לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2005, 17:05
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אני שמח ששינית דעתך בהקשר לחוק השבות ואתה מוכן לקלוט גם לא יהודים
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא, הם בכלל לא צריכים ליטול חלק בהכרעה לאומית - שמשפיעה על יהודים בלבד."

אתה מתקדם בקצב ראוי ועוד מעט ותוגדר כשמאלני - או יותר טוב שתנבור בהתייחסותך למכתבי בהקשר לקביעת קריטריונים לקבלת אזרחות ישראלית שלא אך ורק על רקע גיור ו/או הכרה מצד הרבנות האורטודוקסית.

אדרבא, שיעלו לכאן אותם נוצרים האהובים עליך. יעמדו בדרישות שתקבענה עבור קבלת אזרחות ישראלית. יעברו תקופת הכשרה של 3 עד 5 שנים ואז יוכלו לקבל אזרחות ולהצביע לכנסת ישראל.

לידיעתך אם וכאשר הם יהפכו לרוב, הם ידרשו ממך להתנצר על מנת שיבוא משיחם שהוא נצר ליהודים, שבמקרה הטוב עזבו אותו לנפשו.

באשר להצבעת הערבים - יותר ערבים תמכו הפעם כנגד הממשלה, כלומר כנגד ההתנתקות ה"שמאלנית" לדעתך מאשר אלו שנמנעו מהצבעה וסיעו בזאת להקים את הממשלה שהיא לצנינים בעיניך הכהות מראות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2005, 20:26
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
דן, עדיף שתתמקד בלקרוא מה כתבתי בעברית, ולא מה הבנת ממני בצ'רקסית...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני שמח ששינית דעתך בהקשר לחוק השבות ואתה מוכן לקלוט גם לא יהודים"

אני התייחסתי לסוגייה של אין זכות בחירה למי שלא מסכן חייו פה - ובצדק. אתה תומך במתן זכות כזו
למי שלא רק שלא מסכן חיייו - אלא גם תומך באלה שיורים עלינו.
מכיוון שאין לך מושג ירוק על התורנ האוונאגליסטית, אני אשאר לגחך בנימוס על הבולשיט שכתבת
(הם לא מצפים מאף יהודי להתנצר בטרם יגיע ישו - ואם תסלח לי על החשד בך בצביעות - בתור מי
שלא מאמין בשובו, אתה האחרון שצריך להיות מושאג ממה שיקרה כאשר ישוב...).
אני צריך להתפעם מכך שהיו ערבים שלא תמכו בשרון? מבחינתי ממשלת שרון הייתה לגיטימית פי אלף
לולא היה לה צורך אפילו בערבי אחד (והיא זכתה בשניים - ועוד מהתנועה האסלאמית...).
ישן 10-01-2005, 21:26
צלמית המשתמש של עוד קפה לאסד
  עוד קפה לאסד עוד קפה לאסד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
הציבור מרוצה - הוא קיבל בדיוק את מה שהוא רצה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לידור שמתחילה ב ""זו ממשלה שקמה על בסיס של גניבת קולות""

אני לא הצבעתי ליכוד ובכלל לא הלכתי להצביע אבל בפעם הבאה אני אלך להצביע ליכוד.
שרון הוא ראש הממשלה הכי טוב שהיה לנו מאז בן גוריון. הוא היחיד שמסוגל לתקן את המדינה הזו והוא גם עושה את זה בפועל. לא סתם רוב הציבור בחר בו וימשיך לבחור בו.
קיבלנו שיפור בכלכלה. אנשים לאט לאט יוצאים לעבוד וכמות הפרזיטים מתחילה לרדת. קוצצו קיצבאות הילדים. השכר נטו שלנו גודל בהרבה החל מהמשכורת שנקבל בתחילת החודש הבא. יש לנו עכשיו נגיד בעל שם עולמי שיקפיץ את הכלכלה.
קיבלנו שיפור בתשתיות. הרכבת הולכת להיות בכל מקום. אם ליברמן לא היה עוזב את התשתיות אז גם היו מתקני התפלה.

בקיצור, המצב מעולה והכל בזכות הצוות המנצח שכל אחד ממנו נמצא בתפקיד הכי מתאים לו:

שרון - ראש הממשלה הטוב ביותר
ביבי - שר האוצר הטוב ביותר
סטנלי פישר - הנגיד המושלם

רק חבל שליברמן לא במשרד התשתיות ושינוי במשרד הפנים והכל היה כמעט מושלם. למה כמעט? כי צריך לפרק את עמיר פרץ וכנופיתו ולהביא שר חינוך נורמלי.

יום אחד עוד המדינה הזאת תהיה נורמלית סוף סוף.

ולא נשכח שיוצאים סוף סוף מעזה הגיע הזמן שנצא מהחור הזה.

תודה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:57

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר