לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2005, 16:14
  משתמש זכר אלי זכרון יעקב אלי זכרון יעקב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.02
המלצה יריית הפתיחה

יריית הפתיחה

חייל ירה באוויר כדי להרתיע מתנחלים שהפריעו לפינוי המאחז ליד מצפה יצהר. צה"ל: אחד המפגינים ניסה לחטוף את נשקו. המתנחלים: הוא ירה לעבר מתנחלת שניסתה לפנצ'ר גלגל ג'יפ
במאבק ההולך ומחריף בין צה"ל למתנחלים נורתה היום יריית הפתיחה: חייל צה"ל ירה באוויר במהלך עימות עם מתנחלים במסגרת פינוי המאחז ליד מצפה יצהר.

גורם צבאי אמר שהחייל ירה לאחר שאחד המתנחלים ניסה לחטוף את נשקו. לדבריו, בצה"ל נשקלת האפשרות להגיש תלונה נגד אותו מתנחל. המתנחלים, מנגד, מציגים גרסה אחרת לגמרי: לטענתם, החייל ירה באוויר ליד מתנחלת צעירה, שניסתה "לפנצ'ר" את אחד הגלגלים של הג'יפים הצבאיים. בצה"ל חוקרים את האירוע.

"אני לא יודע איך זה התחיל, אבל כשאני הגעתי ראיתי חייל צנחנים שניסה לעצור את אחד מתושבי היישוב", סיפר ל-NRG מעריב אפרים בן שוחט, אחד המתנחלים המפגינים. "ברגע שבאו עוד תושבים לנסות למנוע ממנו לעצור את התושב, דרך החייל את הנשק וירה ליד הראש שלנו. הוא אמר לנו 'תתרחקו או שאני יורה בכם. אם אתם לא זזים אחורה, אני יורה' - תוך כדי שהוא מכוון עלינו נשק דרוך. אני התכופפתי כי חשבתי שעוד שנייה הבן אדם יורה בתושבים, ובהם נשים וילדים".

במסגרת פינוי מאחז ליד ההתנחלות תפוח נשמע כבר קול ירייה, אך עד היום לא ברור מי אחראי לה. בצה"ל טוענים כי מדובר בכדור שנפלט מנשקו של אחד המתנחלים.

http://www.nrg.co.il/online/1/A ART/847/932.html

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://leopard.50megs.com/SIGN.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-01-2005, 17:29
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
חלילה! חלילה!
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "לחלוטין!"

הרי ידוע שרק בגלל הקראוונים הנייחים מסרבים באש"ף להפסיק את ציד היהודים ! תאר לך שאותם קראוונים היו הופכים לניידים והמבנים הטרומיים היו מתרוממים וזזים אנה ואנה , מגבעה לגבעה ,"מאחזי עיניים " שכאלה .

הערבים היו מתקשים לירות עליהם ולהפגיז אותם בפצ"מרים והיו משתגעים לגמרי ! הם עוד היו עלולים להפסיק את תהליך השלום , חלילה היינו מתייחס אליהם כבלתי רלוונטים ומה היה אז על הדו קיום?

לכן אסור לעשות משא ומתן , עלולות בכלל לצוץ דרישות חצופות כמו להפסיק הקפאת התנחלויות בתמורה לפינוי מאחזים . מה שהיה מאוד מרגיז את הערבים .

אולי בכלל צריך לפנות לאש"ף שיפנה אותם , הם יודעים לעשות את זה טוב ובזול...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 03-01-2005, 16:44
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אתה צודק , אין מספיק אקשן עם השוטרים האלה ....
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "את שוטרי ישראל כבר ראינו בפעולה"

אני מציע לשלוח לשם את היחידה ללוחמה בטרור , את הצלפים של צה"ל והמסתערבים ולא לשכוח שני אנשי מוסד שיזליפו משהו באוזן של דניאלה וייס - שתהיה עילה לשחרר אותה כשהכל יגמר גם אנשי השב"ס לא רוצים אותה .

והכי חשוב , זה התחמושת . לא לשכוח רובים , רימונים , מטעני צד וירי ממסוקים , מופע אור קולי צריך לעשות להם שם ולא להביא שוטרים משועממים , הם עוד עלולים , חלילה , לחשוב שהמטרה היחידה היא לפנות את המתנחלים....

*הבהרה: כל הדברים דלעיל וגם בהודעה הקודמת נכתבים בציניות ומשמעותם הפוכה .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 03-01-2005, 18:12
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
חוצפן מי שעשה אותך
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי levy99 שמתחילה ב "חוצפן"

אין לי שום טענות כלפי החייל, שביצע משימה. יש לי טענות כלפי מי שהחליט שאת המשימה הזאת צריכים לבצע דווקא חיילים. מאותה הסיבה שלא גייסנו את הערבים - כי זה מרושע לצפות מהם להילחם בבני עמם - מאותה סיבה אין לשלוח חיילים להתעמת עם ישראלים, גם אם אותם ישראלים הם פורעי חוק מנוולים. בשביל מטרה זאת יש משטרה, שתפקידה להתעמת עם עבריינים.

ואם כבר שולחים חיילים להתעמת עם מתיישבים, זה שהם חמושים מגביר את פוטנציאל ההתלקחות, והמקרה הזה הדגים זאת - ברגע שיש נשק, מישהו יאחז בו, ומישהו ישתמש בו. ברגע שאין נשק הסכנה היחידה היא חילופי מהלומות, ושמישהו ישבור יד או רגל. מישהו היה עלול להיפצע חלילה, או אפילו להיהרג, בגלל הטעות שעשה החייל. אולי להתיישב באופן בלתי חוקי זה, מן הסתם, לא חוקי - אבל האם זה מזכה לדעתך בעונש מוות ?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:10

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר