לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2004, 22:33
  yoyo11 yoyo11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
ביזיון בפסטיגל --- מכירת כרטיסים כפולה

ממש ביזיון מה שקורה בפסטיגל ובעוד כמה הצגות

היום הייתי אני, אב ועוד 4 ילדים בפסטיגל בהיכל הספורט באשקלון
רכשנו 5 כרטיסים ונכנסנו להיכל ,היה בלאגן נוראי בכרטיסים ,
הגענו למקומות שלנו ואני רואה שהם תפוסים , אני מבקש מהאנשים שיפנו את המקום אבל הם מראים לי כרטיסים שגם אצלם רשומים אותם מקומות,בהבדל קטן הגוש, והכסאות אותו דבר אך בשורה אצלי שורה ד ואצלם שורה 4
, מיותר לציין שאין שם שום שורות שמסומנים באותיות אלה רק במיספרים.
ואני רואה עוד אנשים שיש להם שורה א ואנשים עם כרטיסים בשורה 1 יושבים להם באותם מקומות, פשוט הם עושים על חלק מהכרטיסים בוחרים שורות מסוימות ומסמנים אותם כפול פעם במספרים ופעם בשורות ומרוויחים פעמיים על אותו מקום, כמובן שנעדרו משם סדרנים והבילבול היה גדול היה צורך להתווכח עם אנשים ,הפסטיגל התחיל ולילדים אין מקום ישיבה , נאלצתי לחפש מקומות שונים מפוזרים באולם ולפזר שם את הילדים כמובן שהיינו רחוקים וילדי הקטן ( 3 ) יושב על ברכיי ורק אחרי 40 מתחיל המופע התיישבנו במקומות שונים ובלי קשר עין
אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה והייתי שולח את הילדים בלעדיי, אייך הם היו מסתדרים ואם בכלל היו נהנים מהמופע?
בהפסקה ניסיתי להשיג אחראים לבעיה ונתקלתי בשני אנשים עם תג שמזהה אותם עם האירגון במקום והיתממו בפניי "שהסדרן אשם", הם לא מכירים את המקומות
וכוליי וכוליי .... בכול מקרה שמתי לב לתיאום ביניהם ועל כך שהם יודעים מהבעיה ומתעלמים ממנה .
אני רוצה לציין שבחופשת החנוכה נוכחתי באותו מקום בהיכל הספורט באשקלון בהצגה אלאדין וגם שם הייתה בעיה של מכירת כרטיסים כפולים ואב אחד התווכח והתפרץ לעבר אנשיי המקום ההצגה התעכבה והוזמנה משטרה ,
יש לשים קץ לניצול של חברות הכרטיסים , הפקות של ההצגות ולכול מי שיש חלק בנושא של גבייה כפולה ומכירת כרטיסים כפולה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:20

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר