לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2004, 12:55
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
איגוד שופטי הכדורגל : עובד החליט לשנות את מינו - וייאלץ לעזוב

בחצי השנה האחרונה התגלגלו שמועות צבעוניות במיוחד במסדרונות האפורים של איגוד השופטים במשרדי ההתאחדות לכדורגל בר"ג. השמועות גרסו שאחד העובדים באיגוד, שמועסק בחוזה, עומד לעבור ניתוח לשינוי מין. חיש קל הן הגיעו גם לאוזניהם של בכירי האיגוד, ששוחחו עם העובד וזה אישר את פרטי הסיפור.

בתחילה סברו הבכירים כי יש מקום להפסיק את עבודתו באופן מיידי, אולם לאחר מכן הבינו כי הדבר עלול לגרור תביעה מצדו מאחר שלא קיימת עילה לפיטוריו. בסופו של דבר הוחלט לצמצם את היקף עבודתו, כך שבעתיד הקרוב הוא יסיים את ההתקשרות עם האיגוד. גורם באיגוד השופטים סיפר השבוע: "הסיפור הגיע לאוזני לפני כחודש, ואני חייב להודות שהוא מאוד מאוד הביך אותי. בהתחלה ניסו בכירים באיגוד לגשש אצלו בעדינות ולברר אם יש בהן אמת. בסופו של דבר היה מי שהטיח לו את הדברים היישר בפנים, והוא לא הכחיש".

"מה שיקרה הוא שנצמצם לאט לאט את היקף העבודה שלנו עם הבחור", ממשיך הגורם, "עד שיבין שאין לו מה לעשות אצלנו. הרי אין לנו שום יכולת או זכות להפסיק את עבודתו מיידית, וגם אין לנו כל סיבה, כי הוא עושה עבודה טובה. אז ניפרד לאט לאט".

דני קורן, יו"ר הוועדה המקצועית, למה בעצם לצמצם לו את היקף העבודה? "חשוב לי להדגיש שהאיש עושה עבודת קודש. מדובר באדם רהוט, אינטליגנטי ונעים הליכות, שעושה את עבודתו כראוי ואין שום סיבה לעת עתה לפטרו". אריה זייף, יו"ר האיגוד, סירב להגיב לידיעה. כך גם העובד עצמו.

הסיפור המלא מחר במקומון "זמן ת"א".

http://www.nrg.co.il/online/3/ART/842/494.html

נערך לאחרונה ע"י העכבר ששתק בתאריך 23-12-2004 בשעה 12:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:59

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר