לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2006, 00:24
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
תשובות:)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lironf16 שמתחילה ב "שאלה על הורדת שיער מהבטן כנסו בבקשה"

שלום אני רוצה להוריד שיער מהבטן וחזה אני רוצה לראות איך זה יראה חלק..
מה זה רוצה לראות איך זה יראה כשזה חלק? אתה צריך להיות בטוח כי אם תוריד פעם אחת זה לא יצמח אותו הדבר בפעם הבאה.
אבל שמורידים אני לא יודע אם העור שלי רגיש או לא ואני לא רוצה שיצאו לי כאלה פצעים או משהו..
תראה בד"כ לאשכנזים (לא לאעלב לי) יש עור מאוד רגיש, זה פשוט העור שלהם. אבל רוב מי שהשתזף 4-5 פעמים בחזה הרגישות מהעור ירדה מאוד. אז אם השתזפת ולא פרחו לך דברים מהחזה, סביר להניח שאתה לא רגיש.
יש איזה משהו לעשות בשביל שלא יצאו פצעים או נקודות אדומות או משהו? ואם כן יוצא מתי זה נעלם (תוך כמה זמן בערך)
עקרונית אם תוריד עם שעווה רוב הסיכויים שבתלישה ראשונה יהיו לך נקודות אדומות כאלו, שמים מעט אבקה שנותנת גברת-תולשת שמורידה את הגירוי, ושמים קצת קרם גוף כל יום אחרי מקלחת אני מניחה שתוך שבוע זה יעבור. אבל עדיין, עדיף לבדוק אם העור רגיש, אם אתה אשכנזי ולא השתזפת מעולם עדיף שתשתזף כמה פעמים קודם.
ומהפטמות גם מורידים? יעני איך נראה לי זה יכאב פי 5 מהבטן והחזה..
האמת שאין לי שמץ, לפי הסרט "בתול בן 40" כן, מורידים. אבל בתור אישה עוד לא הורדתי שיערות מהפיטמה חחח תשאל את גברת תולשת, היא תענה לך על כל שאלה.

ד"א, הבטן והחזה הם לא מקומות כל כך רגישים בגוף, לא למשל כמו השוקיים והפנים. אני לא מאמינה שזה יכאב עד כדי כך. מה שבטוח לא כמו שלנו כואב לעשות מפשעות

תות
מקווה שעניתי על כל השאלות, אם תרצה עוד תשובות, שאל, אני כאן.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:07

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר