לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2006, 13:33
  yonishtr yonishtr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.05
הגיע הזמן למעשים, אנא הצטרפו

מתוך תגובה ב YNET:
לכבוד מר רפי גינת.

קראתי ביום שישי את מאמרך ומיד הבנתי מה עלי לעשות (אחזור לכך בהמשך).
מסתובב אני עם כבר חודש עם אגרופים קפוצים אשר עוצרים בתוכם את תחושות התסכול והזעם על ההנהגה המדינית והצבאית. על הפקרת החיילים, על הפקרת העורף, על הפקרת החטופים ויותר מכל על הפקרת עתידנו שכן הפסקנו את הלחימה כששום הישג אינו באמתחתנו. הרי בעוד שנתיים לכל היותר, לחיזבאללה יהיה כמות כפולה של טילים ואמצעי לחימה (אולי אפילו כימיים וביולוגים). אחיהם מהחמס גם הם לא ישבו בחיבוק ידיים ונחזור שוב לאותה נקודה באותה לחימה רק עם אויב חזק יותר, מוכן יותר ונחוש בכל מחיר להשמיד את עמינו.
מאות הרוגים ואלפי מבנים הרוסים לא ירתיעו את האיסלם הקיצוני הבא להחריבנו שכן הם הרי יהיו מוכנים להקריב גם עשרה מיליון שהידיים על מנת למחוק אותנו מהמפה ולהצטייר בעולם הערבי כמושיעי האומה הערבית.
כל אותם ארגוני טרור ומדינות קיצוניות קראו וקוראות כבר תקופה ארוכה להשמדתנו ואנו כאילו איננו למדים מניסיון עבר (יהודי אירופה וגרמניה בפרט). שוב עושים אותה שגיאה ובוחרים להתעלם ולא להאמין.
וכי למה שלא נאמין???
הרי אותם מנהיגים טרוריסטים למרבה הצער הרבה יותר אמינים ואידיאולוגים מאשר מנהיגינו אבל כנראה שתרבות "הסמוך" ו"יהיה בסדר" חלחלה גם להנהגתנו (הצבאית והאזרחית).
המכה הכאובה שקיבלנו כעת (וכן, הפסדנו במלחמה) רק מעצימה את אותם ארגוני טרור.
אבל אולי דווקא מאותה מכה כאובה נוכל גם ללמוד ולצאת מחוזקים במערכה הבאה אשר בוא תבוא .
בשביל כך על העם לקום ולומר נחרצות לאותם מנהיגים שהנהיגו את המדינה במלחמה כושלת זו: על שחיתויות ומעשים מגונים נשכנו שפתיים ,על הפקרת עתידנו לא נשתוק קחו אחריות ותתפטרו!!!
• עליכם ללכת הביתה כי נכשלתם בהנהגת המדינה בתקופה זו.
• עליכם ללכת הביתה כי נכשלתם בהנהגת הצבא בתקופה זו.
• והכי חשוב, עליכם ללכת הביתה למען יראו ויראו כל הבאים אחריכם כי עם חזק אנחנו ולא נשתוק על הפקרת עתידינו.

לא נשלים עוד עם גנרלים העוסקים בפוליטיקה פנימית במקום הכנת הצבא.
לא נשלים עוד עם פוליטיקאים שעוסקים במינויים פוליטיים במקום הנהגת המדינה.

ולכן חוזר אני לראשית דבריי, קודם לקריאת מאמרך לפני ארוחת השבת פרץ ויכוח ביני ובין סבי, האחרון התחיל לצעוק ולהתלונן על המחדלים המדיניים והביטחוניים בחודש האחרון ואני ביקשתי ממינו שיפסיק, כשנשאלתי למה להפסיק? הסברתי לו שכל כך מעצבן אותי שאחרי כל המחדלים האלה הכול יישאר אותו דבר וכל אותם מנהיגים יישארו על כיסאם ,שאין לי אפילו כוח לשמוע את זה ולהתעצבן. אז קם סבי והחל לצעוק : "בחור צעיר אתה ,קום ועשה מעשה לך תפגין. או במילותיו המדויקות יותר :"לך הפוך את השולחנות במשרד ראש הממשלה". נאלמתי דום, השפלתי מבט וכך נגמר הויכוח.
לאחר ארוחת השבת ישבתי וקראתי את מאמרך והבנתי שאתה וסבי צודקים ,עליי לקום ולעשות מעשה למען עתידי ולמען עתיד ילדיי. גם אם לא אצליח במחאתי לפחות אדע שעשיתי כמיטב יכולתי ולא ישבתי בחוסר מעש בביתי, רוטן ועצבני על מחדלי מנהיגינו.

ולכן מר רפי גינת מרים אנוכי את הכפפה אשר זרקת, מארגן אני את חברי ומכרי שיארגנו את חבריהם ומכריהם וכן הלאה לצעדת מחאה אשר תתקיים ביום ראשון ה- 27/8/06 בשעה 10:00 בבוקר ותצא מכיכר רבין בת"א ועד משכן הכנסת בירושלים. בסופה יקום מאהל מחאה מול משרד ראש הממשלה על מנת לדרוש מאותם מנהיגים מדיניים וצבאיים להתפטר לאלתר!
ולכן מבקש אני את עזרתך ,תן למכתב זה ולצעדת מחאה זו הד תקשורתי על מנת לרתום אנשים נוספים למחאה זו.
חשוב לציין מחאה זו אינה פוליטית ומבקשת להכיל בתוכה את כל רובדי האוכלוסייה ללא הבדל בין ימין ושמאל, דתיים וחילונים. רק אנשים שעתיד ילדיהם חשוב להם ואולי אף חשוב מכך גורל עמם.

אם גם לכם חשוב למחות אנא הצטרפו למחאה הפיצו קריאה זאת וצרו קשר במייל:
tzehada@gmail.com

הכותב חייל מילואים בן 28 נשוי + 2

נערך לאחרונה ע"י yonishtr בתאריך 21-08-2006 בשעה 13:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:36

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר