לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2006, 14:50
  מתן11 מתן11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.05
תצוגת מטוסים בברלין 16-21 מאי

בימים אלה ממש מתקיימת בברלין תצוגת ענק של כלי טיס, האמורה להיות האירוע הגדול ביותר השנה בתחם זה ביבשת:

http://www.ila-berlin.de/ila2006/home/index_e.cfm

יש לי, לרגל האירוע המשמח, שתי הערות:

1. אם מישהו ממכובדי הפורום מגיע לאירוע זה, הרי מוזמנים ליצור איתי קשר בפרטי, שמא אוכל לסייע בעצה כלשהי, בכל תחום (השטח קצת מוכר לי).

2. אני מאד נהנה מהצילומים שנוהגים החברים לפרסם בפורום, ועוד יותר אני נהנה מהתגובות של האחרים ומהמומחיות המדהימה המופגנת על ידם. אבל זו הנאת הדיוט.
למרות זאת, לא מן הנמנע שאגיע לתצוגה.
אני לא איש אוויר, ואין לי שום מושג מה מעניין את המומחים.

אם יש את נפשכם שאנסה להביא לכאן משהו מהאירוע, אנא שגרו כאן עצות והנחיות בכל המישורים: מה הצי"ח (= מה הכי מעניין, במפורט, לפי עדיפויות); אילו חלקים לצלם; האם בהמראה, ישיבה, נחיתה; האם לצלם מטוס שלם או חלקים ; אם יש שם ציוד - מה מעניין; וכל רעיון ועצה הנראים לכם חשובים לציון בפני המתחיל בתחום.

ותבואו על הברכה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-05-2006, 09:43
  מתן11 מתן11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.05
ועכשיו - הדיווח והתמונות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מתן11 שמתחילה ב "תצוגת מטוסים בברלין 16-21 מאי"

אתמול ביצענו את זממנו, וביקרנו בתצוגה. היה מעניין ומספק.
כרגיל, תורים ענקיים לפני כל דוכן נקניקיות ובירה, תור ארוך לשירותים, ותורים להיכנס לאולמות התצוגה (נתנו כבוד עצום לתעשית החלל בכלל ולזו הרוסית בפרט).

במשך כל היום היו תצוגות אוויריות, כשההמונים עומדים פחות או יותר לאורך המסלול וצופים בהמראות, נחיתות, וגם במעין 'מצעד'/תצוגת אופנה של האיירבוסים אחרי שחזרו מהגיחה.
את המטוסים האזרחיים אציג בפורום תעופה אזרחית, ואת הצבאיים - כאן.

בתחום המטוסים הצבאיים גנבו את ההצגה (בעיניי-אינני מבין בפרופלורים שגם הם עבדו קשה)
16-F בשעות הבוקר ו-92-MIG אחרי הצהריים.
בהודעה נפרדת יבואו תמונות המסוקים, שלמרות איטיותם, יצאו לא מי-יודע-מה, והמיג:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר