לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2006, 10:54
  Fox450 Fox450 אינו מחובר  
עוסק בהיסטוריה צבאית וגרמנית, ובתולדות הלוחמה האווירית

חבר מתאריך: 23.03.06
תשובה חלקית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ריבולבר שמתחילה ב "F-111 בח"א המלכותי האוסטרלי"

יש לי באיזה מקום ספר על המטוס ועל שירותו בח"א האוסטרלי אבל אני לא לידו כרגע. אני זוכר רק שההגיון שמאחורי רכש המטוסים היה בעייתי. בכל מקרה, למטוס הסטוריה מעניינת ומורכבת. במקור משרד ההגנה האמריקאי רצה להפוך אותו למטוס סטנדרטי שישמש גם את חא"א וגם את הצי, בדומה לפנטום. הבעיה היא שהצי היה מעוניין במטוס כמטוס יירוט ארוך טווח ולא כמפציץ. כתוצאה מכך פותחו במקביל גרסת הפצצה יבשתית וגרסת יירוט עבור נושאות מטוסים. הדגם של הצי נוסה בהצלחה יחסית אבל הצי לא רצה אותו והוא בוטל. מערכת הנשק הבסיסית שלו שולבה מאוחר יותר ב-F-14.
חא"א היה מרוצה עם הגרסה שלו וכאשר התעוררה בעית הצטיידות במפציצים אסטרטגיים חדשים בסוף שנות ה-60 פותח דגם מוגדל בשם FB-111 עבור פיקוד האוויר האסטרטגי.
האוסטרלים קיבלו את דגם התקיפה הרגיל F-111C וכעקרון למטוסים שלהם אין יכולת גרעינית. יחד עם זאת, הייחוד שלהם הוא ביכולת לשאת טילי אויר-ים מסוג הארפון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר