לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2004, 16:16
  zofiof zofiof אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.04
כתבה מקסימוב דורש 50 אלף דולר לראיון

אמנון דנקנר: פנו אליי מטעמו של מקסימוב והודעתי להם ש"מעריב" לא ישלם כסף על ראיון עם גנב
(עדכון) - בא כוחו של מקסימוב: "ידיעות", ערוץ 10 ואילנה דיין במירוץ לראיון איתו * הערכות: דורש 50 אלף דולר

"מו"מ מתנהל עם ארבעה גופים, שמעוניינים לרכוש את הראיון עם עופר מקסימוב". כך אמר עו"ד תומר ברנס, המייצג את מקסימוב ואת אחותו אתי אלון, בכל הקשור לזכויותיהם מול אמצעי התקשורת.

לדבריו, ערוץ 10, "ידיעות אחרונות", "מעריב" ו"עובדה" של אילנה דיין מעוניינים ברכישת הראיון. ברנס מסרב למסור את הסכום הנדרש, אולם על-פי הערכות מדובר ב-50 אלף דולר.

עם זאת, בשיחה עם "גלובס", הבהיר היום עורך "מעריב", אמנון דנקנר

כי העיתון לא מתכוון לשלם למקסימוב תמורת ראיון. דנקנר: "פנה אליי מישהו מטעמו של מקסימוב והציע עסקה, הכוללת ספר ועוד דברים. שאלתי אותו כמה הוא חושב שאני מוכן לשלם? ועניתי: אפס שקלים. אני לא מוכן לשלם על ראיון עם הגנב הזה".

ברנס מעוניין ליצור עסקה משולבת, הכוללת ראיון טלוויזיוני, ראיון בעיתונות הכתובה והוצאת ספר אודות סיפורו של מקסימוב. באשר לאפשרות שהראיון עם מקסימוב יהיה משותף לו ולאחותו אלון אמר ברנס, כי "זו אפשרות שנשקלת גם היא. אנשים חושבים שיש ביניהם מערכת יחסים שונה מזו שיש בפועל".

באשר לשאלה שעלתה בימים האחרונים, לפיה דורש מקסימוב כסף עבור הראיון, אמר ברנס, כי "אין בזה פסול ואין פגם. הרי בשידור הראיון בטלוויזיה יגבו סכומי עתק של עשרות אלפי דולרים עבור דקת פרסום, אזי זה בסדר ואחרת לא? למה על רצח רבין גבו כסף ועל ראיון עם עזאם עזאם? גם מקסימוב רוצה להשמיע את דבריו. אני לא מבין למה רואים בזה משהם פסול. יש כאן אלמנט מסחרי. מקסימוב מוכר מוצר, הוא עצמו, והוא רוצה לקבל עליו תמורה וזה לא פסול".

במקביל למו"מ מול מקסימוב מתנהלים מגעים בין בין העיתונים לבין גורמי השידור לעשיית עסקה משותפת.

אגב בסקר שנערך באתר רוב הנשאלים נגד התשלום למקסימוב

מקור
גלובס [img]chrome://targetalert/content/skin/new.png[/img]
*show_ad()
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר