לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2005, 07:02
צלמית המשתמש של dododo
  dododo dododo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.02
דרך ארץ תקים בכביש 6 את הקטע ממחלף עירון עד אליקים.

קבוצת דרך ארץ, זכיינית הקטע המרכזי בכביש חוצה ישראל, תקים גם את הקטע הצפוני של הכביש, קטע 18 ממחלף עירון עד לאליקים - כך נקבע בהסכם עקרונות עליו סוכם בדיון שהתקיים השבוע בהשתתפות שרי האוצר, התחבורה ונציגי החברה.

ההסכם הסופי עם דרך ארץ צפוי להיחתם היום או מחר, לאחר מו"מ שנמשך כמעט שלוש שנים. עלות ההקמה של קטע 18, שאורכו 18 ק"מ, תסתכם ב-130 מיליון דולר. הכביש יהיה מוכן, על פי הצפוי, ב-2007.

הקטע הצפוני של כביש חוצה ישראל

* המדינה תעניק רשת ביטחון פיננסית לדרך ארץ

* אורך הקטע - 18 ק"מ, ממחלף עירון עד לאליקים

* עלות הקמתו: 130 מיליון דולר; סיומו: 2007

* יוקמו עוד 2 קטעים בדרום, מגדרה עד בית קמה

דה מרקר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2005, 08:19
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אין לי מושג כמה יוצא לך לנסוע על כבישים 2 ו4, אבל לו נסעת בהם הרבה...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "אם כך, ולאור "חוק שימור הפקק""

היית יודע ש:
א. כביש 6 לא ממש קיצר ת'פקקים למי שרוצה להגיע לגוש דן (מי שרוצה להגיע לתוך גוש דן, לא מפיק
דבר מקיום כביש 6, מכיוון שהכבישים הרוחביים המחברים בינו לגוש דן, פקוקים להחריד, וחבל לנסוע גם
בדרך ארוכה יותר - וגם לעמוד בפקק...). המיקום של כביש 6 הופך אותו לכזה שמקצר דרך רק למי
שרוצה להגיע מהצפון לדרום במהירות - ולא מהצפון למרכז, בגלל ריחוקו היחסי מהמרכז עצמו (מחלף
קסם הוא יותר קרוב לאריאל מאשר לת"א - וכביש 5, המחבר אותו לת"א, הוא זוועת עולם פקוקה...).
בקיצור, כמות הזמן שאתה עומד בפקק בכביש 2 או 4, לא ממש ירדה (זה שלאוטובוסים הנוסעים מחיפה
לי-ם זה משתלם, זה נחמד, אבל פרק הזמן שאני אעמוד באיילון בגלל זה, יירד בשברירי אחוזים...).
ב. כבישי 4 ו2 הם ריקים לאורך 90 אחוז מנתיבם, ורק בכניסות לערים הם פקוקים - ושם בין כה מצטרפת
אליהם התנועה שמגיעה מכבישי הרוחב המחברים את כביש 6 לערים (מחלף גלילות המחבר את כביש
5, כביש 2 ונתיבי איילון, הוא דוגמא מצויינת).
ישן 05-01-2005, 09:01
  NOTA NOTA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
אני מסכים איתך לגבי ההשפעה המינורית על כבישי המרכז
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אין לי מושג כמה יוצא לך לנסוע על כבישים 2 ו4, אבל לו נסעת בהם הרבה..."

אבל, עדיין, היכולת לדלג בין חדרה לגדרה חוסכת לאנשים רבים כשעה בפקקים, ובכל זאת מקלה באחוזים מדידים על התנועה באיילון.
זה לא בהכרח עניין של 'הכל או לא כלום', אני מכיר אנשים הנוסעים (למשל) מירושלים לאזורי התעשייה הצפוניים בפתח תקווה, וכביש 6 חוסך להם כחצי שעה מתסכלת לכל כיוון תמורת שקלים ספורים.

אף כביש לא יפתור את בעיית התנועה בעמקי המע"ר של המדינה, בשביל זה צריך יהיה להרוס את גוש דן ולבנות מחדש - או חלילה לבנות מערכת תחבורה ציבורית ראוייה.
כביש 6, ולראשונה אני מסכים עם חיים הכט, הוא רק דוגמא לפרוייקט מלייארדים (AKA יותר מקדנציה ממוצעת של שר תשתיות חובב מרכזי מפלגה) הניתן לפיתוח בהינתן התמריצים הראויים.

בשורה התחתונה, עם כל מגבלותיו ועוולותיו, דא עקא שאנשים רבים משתמשים בו על בסיס קבוע והכביש רווחי (סוג חדש של מיסוי על האנשים שממילא משלמים את רוב מיסי המדינה).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר