה ובעלי המועדונים יוכלו לעמוד בזה", אמר בדיון חבר הכנסת רשף חן, "אם הצעירים יידעו שיש שוטר סמוי במקום, רמת הפשיעה תרד מאוד". נציגי המשטרה דחו את היוזמה בטענה שמדובר בצעד "לא ישים ולא יפה". הם הסכימו לשקול הצבת שוטר שיהיה אחראי לאזור מסוים, שבו נכללים כמה מועדונים.

רל נדל, מבעלי מועדון ה-TLV, סיפר כי בעקבות מספר מקרים (בהם גם זה של השחקן גדי סבן, שהורשע בביצוע מעשה מגונה בצעירה בשירותי המועדון), הוחלט לנסר את החלק התחתון של דלתות השירותים. "ככה אפשר לראות מה קורה מאחורי הדלת וגם לשמוע צעקות לעזרה". נדל הוסיף כי שירותי המועדון מופרדים היום, וכי לא מתאפשרת כניסה משותפת לגברים ולנשים.

נציגי המשטרה תמכו בהמלצה לא לאפשר שירותי יוניסקס (המשותפים לשני המינים). נוסף על כך הם הציעו להציב מצלמות טלוויזיה במעגל סגור בכניסה לשירותים. בצורה זו, שלא בטוח כי תמצא חן בעיני המבלים, אפשר יהיה לדעת בדיוק מי נכנס לשירותים ומתי הוא יוצא.

http://www.nrg.co.il/online/12/ART/838/587.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-12-2004, 15:59
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
ואחרי שיבטיחו את שלומן של הבנות בשירותים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "השירותים כבר לא חשאיים..."

האם הכנסת תיגש לטפל בסתם אלימות שגרתית שנפוצה כל כך במועדונים. מה לגבי כניסה עם סכינים,שבירת בקבוקים,השחתת ציוד,דחיפות ברחבת הריקודים,אלימת מילולית ורמיזות מיניות בוטות שעדיין לא נחשבות לאונס?
וכל זה לפני שהגענו לאלכוהול שזורם כמו מים ולסמים שמעושנים בגלוי.

כשרואים את המצב היום המסקנה היא אחת. אין שום סיבה לצאת לבלות במועדונים. מי שמחפש אווירה של שמחה,חברים והתפרקות מטרדות השבוע לא ימצא את זה שם. גם הריקודים במועדונים זה לא מה שהיה פעם : היום מגיעים למועדון אחרי ש"מתדלקים",ולכן כל אחד מרוכז בעצמו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:29

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר