לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2006, 09:57
  The_magament The_magament אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.06
איך לפתוח שרת ביתי ב-CS או CZ עם 6 מודים!

שלום כולם!

זה מדריך יותר מפורט מהקודם איך לפתוח שרת במשחקים של Valve.

אם יש לכם סטים אז דבר ראשון אתם צריכים לעדכן אותו. בשביל זה תורידו את התוכנה Server Setup מכאן (רק אם יש לכם סטים!).
עכשיו תראו - בשביל לפתוח שרת אתם צריכים להיכנס לתיקייה של המשחק, ולהפעיל את הקובץ hlds.exe.
עכשיו תמלאו את הפרטים:
Game: סוג המשחק cz/cs
Server Name: שם הסרבר
game -לאיזה גרסאת משחק יהיה הסרבר
server name-השם של הסרבר

map-איזה מפה תיהיה בסרבר
max.players-כמות השחקנים שתיהיה בסרבר (אם יש לכם חיבור 1.5 מגה אז זה מקסימום 4 כי אם יש יותר אז יהיה להם פינג יותר מאלף).
UDP port-הפורט של הסרבר (תזכרו לפתוח את הפורט בפיירוול של המחשב - תיכנסו ללוח הבקרה, תלחץ בצד על עבור לתצוגה קלאסית, ואז תבחרו Windows Firewall.

תלכו לכרטיסייה האחרונה, תבחרו את החיבור שלכם ותלחצו על מאפיינים. שם תלחצו על הוסף, תרשומו את השם שאתה רוצה לחיבור, את השם או את ה-IP של המחשב שלכם ואת הפורטים, תזכרו לעשות את זה פעמיים - גם ל-UDP וגם ל-TCP. אם יש לכם ראוטר שמחבר כמה מחשבים בבית אתם צריכים להיכנס להגדרות שלו ואני לא יכול להגיד לכם איך כי בכל ראוטר זה אחרת).
rcon password-סיסמת הrcon (אם אין לכם Admin Mod אז יש את ה-rcon, ששם אתם יכול למשל לרשום rcon sv_gravity 100).

וזהו, השרת נפתח. עכשיו אם אתם רוצים להיכנס אליו או לתת למישהו את ה-IP תיכנס לאתר www.whatismyip.com , ול-IP תוסיפו את הפורט ותביאו למי שאתם רוצים.

עכשיו כדי להתקין מלא מודים לסרבר הכנתי תוכנה שעושה את זה בקלות,

CS Mod Installer, מכאן (אם לא אז ייקח לכם שנה להתקין את כולם ולעשות אדמינים לשרת).

עכשיו בכללי אם יש לכם את הפרוץ יש לי רשימה של סרברים להורדה מכאן. תחליפו את הקובץ בקובץ ServerBrowser.vdf בקובץ שנמצא התיקייה של המשחק (למשל c:\program files\valve), בתוך התיקיות platform\config.

מקווה שעזרתי, The_magament (תשלחו תגובות בקשה אני רוצה לדעת איך המדריך ואם התוכנות שלי מובנות).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:10

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר