לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2005, 14:13
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
הטיול השבועי לת"א...שוק הרוכלים בדיזינגוף ועוד ("רשמי מסע")....

עקב העובדה כי לא מעט חברים בפורום פנו ופונים אלי בפרטי בעניין שוק הרוכלים אשר מתקיים מדי שישי בבקר בככר דיזינגוף בת"א הצטיידתי הפעם במצלמה והנה לכם מס' "פנינים" ...

קודם כל קצת פרטים:
מידי יום שישי החל משעות הבוקר המוקדמות ועד הצהריים מקיימת עיריית ת"א מעין שוק פשפשים\רוכלים מסודר ומאורגן ליד הקופות של קולנוע חן.
למי שהמושג "שוק פשפשים" מעורר מחשבות על לכלוך, גרוטאות, זבל, ו"עלובי החיים" למיניהם אני חייב לציין כבר עכשיו - שכלל לא כך הדבר בדיזינגוף !!!!!

למקום מגיעים הרבה סוחרי עתיקות, בעלי חנויות עתיקות, וסתם אנשים ש"עשו סדר ב"בוידעם" או במחסן ומצאו שם "אוצרות" מעניינים אשר מוצגים על דוכנים מסודרים ומושכרים.....
הקהל שמגיע למקום מאוד "צבעוני" ומעניין ומרכב בעיקר מחובבי עתיקות ואספנות בכל תחום אפשרי וכך למעשה נוצר מתחם נפלא שבו ניתן לראות בחינם דברים מעניינים וכמובן גם לרכוש במחירים נוחים פרטי אספנות (כשכמובן ההתמקחות על המחיר זה חלק מהתענוג...).

בתמונה למטה נראה חלק קטן מהמתחם (אשר צולם מהעלייה הצפונית לכיכר)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בתמונות הבאות צילמתי דוכן גדול במיוחד המציע למכירה כידוני רובים, סכיני לחימה וסכינים בכלל...
שימו לב לפרטים ותוכלו לזהות מס' כידונים\סכינים מוכרים חלק מהפריטים הנם ממלחמת העולם הראשונה ואף מלפני!!!...
אגב , בעל הדוכן - טל שני (האיש במעיל האדום) הנו אחד האספנים הגדולים והמוכרים בתחום זה ותמיד ניתן לשאול ולברר אצלו פרטים על כל סכין \ כידון שברשותכם - (הוא אדם חביב מאוד שסייע לי לא מעט בכתיבת ספר בנושא רימוני יד ) !!!

לחובבי הסיכות והסמלים:
חלק מהסמלים הנם ערביים וחלקם מתקופת המנדט ואף מלפני כן (מוצגים גם הם בדוכן הכידונים ומחיריהם נוחים למדי).

כאן נמצאים גם סמלי יחידות משטרה ואחרים...

בתמונה למטה מופיע דוכן המתמקד בסמלים ומדליות רוסיים וכן פרטי לבוש ומדים רוסיים...

והנה עוד סיכות וסמלים (בשורה השנייה מימין מופיע סמל \ סיכה מאוד נחמדה..... החנוכיה.....) יוסי מה דעתך המקצועית בנדון ???

למרות שצילמתי וציינתי רק "דגימות" בודדות ולא הזכרתי את הדוכן שהציע למכירה בטאוני חיל אויר משנת 1974... הדוכן שמוכר דגמי אקדחים, ועוד ועוד...
אני מקווה שהצלחתי להעביר את מהותו של המקום וההויה שבו...

אני אישית רכשתי היום מס' גלויות מעניינות שמציגות אמל"ח מתקופת המלחמה הקרה שאותן אני מייד יעלה כחידת זיהוי (לא כ"כ קשה אבל חביבה).

ו.... עוד אתר "מבוקש" ע"י חברי הפורום הנו חנות ההוצאה לאור של משהב"ט שבקצה ר"ח הארבעה בת"א אז ככה היא ניראית...

שווה ביקור !!!
אגב

להנאתכם - לבני.

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 07-01-2005 בשעה 14:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2005, 14:31
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אתה רואה !
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי a1948 שמתחילה ב "ללבני, על איזה ספר בקשר..."

רק כדי שתחשוב עלי טובות ההיתי מוכן לעשות כמעט הכל... כולל כתיבת ספר שנמשכה כ 4 שנים !!!
הספר\אוגדן כולל כ 300 עמודי צבע ובהם הסטוריה, חלוקה למשפחות ע"פ מאפיינים, תאור מנגנוני ההפעלה, וסקירה טכנית מעמיקה על למעלה מ 60 רימוני יד שונים בעולם.
בשלב זה ה"לקוח\ה" היחיד\ה של הספר\אוגדן היא מחלקת החבלה של משטרת ישראל שלאחר שהצגתיו בפני הגורמים המתאימים הוחלט על ידם "לאמצו" כספר הלימוד הרשמי בנושא !
זכויות הפצה של 120 הכרכים ראשונים ניתנו לפני כחדשיים למטה הארצי של המשטרה אשר מימן את ההדפסה.
בעתיד תודפס (על ידי) גרסא מבולמס"ת של הספר.
אז מה אתה אומר??? תראה איזה יופי ! הספר המומלץ של שגיב לוי והספר שלי חולקים כנראה אותו מדף ביחידות החבלה של משטרת ישראל... (כששאלתי על ספרו המומלץ של לוי סיפרו לי שגם הוא נרכש ע"י מחלקת החבלה...).
אולי תהיה מוכן גם להמליץ על "ספר רימוני היד" של לבני............
ובינתיים - אני אמשיך לאסוף לי קופסאות פח של הוורמאכט.

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 08-01-2005 בשעה 14:42.
ישן 15-03-2009, 23:07
  uborevich30 uborevich30 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.06
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אם כבר מישהו הקפיץ, אני מוכרח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
אם כבר מישהו הקפיץ, אני מוכרח להודות שלא ידעתי על השוק הזה, אשמח ללכת אליו ביום שישי.

רק שאלה- אם אני קונה שם סכין או שניים, לא יעשו לי בעיות להסתובב איתם? יש לשוטרים נטייה לעצור אותי ברחוב כל הזמן ולבקש שאזדהה, אולי אני צריך להתגלח יותר בתכיפות. אני לא יודע כמה יהיה מועיל לי שהם יגלו שיש עלי סכינים.

ראשית, למען זאת הקפצתי - כדי לברר משועלי הפורום הותיקים על המקום. גם אני זומם לבקר שם.
שנית, כדי להימנע מבדיקות שוטרים - שים משקפיים, עובד כמו קסם...
שלישית, מר טל ענבר, עכשיו אתה רואה את התועלת בהקפצת השרשור, בנפרד מהתגובה הילדותית משהו שלי?

נערך לאחרונה ע"י uborevich30 בתאריך 15-03-2009 בשעה 23:10.
ישן 16-03-2009, 08:59
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אם אתה רוצה לנער מעליך שוטרים,מאבטחים,מתרימים
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אם כבר מישהו הקפיץ, אני מוכרח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
אם כבר מישהו הקפיץ, אני מוכרח להודות שלא ידעתי על השוק הזה, אשמח ללכת אליו ביום שישי.

רק שאלה- אם אני קונה שם סכין או שניים, לא יעשו לי בעיות להסתובב איתם? יש לשוטרים נטייה לעצור אותי ברחוב כל הזמן ולבקש שאזדהה, אולי אני צריך להתגלח יותר בתכיפות. אני לא יודע כמה יהיה מועיל לי שהם יגלו שיש עלי סכינים.

כל מיני יח"צנים של חנויות ובכלל נודניקים: שיטה (נשמע מגוחך, אבל עובד יופי אפ אתה באמת חייב להתחמק ממשהו): ישר רגל אחת ו"סחוב" אותה בצליעה בולטת. לצערינו אנשים, ובמיוחד אלה שמקצועם/תפקידם להטריד אנשים על בסיס סטטיסטי, לא אוהבים "להתעסק" עם אנשים עם מוגבלויות, ואפילו קלות ומניחים להם לנפשם. למדתי את זה שעקב פציעה שהצריכה תפירה רצינית בשוק "סחבתי" רגל כמה שבועות. ההליכה הייתה גמלונית ומי שראה יצא מתוך הנחה שנולדתי ככה. פתאום במשך תקופה לא ניגש אלי שום נודניק, מאבטח, מתרים וכו'...

ישן 16-03-2009, 12:57
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...

ביום שלישי שעבר נעצר באריאל בחור תמים שבאמת מגיע מבית טוב. כל חטאו היה שבמקרה הוא פגש בשוטרי הסיור שהיו מאד משועממים. זה התחיל בבדיקת רשיונות והמשיך בחיטוט בתא המטען. בתוך תא המטען היה לו ארגז סגור ובתוכו אביזרי דיג כולל סכין דייגים.
לשוטרים הייתה עכשיו חגיגה, סיבה לעיכוב.
הם לקחו את הבחור לתחנה כדי שימתין לחקירה. הרי הסכין "מתקבע" ובשל כך החוק אוסר נסיעה שלו.
אבל, החוקרת התורנית סרבה לחקור את העבריין המסוכן, הרי "הסיפור לא מחזיק מים, בטח לא כתב אישום". גם אם הסכין מתקבע הרי שלא הייתה שום כוונה פלילית, הוא אפילו לא שא את הסכין על גופו או במקום נוח לשליפה. כאמור, הסכין הייתה בתוך ארגז שבתוך תא המטען.
החוקרת סרבה לחקור, שוטרי הסיור סרבו לשחרר.
כנראה שזו לא ההפעם הראשונה ששוטרי הסיור (וביחוד שוטר ספציפי) מעכבים אזרח על לא עוול בכפו, רק כי משעמם וכי זה נותן להם סיבה לחזור לתחנה.
צעקות וטלפונים עפו בין קצין הסיור לקצין החקירות. הבחור נשאר מעוכב תחת השגחה בתחנה לפחות שלוש שעות.
אני לא יודע מה קרה בסוף, מיהרתי להסתלק משם. בתיק היה לי לדרמן...

ישן 16-03-2009, 22:44
  משתמש זכר אל-בחאר אל-בחאר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.08
תראו את פסק הדין נגד טימור גרנט
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "ביום שלישי שעבר נעצר באריאל..."

בפסק הדין ת"פ (ירושלים) 3300/06 מדינת ישראל נ' טימור גרנט המשטרה עצרה את הנאשם כשנהג בנסיבות מחשידות. בחיפוש ברכב נמצא סכין מטבח חדש ולדרמן. בעקבות זאת הוגש נגדו כתב אישום באשמת החזקת סכין שלא למטרה כשרה, לפי סעיף 186 לחוק העונשין, גם לגבי הלדרמן. במשפט קבעה השופטת זיסקינד שהנאשם הוא זה שצריך להוכיח שהסכין נמצא אצלו למטרה כשרה ולא כמו שמקובל ברוב העבירות הפליליות, שהתביעה צריכה להוכיח כוונה פלילית.
למזלו של גרנט ולמזלם של רבים אחרים השופטת גם קבעה שהלדרמן, למרות שיש לו להב שננעל, היא לא בטוחה לגבי המטרה הכשרה ולכן זיכתה אותו מהאשמה בקשר ללדרמן.
לגבי סכין המטבח, לגביה אמר הנאשם שהיא אצלו כי הוא צריך לסדר לה "שיבצור" (ככה בפרוטקול, אני מניח שהכוונה לשיפצור), הנאשם הורשע בהחזקת סכין שלא למטרה כשרה.
הכרעת הדין נמצאת כאן
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:48

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר