לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2004, 11:36
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
מתנחלים מחרימים חנות של אשת הרב הצבאי

בשבועות האחרונים נתון הרב הצבאי הראש, תת-אלוף ישראל וייס, למסע לחצים כבד שכולל הפגנות מול ביתו, איומים ומכתבי השתלחות - על רקע תוכנית ההתנתקות. המאיימים, תושבי גוש קטיף, לא היססו לערב במאבק גם את זכר בתו של הרב, תהילה בת ה-8, שנהרגה בתאונת דרכים. "הוצא את בתך מהקבר לפני שתוציא את בנינו", כתבו לו.

אבל כעת, לאחר שנוכחו לדעת שכל אלה לא מצליחים לשבור את הרב, החליטו המתנחלים לשנות אסטרטגיה ולהפנות את הלחצים לעבר אשתו. בימים האחרונים שיגרו תושבים מגוש קטיף מכתב לרב וייס, שבו הם מאיימים להחרים את רעייתו צילה וייס אם ימשיך לסייע לתוכנית ההתנתקות ולא יתפטר מתפקידו.

יוזמי החרם, חלקם קרובי משפחה של נרצחי פעולות טרור, כבר מפיצים בימים האחרונים קריאה לציבור הדתי להחרים את רשת חנויות הבגדים של צילה וייס, "הטעם שלי", שמתמחה בפריטי לבוש מיוחדים לציבור הדתי-לאומי.

באחד המכתבים שהגיע לפני כמה ימים לבית הרב הצבאי הראשי ומופנה לרעייתו, כותבת אם שכולה מגוש קטיף שאינה מזדהה בשמה: "לצערנו, התפרסם כי בעלך נותן יד למהלך ההתנתקות הנורא. ברשות משפחתכם רשת חנויות בגדים, ואני אישית כבר לא מסוגלת לקנות שם. מיום ליום מתחזקת אצלי ההרגשה שמצווה לפרסם את שם החנות כדי למחות בכל דרך".

צילה וייס לא ממש מבינה מה המתנחלים רוצים ממנה: "חלק גדול מהלקוחות שלי הם מההתיישבות, וגם יש לי אח ביישוב עפרה. חוץ מזה, אני באופן אישי בכלל בעד ההתיישבות ולא תומכת בהתנתקות. האנשים ששולחים את המכתבים האלה לא מבינים שבעלי נושא בתפקיד צבאי וממלכתי, ואם זה לא היה הוא, אז מישהו אחר היה מבצע את ההתנתקות. אין כל קשר בין התפקיד הרשמי של בעלי לבין החנויות שלי".

וייס גם טוענת שאיומי החרם הם המשך ישיר למכתבים שקיבלה המשפחה ובהם הציעו הורים שכולים לרב להוציא את בתו שנהרגה בתאונת דרכים מהקבר. גורם בתנועת "חומת מגן", האחראית להפגנות מול ביתו של וייס, הבהיר אתמול שהיוזמה החדשה אינה קשורה אליהם. עם זאת אישר הגורם כי יש קריאה לחרם מטעם הורים שכולים בגוש קטיף.

http://www.nrg.co.il/online/11/ART/844/090.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-12-2004, 21:17
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
והנה הסברת שוב למה לדעתך אין צורך בבחירות באופן עקרוני...
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי dana26 שמתחילה ב "הבחירות יהיו לאחר שאריק ביבי ולבנת יעלו את המתנחלים ארצה"

בחירות מתקיימות כדי שהציבור יוכל לבחור בדרך מסויימת, ולא סתם בשביל הבידור...
אני מבין שכרגע הדרך שאת אוהבת נמצאת בשלטון, אבל אני מניח שלו המתיישבים היו בשלטון, והיו
פתאום מחליטים על כיבוש בייג'ינג, אחרי שטענו ההיפך לפני הבחירות - היית סבורה שיש צורך בכ"ז
לשאול מה חושב על כך הציבור - ואפילו היית מקריבה לשם כך יום עבודה. אני מאמין שלא היית מקבלת
באהדה טיעון של תומך שלטון שהיה מרגיע אותך בטענה ש"הוא יודע שהרוב מאחוריו ואין צורך
לבזבז כספים, שאפשר יהיה להשתמש בהם כדי לפצות שמאלנים מתוסכלים שיצטרכו לפנות ביתם למען
גל עלייה סיני קרוב...".
ישן 27-12-2004, 17:18
  כלב טוב כלב טוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.02
צילה וייס חייבת לעצב קו אופנתי חדש עבור המתנחלות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "מתנחלים מחרימים חנות של אשת הרב הצבאי"

אולי שמלות עם תלאי צהוב מובנה בבגד (כשאפשר להחליף את צבע התלאי בהתאם למצב רוח), או בגדים המניפים ניחוח דמוי ציקלון בי.
המתנחלות חולות על הז'אנר הזה והן תבואנה בהמוניהן.
כל מתנחלת שרוצה להיות בעניינים לא תוכל להרשות לעצמה להיתפס ללא פריט זה.
אני ממליץ לצילה וייס גם למכור accessories לשמלות כמו כפתור עם תמונת ביתה בת ה-8 המנוחה כשעליה מרוח איקס אדום.
זה גם משהו שיכול להיות בהתנחלויות פופולארי בטירוף.
קצת יצירתיות שיווקית כלפי קהל היעד, זה כל מה שצריך.

נערך לאחרונה ע"י כלב טוב בתאריך 27-12-2004 בשעה 17:19. סיבה: טעות כתיב
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:22

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר