לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2005, 18:33
  שר היער שר היער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל שר היער
בוש בירך את אבו מאזן והזמינו לבית הלבן

נשיא ארצות הברית, ג'ורג' בוש, בירך היום את המנהיג הפלסטיני הנבחר, אבו מאזן, ואמר כי הוא מוזמן לבקר בבית הלבן. "אני רוצה לברך את אבו מאזן, ואני מצפה לפגוש אותו בהזדמנות המתאימה. אני מצפה לקדם את פניו בוושינגטון, אם ירצה לבוא לכאן", אמר הנשיא.
בשיחה שקיים עם כתבים בבית הלבן, כשלצדו מזכיר המדינה היוצא קולין פאוול, הבהיר בוש כי הוא מעודד מאחוזי ההצבעה בבחירות ברשות ומתוצאותיהן, ואף הוסיף כי ברצונו לקדם את ועידת לונדון, שלדבריו "נועדה לעזור לפלסטינים לפתח מוסדות הכרחיים".
בוש התעלם מהשאלה על התבטאות אבו מאזן, בה כינה את ישראל "האויב הציוני", ואמר כי "חיוני שהמנהיגות הפלסטינית תגבש כוחות ביטחון, שיוכלו להלחם במעטים שעדין יש להם את הרצון לחסל את ישראל".
הנשיא קרא לממשלת ישראל לתמוך בהתפתחותם של המוסדות הפלסטינים, וקבע כי יש לה תפקיד חשוב בהתפתחותה העתידית של המדינה הפלסטינית.
זאת לא לפני ששיבח את התנהלותה של ישראל ביום הבחירות עצמו.
בוש אף הבהיר כי הוא דורש מישראל לעמוד בהתחייבויותיה להתנתקות. "יהיה חשוב מאוד שישראל תממש את התחייבויותיה לסגת משטחים שהתחייבה לסגת מהם. חיוני שישראל תשמור על חזון שתי המדינות החיות זו לצד זו בשלום", טען.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3030975,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר