לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2004, 11:54
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
הערב אצל צופית גרנט: למה בכתה ענבל?

נכון שתמיד שאלתם את עצמכם בלב, מי את ענבל גבריאלי? נכון שתהיתם אם יום אחד תזנק מאחורי ממשיכת דרכם של משפחת גבריאלי בחורה אחרת, שונה, שתנפץ את הסטיגמה? אם זינוק כזה אכן מתרחש בראיון שהעניקה גבריאלי לצופית גרנט, לא לנו המקום להחליט. מה שכן עולה מהתוכנית הבאה בסרייה הערב (ב', 21:50, ערוץ 10), הוא שגבריאלי אכן מפחדת מצופית גרנט. כי מה עוד יכול להביא בנאדם כמוה לבכות משיר של גלי עטרי?

גרנט מפעילה על גבריאלי את כל התותחים הכבדים. היא ממשמשת אותה ומגששת בה, מהממת אותה בשאלות בוטות וגילויי-לב פולשניים לא פחות משל עצמה. על פניו זה נראה נטול פניות, אבל בסופו של יום צופית גרנט היא ליטוף אחד גדול, קן נוצתי וחמים שנבנה בסבלנות לאורך יום הצילומים. הכל רק כדי להגיש לכם רגע כמו זה, שבו גבריאלי, אשה שלעולם אינה בוכה בנוכחות אנשים אחרים ורק שבוע לפני הצילומים בכתה בפעם הראשונה בנוכחות בן זוגה לירן שטראובר, מזילה דמעה שקופה מול המצלמה.

צופית: ענבל גבריאלי באה גם מדוד שהוא שאקל מאוד רציני. יש לו אניה..

ענבל: "כבר לא"

מה לא, הוא הזמין אותנו לאניה.

"כבר אין לו אניה"

מה, הלכה החופשה באניה של דוד של גבריאלי?

זאת אולי הנקודה היחידה בה שגבריאלי מתערטלת מול גרנט. בשאר הזמן זה נראה יותר כמו התוכנית "מי מפחד מענבל גבריאלי". כשהיא וצופית הולכות לשחק סקווש, אולי כדי להתיש את גבריאלי ואת ההגנות שלה, גרנט נותנת לחברת הכנסת בטעות מכה עם המחבט ומתנצלת כמו משוגעת. אחר כך היא גם חוטפת אחת בחזרה. צירוף מקרים?

אחרי כמה סמי-גילויים לא מזיקים ("אמא שלי קוראת להנאתה את אבן שושן", "לירן שוער ענק ואדם ענק", "אני נוטה להתנגד להתרת קזינו בארץ"), וטיול בטבע, גרנט בוחרת לקחת את חברת הכנסת המסורה למקום שמוציא ממנה את הפוליטיקאית שבה ומשאיר את האנושי-אישי שבה עמוק בפנים. היא לוקחת אותה למליאה.

מכאן השיחה צונחת לדיון פוליטי (את יכולה להכיר בכאב הפלסטיני? "אם אני מתאמצת אז כן") או לדשדוש בשלולית התגלגלותה של ענבל לבית הנבחרים ("אולי אני תמימה, אבל אני לא מצליחה להבין מה זה אומר לקנות מקום בכנסת").

אפילו אם את צופית גרנט ואת יודעת דבר או שניים בעסקי ההחנפה הערמומית, לא תצליחי לגרד את הטפלון שמצפה את גבריאלי. חבל על המאמץ. שני דברים שהמדור הופתע לגלות על גבריאלי ולא היו קשורים כלל לצופית גרנט: יש לה קול מאד מוזר, והיא בחורה ממש יפה. אם אתם בעניין של בחורה יפה עם קול מוזר, לכו על זה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3024038,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:51

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר