לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-07-2006, 01:49
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.03
אני חושב שאם תגיד להם שיש לך מחשב אז לא יעשו בעיות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rony dl שמתחילה ב "שאלה בנוגע לשליחת חלקים אלקטרוניים לחול (מחשב)"

מקסימום יבקשו ממך לראות את החלקים השונים. מניסיון שלי, אין בעיה לטוס עם מחשבים ניידים, אז אני לא חושב שיעשו לך בעיה עם חלקים של מחשב שולחני.

שה HD בתוך המחשב לא הייתה בעיה עם הרנטגן אבל אני לא יודע אם זה נכון לגבי HD שלא מורכב אז אני לא רוצה להגיד לך סתם.

אולי כדאי שתנסה לבדוק אפשרות לשלוח אותו (עם שירות משלוחים במקרה שהוא כבר מורכב במארז) או שתמסור אותו יחד עם שאר המזוודות (אבל פה שוב נכנס עיניין הרנטגן, אם הוא משנה בכלל).
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

חזרה לפורום
ישן 24-07-2006, 08:32
  borsood borsood אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.04
זה אפשרי אבל לא תמיד מומלץ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rony dl שמתחילה ב "שאלה בנוגע לשליחת חלקים אלקטרוניים לחול (מחשב)"

זה מאד תלוי לאן אתה רוצה לשלוח את המחשב

לרוב אין סיבה רצינית לשלוח את ההמסך המארז והספק במיוחד למדינות בהן המתח החשמלי שונה מבישראל.
החלקים האלה גדולים וכבדים וכמעט תמיד יהיה יותר זול לקנות מארז וספק חדשים במדינת היעד מאשר לשלם את עלות המשלוח אלא אם כן המארז באמת מיוחד. במדינות בהן המתחים או מדיניות חיבורי החשמל שונים תצטרך לקנות מסך וספק חדשים בכל מקרה.

לגבי הרכיבים האחרים יכול להיות שיבקשו ממך לשלם מס אבל לא אם המחשב הוא ישן ומיועד לשימוש ביתי.
לגבי משלוח או לקיחה במזוודה לר צריכה להיות בעייה. את הרכיבים תעטוף בשקית אנטי-סטטית ואחרי זה תשים הרבה ניילון פצפצים.

בהצלחה.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר