לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2006, 18:58
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
מידע משבר החטיפות בעזה ובגדה - אשכול חדשות יומי 28-29.6.06

לצערנו בשבוע האחרון החדשות כמו רודפות אותנו וחלקן הגדול בתחומים שבהם עוסק הפורום שלנו, לכן נפתחים כאן כמה דיונים בכל יום. מצד שני אנחנו לא פורום חדשות.
נבקש, מעתה, לרכז את כל המבזקים והחדשות באשכול זה. אם יתקיים כאן דיון ספציפי אנחנו נפריד אותו לאשכול נפרד.
אשכולות חדשותיים אחרים שיפתחו בפורום ימחקו, ינעלו או יאוחדו לתוך האשכול הזה.
אנחנו מקווים שהמשבר הנוכחי יפתר במהרה והאשכול הזה יהיה אשכול החדשות האחרון בפורום. יחד עם זאת, מתוך ראיה ראלית, אנחנו נחליף את האשכול בכל יום בסביבות 19:00.
לכל מי שרוצה להתעדכן בחדשות כדאי להעזר בעמוד המבזקים של פרש

והרי החדשות:
מסיבת העיתונאים של האלוף גלנט היום בצהרים (13:34) בגבעת נזמית (חדשות ערוץ 2)

דיווח ראשוני: חשש לחטיפה נוספת של אזרח ישראלי
גדודי אל אקצא של הפתח מדווחים על חטיפה שלישית בתוך שבוע, וטוענים כי ישראלי בן 62 מראשון לציון נחטף ומוחזק על ידיהם. ברמאללה עצר כוח צה"ל אדם החשוד כי היה מעורב בחטיפתו של אליהו אשרי

שש עם 18:00 | 28.06.06
אתם מוזמנים להוסיף

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 28-06-2006 בשעה 19:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2006, 20:50
  Desert Seagull Desert Seagull אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.04
אומנם SA-10 הוא על רכב, אבל לא משוגר כתף
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי NimDod שמתחילה ב "הסורים לא קנו לא מזמן מערכות..."

יש SA-18 (חום) שזה טיל כתף ואותו שמו על רכב (ייתכן שיש למערכת הזו שם נפרד אבל אני לא מכיר אותו - בדומה ל-SA-7/14 ו-SA-9/13).
יש TOR ו-TOR-M1 שזה SA-15 (מכ"מ).
אם אני לא טועה, אני לא בטוח, היו דיבורים גם על פצ'ורה שזה SA-3 משופר (מכ"מ) וגם על הSA-11 (מכ"מ) או SA-17 (מכ"מ) שהם שידרוגים של ה-SA-6 (מכ"מ). אבל יכול להיות שאני טועה.
היה גם משהו על רצון לקנות מערכת פנציר SA-19 (מכ"מ).
http://www.meib.org/articles/0106_sb.htm

אגב, גם אם "קנו" זה לא אומר שזה הגיע עדיין לסוריה. עסקת נשק לוקחת תקופה ארוכה מאוד ועוד עם מדינה כמו סוריה זה יכול כנראה לקחת שנים על גבי שנים. אני מניח שאם בזירה היו מערכות פנציר, חיל האוויר לא היה טס כל כך מהר סביב הארמון (יעד ראשון להגנה של המערכת), על אחת כמה וכמה אם היו ה-SA-18 הרכוב ואפילו ה-BUK-m1 (אס איי 17).

נערך לאחרונה ע"י Desert Seagull בתאריך 28-06-2006 בשעה 20:54.
ישן 29-06-2006, 00:13
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
צילום כתבות טלוויזיה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "משבר החטיפות בעזה ובגדה - אשכול חדשות יומי 28-29.6.06"

ערוץ 2

צה"ל חוזר לעזה: מבצע "גשמי קיץ" כבר בעיצומו

עשרה חודשים לאחר ההתנתקות - צה"ל שוב בעזה: בשתיים לפנות בוקר ניתן האות למבצע "גשמי קיץ" וכוחות גדולים של חי"ר ושיריון נכנסו לתוך הרצועה כשהמטרה העיקרית - להחזיר את החייל החטוף גלעד שביט
ניר דבורי | המהדורה המרכזית 20:00 28.06.06

מטוסי צה"ל ביצעו בומים על קוליים מעל ארמונו של אסד
ישראל מעבירה היום מסר חריף במיוחד לסוריה באמצעות חיל האוויר: מטוסים של צה"ל טסו אמש בגובה נמוך לדמשק וביצעו בומים על קוליים מעל ארמונו של הנשיא בשאר אסד. הסיבה - הסיוע הסורי לטרור
רוני דניאל המהדורה המרכזית 20:00 | 28.06.06

עזה: זרם של תושבים פלסטינים הנמלטים מבתיהם
צה"ל נכנס לרצועה ורבים מתושבי העיר עוזבים מחשש לחייהם. בינתיים פגע צה"ל בתחנת הכוח המספקת חשמל למרבית הבתים ברצועה, וזרם החשמל ברוב העיר פסק. ובין הפגזה להפגזה אפשר לשמוע בעיקר שקט מתוח
סלימאן א- שאפעי |מהדורה המרכזית 20:00 | 28.06.06

ערוץ 10

אחרי שנה צה"ל חזר לדרום רצועת עזה
זה התחיל בהפגזות חיל האוויר לקראת חצות, המשיך בכניסת טנקים לרצועה בשעה 02:00. המטרה: מניעת העברת גלעד שליט לאזור סיני
יום רביעי, 28 ביוני 2006, 21:49 מאת: שי חזקני, חדשות 10 ישראל 10

פרשנות: המערכה מתרחבת לחזיתות נוספות
האלוף במיל' דורון אלמוג מעריך כי צה"ל נערך לפתיחת חזית נוספת בצפון. לדבריו, יש מה לעשות נגד המנהרות
יום חמישי, 29 ביוני 2006, 0:07 מאת: חדשות 10 ישראל 10

חאלד משעל מתגעגע לכפר הולדתו
ראש הלשכה המדינית של חמאס נולד בכפר סילוואד, שם עדיין מתגוררת החמולה, שלא חוששת מחיסולו. האבטחה סביבו התהדקה
יום חמישי, 29 ביוני 2006, 0:08 מאת: צבי יחזקאלי, חדשות 10 ישראל 10
בכפר סילוואד עדיין חיה חמולת משעל. בן דודו של חאלד משעל, עומר, מספר על ילדותו של ראש הלשכה המדינית של חמאס. לדבריו, הם לא חוששים מחיסולו של חאלד משעל: ישראל ניסתה בעבר ונכשלה.
אמנם לא כל החמולה מזוהה עם החמאס, אך הם תומכים בעמדתו בעניין החטוף הישראלי. לדברי עומר, אין ספק שבן דודו מתגעגע לבית בכפר, אותו עזב ב-1967 וחזר רק פעם אחת, בתחילת שנות ה-70'.
לאור האירועים האחרונים, התהדקה האבטחה סביב משעל עצמו, שנדד מאז עזיבתו את הכפר בין בירות ערב, ובשנים האחרונות פועל מדמשק.

סוריה: גיחת חה"א היא התגרות לא מקובלת
דובר צה"ל: הגיחה כרוכה בהבנה כי ההנהגה הסורית נותנת חסות לחמאס. דמשק: המטס לא ישפיע על עמדותינו. כוננות בגבול הצפון
יום חמישי, 29 ביוני 2006, 0:04 מאת: חדשות 10 ישראל 10

חיל האוויר ביצע לפנות בוקר גיחה מבצעית בגובה נמוך מעל ארמונו של נשיא סוריה בשאר אל-אסד בעיירה קרדאחה, סמוך לעיר הקיט לאדקיה. מדובר צה"ל נמסר, כי הגיחה היא חלק מפעילות צה"ל, הכרוכה בהבנה כי ההנהגה הסורית נותנת חסות ותמיכה לראשי הטרור בדמשק ובראשם חמאס, האחראים לחטיפתו של רב"ט גלעד שליט.
דובר מטעם ממשלת סוריה מסר בתגובה, כי מדובר ב"התגרות בלתי מקובלת". לדבריו, המטס לא ישפיע על עמדות ממשלת דמשק. לדבריו, ישראל מנסה לטרוף את הקלפים אך היא לא תצליח בכך וסוריה תשמור על עמדותיה. פרשן פוליטי בסוריה אמר, כי ישראל מנסה להפוך את בעייתה לבעיה אזורית.
במקביל, דווח בכלי התקשורת כי בגבול הצפון הועלתה הכוננות.

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 29-06-2006 בשעה 00:22.
ישן 29-06-2006, 15:45
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
בעבר קריטריונים לאחזקת נשק היו הרבה יותר קלים , הנוהלים הוחמרו אחרי רצח רבין
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי טירון שמתחילה ב "אשריך וטוב לך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי טירון
ומה יעשו כל מי שאינם רס"ן, אינם עובדים בשטחים, ואינם מאבטחים, שאינם עומדים ב"תבחיני משרד הפנים"? לסחוב 20 שנה את ה-m16 במילואים זה כן. אקדח? חס וחלילה. טוב, נישא סכין. לא טוב. אסור לשאת סכין. מחרימים אותו. אולי גם עוצרים אותך. טוב, נקנה שוקר. לא טוב. שוקר אסור בחוק. (בחיי!). רק תרסיס פלפל.
(ו..לא, תודה, אין לי זמן לקורס קרב מגע, או "איך ניתן לחסל 4 נושאי קלאץ' או אקדח בעזרת תורתו של היפני המאסטר המהולל וכו. זה דורש שנים.)

בוא נדבר עניינית , לפי מה שצה"ל ומ"י מורים וממליצים - לא לעלות הטרמפים פשוט וקל
ואז יחסך ממך הפקיד האטום של משרד הפנים ,לא תצטרך ללמוד אצל מאסטר שום כלום

{והאמן לי , בתוך אחד שנושא אקדח כבר מיימי כנער בגיל 19 באדם .. לא משתמשים בו אלא רק אחרי שמיצית את כול שאר האפשריות העומדות לרשותך ..}

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 29-06-2006 בשעה 15:50.
ישן 29-06-2006, 11:45
  ^Praetorian^ ^Praetorian^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "משבר החטיפות בעזה ובגדה - אשכול חדשות יומי 28-29.6.06"

האם יש הוכחות מוצקות אמיתיות שהחייל השבוי לא מת?, כפי שכולנו זוכרים אני בטוח, בשנת 2000 עם חטיפתם של החיילים , במשך חודשים טענו החיזבאללה כי החיילים בחיים אך פצועים. בעיקרון ישנה אופוריה מוגזמת, חוץ מקורות פלסטיניים או פרו פלסטיניים אין מידע ממשי שהוא חי, בואו ניהיה ריאליסטיים,גם אם הוא שרד, עם כל מה שקורה עכשיו, הם כבר ירו בו או יעשו את זה בקרוב. עם הפעולה הצבאית לא צפוי שהפלסטינים כללי וכמוכבן לא בני הבלייעל שתפסו את החייל יכנסו לאווירת פיוס , מעבר לכאב והצער שאני בטוח שכולנו שותפים לו, עלינו להיות ריאליסטיים.

נערך לאחרונה ע"י ^Praetorian^ בתאריך 29-06-2006 בשעה 12:08.
ישן 29-06-2006, 21:43
צלמית המשתמש של itai25.
  itai25. itai25. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
כתבה צה"ל הפיץ כרוזים בדרום רצועת עזה

במסגרת הרחבת הפעילות המבצעית להחזרת החייל רב-טוראי גלעד שליט והסרת איום רקטות הקסאם מרצועת עזה לעבר מדינת ישראל, הפיץ צה"ל לפני זמן קצר בדרום רצועת עזה, מן האוויר, כרוזים שמטרתם להזהיר את האוכלוסייה הפלסטינית משהיה באזורים בהם עומד צה"ל לפעול כנגד תשתיות הטרור.

להלן תוכן הכרוזים המופצים:

אל תושבי האיזור

צה"ל מבצע את פעילויותיו בכל רחבי רצועת עזה, ובתוך כך פעילויות צבאיות באיזורכם, למשך כמה זמן שיידרש. זאת לשם איתור מקום הימצאו של החייל החטוף, גלעד שליט, ולשחרורו, ולשם המשך הגנה על אזרחי מדינת ישראל.
למען שלומכם ועקב רצוננו למנוע פגיעה באזחרים שאינם קשורים
לפעילויות נגד כוחותינו,
עליכם להימנע מלהסתובב בכל מקום שבו פועל צה"ל
ולהישמע להוראותיו.
חושף את עצמו לסכנה כל מי שיפריע לפעולות כוחות הצבא, הפועלים למען השלמת המשימה להשבת החייל החטוף בשלום

מפקדת צה"ל

צה"ל פועל במידתיות ובזהירות רבה במטרה למזער את הסיכון לאוכלוסייה הפלסטינית. הפעילות ממוקדת בארגוני הטרור, בחוליות הרקטות ובתשתיות הטרור בלבד, אשר הפכו את מרחב הרצועה לאזור רווי בטרור.

צה"ל ימשיך לפעול בכל ערוצי הפעולה המבצעיים כנגד תשתיות הטרור הפלסטיניות ברצועת עזה על מנת להשיב את רב-טוראי גלעד שליט למדינת ישראל במהרה ובשלום ולהביא להפסקת ירי הרקטות לעבר מדינת ישראל.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www1.idf.il/dover/site/Images_HE/pages/tans.gif]
מקור

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://hosted.ap.org/photos/F/f5cb0bbf-817a-447a-889e-5d99d734f687-big.jpg]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:16

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר