לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2005, 22:20
  monson monson אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.04
פן לבנים-help!!!!

בבקשה אנשים יש לי שיער באורך 4 ס"מ ככה שזה אורך סביר ואני ממש רוצה להתחיל לסדר את השיער עם דקס ובלאגנים (צריך פן כי יש לי שיער מתולתל אכו שרמוטה) אבל אני לא יודע איך...
אז אני ממש יודה לכם המומחים בדברים האלה אם תפרסמו פה או תתנו לי לינק למדריך שמסביר בפרטי פרטים איך לעשות פן לבנים ואם זה לא קשה אז גם להוסיף תמונות (זה נשמע מגוחך אבל אימא שלי ניסתה לעשות לי פן כמו שעושים לבנות אבל לא הצליחה כי היא אמרה שאין מה לתפוס אבל אני חשבתי שחייבת להיות דרך אחרת לבנים עם השיער הקצר) אז בקיצור אתם ממש תעזרו עם תפרסמו מדריך אהה וסליחה על המגילה אבל זה ממש חשוב לי כי נמאס לי לצאת לבלות עם כובע בגלל הרעמה על הראש שאין לי מה לעשות איתה ואני רוצה להתחיל לעשות איתה משהו...
את ממש תודה לכל מי שיעזור....
חזרה לפורום
ישן 11-01-2005, 15:38
  ctrl* ctrl* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.04
שלח הודעה דרך ICQ אל ctrl*
ראש שאתה מחבר לפאן? :)
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי monson שמתחילה ב "פליז תעזרו לי"

נתתי מדריך מפורט ביותר בגרסא הקודמת של הפורום..... כנראה הלך....
ככה:
ממליץ לך לחפוף את השיער עם קונדישינר לפני, תהיה לך עבודה יותר קלה.
קח מברשת עגולה בגודל בינוני. ככל שהשעיר שלך ארוך יותר קח מברשת גדולה יותר.
כצעד ראשון תחליק את השיער כלפי מטה.... שים את המברשת מתחת לקבוצה של שיער ואת הפאן מעל תסובב קצת את המברשת ואז תמשוך את השיער איתה.... תמשיך ככה עד שכל השיער שלך חלק.
אחר כך, שוב עם הפאן והמברשת תרים חלקים של שיער, תוריד, פוני לצד לפי מה שבא לך......
אחרי כמה אימונים אני מאמין שתבין
שאתה מסיים תפזר תחומר שלך על השיער עם כיוון הפאן.... יעני עשית תסרוקת שהולכת קדימה על תמשוך עם החומר את השיער אחורה......

מקווה שעזרתי.....
רן.

חזרה לפורום
ישן 11-01-2005, 17:28
  monson monson אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ctrl* שמתחילה ב "ראש שאתה מחבר לפאן? :)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ctrl*
נתתי מדריך מפורט ביותר בגרסא הקודמת של הפורום..... כנראה הלך....
ככה:
ממליץ לך לחפוף את השיער עם קונדישינר לפני, תהיה לך עבודה יותר קלה.
קח מברשת עגולה בגודל בינוני. ככל שהשעיר שלך ארוך יותר קח מברשת גדולה יותר.
כצעד ראשון תחליק את השיער כלפי מטה.... שים את המברשת מתחת לקבוצה של שיער ואת הפאן מעל תסובב קצת את המברשת ואז תמשוך את השיער איתה.... תמשיך ככה עד שכל השיער שלך חלק.
אחר כך, שוב עם הפאן והמברשת תרים חלקים של שיער, תוריד, פוני לצד לפי מה שבא לך......
אחרי כמה אימונים אני מאמין שתבין
שאתה מסיים תפזר תחומר שלך על השיער עם כיוון הפאן.... יעני עשית תסרוקת שהולכת קדימה על תמשוך עם החומר את השיער אחורה......

מקווה שעזרתי.....
רן.

תודה גבר! היום קניתי מסרק עגול בגודל הכי קטן (זה ממש דק כזה) בגלל שיחסית השיער שלי קצר...
אני מקווה שאתם מבינים את הבורות שהראתי פה פשוט זה לא שאני עושה פן כל שבוע עם אתם מבינים למה אני מתכוון (:
חזרה לפורום
ישן 15-01-2005, 11:09
  monson monson אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי monson שמתחילה ב "פן לבנים-help!!!!"

ייוו אנשים אני מיואש,
הפן עצמו יוצא לי פצצה והשיער יוצא ממש חלק אבל זה כאילו שאחרי שאני שם את הדקס השיער חוזר להיות קצת מתולתל, חברים שלי אמרו לי שאני לא שם את הדקס טוב אבל כבר ניסתי לשים אותו ב2 צורות:
*כמו שמורחים ג'ל על השיער- השיער קצת התקפל אבל התוצאה הייתה חמודה
*תפסתי קבוצת שיער ומשכתי אותה מהשורש עד הקצה-כמו שחברים שלי אמרו לי שצריך לשים דקס אבל זה יותר מכוער מהדרך הראשונה...
עכשיו קראתי שצריך למרוח תדקס עם כיוון הפן וזה מה שעשיתי אבל זה לא עזר,
אז בבקשה מישהו שמעצב תשיער שלו כבר הרבה זמן עם דקס יכול לעזור לי, אני פשוט לא מבין באיזה צורה צריך למרוח את הדקס בשביל שהשיער ישמר כמו שהוא היה אחרי הפן
חזרה לפורום
ישן 16-01-2005, 00:57
  noambugo11 noambugo11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי monson שמתחילה ב "פן לבנים-help!!!!"

שמע אחי כאחד שעושה כבר למעלה מ3 שנים פן
דבר ראשון אני ימליץ לך.. זה חומר לשיער
דקס-פסה, סתם חומר מגעיל שבסופו של דבר גורם לקרחות ונשירות וגם עד שהוא יוצא מהשיער יוצאת הנשמה

יש את הדבר שרוב הספרים שיודעים לעשות עיצובי שיער ותספורות סטייליסטיות (כמו אמיר קל מדיזינגוף ועוד..)
שקוראים לו חימר.. או יותר נכון זה נקרא "ווקס-חימר" זה החומר הכי טוב שיש היום בשביל עיצוב שיער
הוא נתפס על השיער בקלות במיוחד עם פן, הוא יורד מהשיער בחפיפה אחת בלי מאמצים מיותרים
אבל הוא עולה הרבה כסף.. אני למשל שיש לי קשרים עם ספרים קונה את החימר ב40-50 ש"ח בערך
אבל הוא עולה בסביבות ה70-90 שקל.. מאוד יקר והקופסא לא ממש גדולה ככה שגם צריך לדעת להתקמצן עם החומר ולא להתפרע (למרות שלא ממש צריך סה"כ אתה צריך ממש קצת בשביל שיער כמו שלך)

בקשר ללמוד לעשות פן.. אני ממליץ לך ללכת לספר.. שיעצב לך את השיער (ברוב המקרים זה 20-40 שקל תלוי בספר) ולהסתכל בפרטי פרטים איך הוא עושה את הפן.. יום אחרי זה כבר תנסה לבד
תנסה לעשות לעצמך מול המראה.. תיזהר שלא יצא הרבה עשן כי זה מעיד על שרפת השיער
ובמיוחד שלא יהיה ריח של שרוף כי אז פשוט תפסיק..
לאט לאט תוך חודש חודשיים אם תעשה את זה יום יום.. אתה בטוח תלמד..
תנסה גם אחרי איזה חודש שאתה כבר מרגיש שאתה יודע.. לעשות לחברים שלך ולהסתכל על השיער מלמעלה.. זה מאוד מאוד עוזר!
אממממממממממממממממ עוד משו.. אם אין לך ממש תקציב להתחיל לקנות כל איזה שבועיים קופסת חימר אז תעשה כמו שחברים שלי עושים.. יש את החברה נטורל פורמולה שעכשיו יצאה עם קולקציה חדשה של ווקסים ועוד חרטות לשוק... יש להם ווקס שקוראים לו "ווקס - סיבים אלסטי" השתמשתי בו פעם אחת לפני איזה חודש.. זה עולה רק 20 שקל וזה כפול 2 וחצי בערך מקופסת חימר
הוא מאוד יעיל וגם תופס את השיער.. (אני אישית מעדיף יותר את החימר אבל גם החומר הזה מעולה)
אל תשתמש בדקס.. אפילו ספרים לא משתמשים בו זה סתם חומר מזיק לשיער וסיוט להוציא אותו מהשיער
אני מקווה שתצליח בסופו של דבר עם העיניין של הפנים.. בהצלחה!!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר