לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2006, 21:21
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
טוב שני דברים.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי MriAmaR שמתחילה ב "נ.ב זכרי משהו לא הכול ורוד בחיים וטוב שככה!! חרא של צבע!!!"

דבר ראשון הבחורה שביקשה לדעת איזה אולסטר לקנות התלבטה בין מה ש-ה-י-א אוהבת. כך שדברים כמו "זה צבע של פקאצות" "את פקאצה" "זה צבע חרא" לא במקום פה. תדברי יפה, לא רק פה בכל פרש, זה לא מקום לדאווינים ודיבורים מלוכלכים. אם היא אוהבת ורוד שתלבש ורוד, ואם היא אוהבת נעליים ורודות ובא לה לקנות אותן - היא תקנה. הפורום הזה הוא ייעוץ וטו לא. את לא צריכה לדכא אותה, ולרדת עלייה - את צריכה לייעץ לה מטעמך ומידיעתך בנושא ובאופנה בכלל מה דעתך, וזהו זה.

דבר שני - ידדבר כזה בהודעות בפרש שקוראים לו "עריכה" אם תסתכלי טוב, בכל הודעה שאת שולחת בחצי שעה הראשונה ששלחת תראי בצד ימין למטה של ההודעה אפשרות "עריכה" כך שאם כתבת משהו, שלחת ואז קראת אותו והחלטת להוסיף לו משהו - תוסיפי אם יש לך עוד אפשרות עריכה בתוך התגובה שכבר רשמת, אל תפתחי עוד 7 הודעות בשביל להגיע משפט בחצי שעה.
לחיצה על עריכה תפתח לך את ההודעה ששלחת ותוכלי לערוך אותה כרצונך.

ושוב, בלי קללות.

תות

עריכה: קראי את דבר המנהלת, ותתנהגי בהתאם http://www.fresh.co.il/vBulletin/an...nouncementid=44

אני אומנם לא מנהלת בפורום אבל יש דברים שצריך לומר לאנשים חדשים. זה לא איסיקיו זה פורום וצריך לדבר בכבוד.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י תותית בתאריך 23-08-2006 בשעה 21:24.
חזרה לפורום
ישן 24-08-2006, 09:34
צלמית המשתמש של תותית

.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי MriAmaR שמתחילה ב "טוב תודה רבה על ההדרכה..."

תאמרי את דעתך, אבל תאמרי אותה בצורה שמי שקורא אותה לא נעלב ממנה.

"אז את סופר פאקאצה..."
"תיקני לך נעליים תנכיות כמו כול הפאקצות ולכי לנוח...."
"ותיקני אול סטאר ורוד "

אני בטוחה שכותבת האשכול יכולה להעלב ממשפטים אלו - שוב, קראי את דבר המנהלת ותביני את החוקים, אולי תביני יותר על מה אני מדברת. לא אמרתי לך לא לומר את דעתך - אמרתי לך לומר אותה בצורה מנומסת.

ולא אני לא מנהלת ולא תת מנהלת ולא שום דבר בפרש מעבר למשתמשת - אם אהיה מנהלת בעתיד אז כן, כרגע לא. אבל אני תמיד דואגת לתקן אנשים שמתנהגים בניגוד לחוקי הפורום כי בכל זאת זה לא במקום וחבל שאף אחד לא יפנה לומר להם והם סתם ייחסמו מהפורום ולא יבינו למה.

והסיבה שאת רואה אותי בהרבה מהפורומים היא שאני לפני גיוס ויש לי זמן להגיב כרגע כשמשעמם לי, אז אני מדברת איפה שמעניין לי לדבר.

תות

חזרה לפורום
ישן 24-08-2006, 14:52
צלמית המשתמש של תותית

שוב - תגידי מה שאת רוצה אבל בלי להעליב ולפגוע.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי MriAmaR שמתחילה ב "לתות"

ולהוסיף לרשימת חברים נותן לך את כל המשתמשים שאת אוהבת וחברים שלך לרשימה אחת שכאשר את לוחצת בצד שמאל למעלה על "קישורים מהירים" ואז ב "פתח רשימת חברים" זה נותן לך את כל הרשימה ואומר לך אם הם מחוברים ואפשרות לשלוח להם הודעה פרטית כללית, למשל אם את מנהלת באיזשהו פורום והכנסת את כל המשתמשים של הפורום לרשימת החברים אז כאשר יש מפגש או יש להזכיר משהו בכללי או תיקון את נכנסת לרשימה מסמנת את כל הרשימה הזו ושולחת לכל חברי הפורום הודעה. במקום לעבור אחד, אחד ולכתוב אותו הדבר.

ולא, קוראים לי רעות אבל כולם קוראים לי תות ואני יותר אוהבת את השם הזה

תות

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:51

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר