לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-04-2006, 20:39
  מיקיטל מיקיטל אינו מחובר  
מערכות מודיעין חוזי (IMINT), מערכות חישה גילוי והתרעה - חלל, אויר, ים ויבשה. התנהלות ביטחונית, תעשייתית וחוזית בינלאומית

חבר מתאריך: 08.03.05
לא מובנת לי הבעיתיות שבזה....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "ספק פרסומת ספק איחולי חג שמח - בכל אופן לא לעניין..."

אני כנראה במיעוט כאן אבל אנא שמישהו יסביר לי מה בדיוק הבעייה...?
  • איחולי יום עצמאות שמח מטעם מוסדות וחברות בעיתונות ובמודעות היו ויהיו ואיש לא ראה בם פגם לאורך עשרות שנים.
  • העם זה לאום, אלה פרטים וזו גם מערכת החיים שבנינו כאן. מערכת חיים כוללת תקומה שלטונית חברתית ומסחרית בין היתר. זהו מרקם החברה הישראלית וכל גוף ומוסד וחברה מסחרית רשאית לשמוח ולחלוק עמנו גם שכול במסגרת זו או אחרת אפילו אם נעשתה בערוב פרסומי שאין בו טעם לפגם.
  • חיבור יום עצמאות ליום הזיכרון - בכל שנה, מקדמא דנא (בערך משנות השישים המאוחרות שם זכרוני עדיין טוב...), היו וויכוחים ציבוריים על כך ועל הקרבה היתרה של שני הימים הללו. דומני שאף היה על כך דיון בכנסת בשעתו. הוחלט ששני הימים הללו מקורבים בהוויה הישראלית ויש להשאירם בסמיכות.
  • אינני חווה דעה בנושא אלא מציין שאין יום העצמאות שלנו מנותק מהשכול שבתקומה ובהתחדשות כאן.
  • על מה זעקתא ????

נערך לאחרונה ע"י מיקיטל בתאריך 30-04-2006 בשעה 20:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-05-2006, 10:09
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
כל יום מגלים משהו חדש!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "ספק פרסומת ספק איחולי חג שמח - בכל אופן לא לעניין..."

אני גר בעיר "רגילה", ובשכונה רגילה. כרגע, בזמן צפירת יום הזיכרון שתפסה אותי בבית, הופתעתי לשמוע שמספר שניות לאחר תחילת הצפירה, דייר בבניין שנמצא מעבר לשטח פתוח (אני יודע איזה בגלל שגננות של גן ילדים שנמצא שם, יצאו לאחר הצפירה החוצה וצעקו לכוון הדירה והן קרובות מספיק כנראה כדי לדעת איזו) הגביר/התחיל מוסיקת ראפ בווליום של מסיבה והפסיק אותה מייד כשהפסיקה הצפירה (עוד לפני שדיירים יצאו לחלונות). במחשבה ראשונה אתה רוצה לרוץ לשם, לבעוט בדלת, ולנסות להוציא אותו החוצה. מצד שני, אולי זה איזה בן טיפש עשרה שנמצא ב"חלון" שבו הוא לא ממש נשמע להגיון של שאר האנשים (ולא כולם, אפילו לא הרוב כאלה, אבל הרי ברור שיש גיל שבו לא מענישים בחומרה מתוך הנחה ש"זה יעבור") או איזה אידיוט שלא שווה בעיטה.... ובכלל אני לא בטוח שאני בצד של "הטובים" (בזעזוע, לא בעובדה שאני חושב על אלימות) אם להאמין למה שכתוב בטוקבקים על כתבות שונות ב YNET....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר