לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-12-2004, 16:14
  שר היער שר היער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל שר היער
ואנונו לא מפסיק לנג'ס:"כוחות הביטחון פלשו לביתי"

"לפני חודש פלשו כוחות הביטחון, המשטרה והמוסד, לחדר שלי והחרימו את המחשבים שלי. ישראל לא רוצה לתת לי לחגוג את חג המולד בחיק משפחתי בארצות הברית". כך אמר בצהריים מרגל האטום מרדכי ואנונו, במסיבת עיתונאים של הוועד למען שחרור ואנונו, שנערכה במזרח ירושלים.
לדבריו, "הלחץ הבינלאומי על ישראל צריך להיות יותר יעיל, כדי להכריח אותה להשמיד את הכור הגרעיני בדימונה. מצד שני אני עדיין מקווה שהציבור בישראל יבין בעתיד שהגרעין יזיק לו. בינתיים התקשורת שוטפת להם את המוח. ישראל עדיין לא למדה לתת זכויות שוות לאנשים שאינם יהודים וביניהם אני. כנוצרי, נמנעת ממני הזכות לבלות את החג עם משפחתי וחברי. אינני שייך לישראל יותר. אינני מרגיש בטוח בישראל ואינני חופשי".
ואנונו פנה לעם הישראלי ואמר: "אינני האויב שלכם. אתם חושבים שאתם דמוקרטים? אז תכבדו את הדמוקרטיה ותנו לי את החופש להתבטא, תנו לי את חופש התנועה. כל מה שאני רוצה מישראל זה שתשמיד את הנשק הגרעיני".
לשאלה אם הוא תומך בתוכנית ההתנתקות אמר ואנונו: "אני חושב שזו תוכנית טובה שצריך ליישם אותה בעזה, אבל גם בגדה המערבית".
במסיבת העיתונאים נטלה חלק גם כלת פרס נובל לשלום לשנת 1977, מרייד קוריגן מגוואייר מאירלנד, שהגיעה ארצה לבקר את ואנונו כדי לקדם את המאמצים הבינלאומיים לשחרורו.
מגוואייר הסבירה: "הישראלים והפלסטינים יכולים לבנות חברה צעירה בלי להשתמש באלימות. אני אפנה לשמעון פרס עם עצומה שעליה חתמו עשרות עורכי דין ואנשי שלום בעולם, כדי למחות, ולקדם את ביטול הנשק הגרעיני בישראל ובעולם".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3020673,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר